ОКТОМВРИЙКИ - Тема 6

  • 20 422
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 40
Този хранителен режим и мен ще ме умори. Месо хич не ми се хапва, а само паста и разни хлебни нещица и банички Simple Smile
Вчера на ММ сина(от предишен брак), който е на 21, ме пита дали се чувствам депресирана, в лошо настроение без причина и дали напоследък съм станала много разсеяна. Аз, разбира се, потвърдих.  Той бил чел статия, че това често се случвало при бременните понеже не ядяли достатъчно месо и било от липса на холин. Имало таблетки, които се препоръчвали за бременни. Е, аз няма да ги пия, но ми се стори интересен факт за всички ни.

# 46
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз просто попитах дали така сте решили? Защото досега все мислехме имена...
И защо пък безкрайно нижене на рими? Аз не виждам нищо лошо в това заглавието на темата да е ведро и приятно, вдъхващо настроение!

# 47
  • Мнения: 193
Няма лошо, просто споделих мнението си.

# 48
  • Мнения: 7 803
 ina_