СЕПТЕМВРИйчето всеки ден на разходка излиза, мама във форма започна да влиза!

  • 21 037
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 201
Привет!
Какво стана с това време, ужас направо. Бях се настроила за разходка по главаната и харчене на пари. Къде са тия 20 градуса и слънце незнам.
За кръщенете моята свеки и цялата им фамилия е против. Що му трябвало на детето да се страсира, ееее на дъщеря й децата като не са кръстени та какво \едното е на 13 години, другото на 1и половина\ . Те бяха против и за венчавката ни и за четенето на молитва когато малкия стана на 40 дни, ама и венчавка имаше и молитва четохме на малкия. За кръщенето също ще стане на моята. Няма да е голямо - ние, родителите ни и кръстниците. Не съм решила кога ще е и къде, щеше ми се на Бачковския манастир.
Фейт По пронцип кръсници трябва да са кумовете от сватбата, ама напоследък и тая традиция замина подяволите.
Забравих да кажа - Рошли за кардиолага може направлението да не е АЗ, на мен ми издава 2 направления едновременно и пак ни гледа безплатно.

Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 10:42 от zornitsa85

# 691
  • Мнения: 47
За спане напоследък я обличам с боди дълъг ръкав, чорапки и ританки или чорапогащник, завивам с олекотена завивка, Т в стаята е 20 градуса.

Кръщене засега мисля да правим на 22 юли, тогава е именния ден на Магдалена. Искаме да е на Рилския манастир. После ще седнем някъде да се почерпим, нищо по-специално. Още не сме се разбрали с ММ кой ще е кръстник - кума или кумата от сватбата Thinking

# 692
  • Мнения: 42
Добро утро, всъщност то си е добър ден де  Mr. Green Тази нощ се понаспахме, само 1-2 ставания  Whistling
За кръщенето, не ми се спори, колкото и да не ми се иска да е в този формат, че тя свеки това агне го е запланувала от не знам кога, още като се роди искаше да се събирала родата и такива неща, тогава не се случи така. Сега решихме да е кръщенето в църквата в родното място на мъжа ми, много са му хубави службите на попа, млад, интелигентен, няма да претупа нещата. Тя намекна, че според нея е хубаво да е там, а ние казахме, че вече сме го решили и наистина ще е в тази църква и от там взе да говори вече за ресторанти, агнета и почерпки, все едно го е обмисляла и решила.  Crossing Arms Като й казах, че не държа на почерпки и не се знае какво как ще е, тя вика да де да то вие ще си решите кого да поканите, ама нали се сещаш, че като сме там и тръгнем да каним когото и да било отиде цялата рода да се кани  Crossing Arms и става една малка сватба, а тези разходи са на нашия джоб, което не е маловажно.  ooooh! Тъпа история, ще го наместим някак си, ама не исках да става точно така  Crossing Arms Ох пак се отплеснах и сигурно станах досадна  Peace

Зори, как с две направления, ще ме светнеш ли?   Whistling
Ааааа да за кръстника, ще бъде някой от кумовете, ама кой, мисля да ги оставя те да решат  Whistling

# 693
  • Мнения: 0
Здравейте, мамиии!!! Simple Smile

Фейт, Нубче, мерси за кафенцата, ама днес не ми трябват че спахме до 9:00 часа, а снощи легнахме в 22:00 !!! Simple Smile направо сме супер днес!!! Simple Smile  Hug

Да се похвалим- имаме си зъбчееееее  newsm44 newsm44 newsm44 Миличкото бебче се поизмъчи тия дни, ама е имало защо!!! Simple Smile Та по тоя повод- почерпете се:



За кръщенето- ние кръстихме Томи още на 14.10.12 г., Петковден.Той едвам беше направил един месец, но много държахме да е на тая дата, че искахме да го кръстим в "Св. Петка"на Рупите. И църковния ни брак е там Simple Smile Та така и стана- беше много хубаво, Томи изобщо не плака, а му беше интересно Simple Smile Кръстници ни бяха кумувете, т.е. на ММ брат му и жена му- много готини хора Simple Smile След кръщенето отидохме само най-близките от семейството- 20-тина човека и се почерпихме в един ресторант, и после- кой от къде е Simple Smile Simple Smile Simple Smile Много хубаво си изкарахме Simple Smile

За спането вечер- Томи спинка с чорапки, ританки, боди с късо ръкавче и тънка блузка. Завивам го с тънко одеалце и това е Simple Smile Той още си спинка при мен, и ако през нощта стане по-хладничко, си го завивам и с моето одеало Simple Smile

Ние пак си имаме хубаво време, така че ще тръгваме на разходка след малко Simple Smile

И на вас хубав ден и повечко слънцеее Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 694
  • Мнения: 201
Мери-Гери ние за втори път взимаме направление за кардиолог и първия път бяха също две. Сега гледам пише направление номер 76 и напрамление номер 11. Като се обадих първия път на кардиолога той също ми каза за това направление А3, аз забравих да спомена на педито и тя си ми издаде 2, нямахме проблем, минахме на ехограф и кардиолага нищо не каза.

# 695
  • Мнения: 478
Аз тъй като го гледам това време хич не е за центъра. А аз имам да оправям багажи и малко домакинска работа и като гледам няма и в парка да успея да изляза. ММ ми се обади че ще се прибере следобед и трябва да му сготвя нещо че не е ял смислена храна цяла седмица милинкия. И багажи за Русе трябва да стягам че утре няма да ми се занимава Simple Smile Ще видим дали ще се напинкам Simple Smile

За кардиолога не мисля че ще има проблем предния път като ходих не съм плащала не мисля че сега ще ми се наложи. Просто педи няма да е много щастлива че трябва да ми даде две направления на веднъж Simple Smile

Чета чета и гледам всички деца хапват месо, а аз още се ослушвам. Ама съм го запланувала за след две седмици Simple Smile

Сега да се оплача от себе си каква лоша майка съм. Снощи Ивчо записа второ тупване от дивана. Ама сега повече ми е притеснено защото не бях в стаята като е паднал и не знам дали веднага е изплакал и дали не е губил съзнание ама ме съмнява да му има нещо защото даже и цицина няма и е паднал по очи. Малко повърна като го гушках след това ама не е било на фонтан пък и беше ял преди няма и час.

Тъй изплаках си мъката сега отивам да храня детето. Ако се разберете нещо за излизане кажете аз ще се помъча да се организирам Simple Smile

# 696
  • Мнения: 42
Мери-Гери ние за втори път взимаме направление за кардиолог и първия път бяха също две. Сега гледам пише направление номер 76 и напрамление номер 11. Като се обадих първия път на кардиолога той също ми каза за това направление А3, аз забравих да спомена на педито и тя си ми издаде 2, нямахме проблем, минахме на ехограф и кардиолага нищо не каза.


Хм странно, възможно е. Аз като записвах предния път час, изрично ме предупреди момичето на регистратурата, че трябва да е А3, защото иначе трябвало да си платя ехографията - 60 лв. май беше, та ходихме до Педи да ни издава ново.  newsm78

# 697
  • Мнения: 2 802
Хахахах, явно всички сте били по улиците май  Mr. Green ние естествено също, че слезнахме чак на центъра  Crazy Малко офроуд пътя, особенно навръщане  Mr. Green
Обаче добре си изкарахме, децата се разваха на фонтана много  Heart Eyes

http://siska24.snimka.bg/maternity/sreshti-na-septemriyiskite-ma … i.675968.30092134

Рошли .. лек път   bye travel и да не ни забравиш, драсвай по някой ред  Hug
Не  бях прочела за второто падане на Ивчо  ooooh! ама пак гравмитацията го е дръпнала като гледам  Joy Hug Днес си беше много добре  Hug

Утре го дават пак хубаво време, но от недела пак се влошава  Crossing Arms кога ще стане вече само топло, писна ми това гадно време  Tired

# 698
  • Мнения: 478
Гласувам за категория"Най-елегантни мами от Пловдив" много хубави,все едно не сте раждали преди 6-7 месеца,браво,кажете рецептата за тези фигури?! Hug
Ние излязохме на обяд,имах час за фризьор(ходих с двете деца),едното спа другото си игра,а резултата е мама с нова прическа и цвят,само дето май ще си сменя фризьорката скоро,аз и казвам малко резни отпред,тя пак ме офъка повечко...не ми е жал за косата-ще порасте,ама мразя някой да не ме слуша...не била чула...
Прибрахме се за 2 часа и следобяд пак навън,чааак до преди малко.Утре мислех да оправям къщата,ама май ще е за неделя,че тогава ще е смръчкаво времето.

# 699
  • Мнения: 39
Мами,не мога да ви хвана за тия ехографи  Blush и срам не срам ще питам.За какво се ходи и кога ?

# 700
  • Мнения: 437
Даная - на 6м профилактично - коремна, на бъбреци и пикочен мехур.

Те пловдивските мами са си винаги хубави на снимките!

Inna_78 наистина както тета ти е писала - вижте дали му няма нещо на малкия - я запушен нос, я нещо друго. При нас с алергичния пристъп 4 нощи не сме спали от плач и дране на малката, сега вече си е както преди.
За нощното хранене - и във фб бяхме коментирали - за да го има, си има причина. При нас е защото през деня яде много по малко и затова през нощта си наваксва хранене. Както и Фейт е предположила.
Имаше дни, както и когато ми стачкуваше - с нетърпение чаках нощта, за да се насуче и да зна, че е нахранена и спокойна.
Аз ще съм кръстница - на кумците на дъщеричката им - та кръстника трябва да е кръстен, за родителя няма такова изискване - аз съм кръстена, а майка ми и баща ми - не са.
А за месото - то ние още не можем да въведем 4-ти зеленчук след тоя нитратен, гаден морков  Mr. Green Чакаме сега още 5-6 дена след ампулите, за да видим дали пак ще избие обрив и  сначале маааалко по мааалко

# 701
  • Мнения: 39
А за какъв специалист да искам направление?

# 702
  • Мнения: 47
Много хубава среща сте си направили, браво  Hug
Тук днес имаше не знам си какъв код за вятър, по едно време даже си помислих че стана земетресение, така бучаха прозорците  Shocked
Вчера нали ме наваля хубаво дъжда и днес ми е много зле, явно съм настинала  Tired отивам за един горещ душ и после с чайче и книжка си лягам при малката, дано утре съм по-добре  Praynig
Лека и всички бебета и мами да се наспят тази нощ  Sleeping

# 703
  • shumen
  • Мнения: 18 083
Добър вечер!И ние днеска цял ден по улиците до 19 часа чак,че и се хранихме.Аз мислех че няма да успеем,но успяхме и се сменяхме даже.И утре мисля така да е,че в неделя ще се стои вътре,ако познаят времето.

# 704
  • Мнения: 3
жива съм  Grinning
Алекс цяла седмица е ужасна и трети ден с обрив по крачетата,може и затова да е толкова кисела,и аз не знам вече  #Crazy
много хубави пловдивски маѝки  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт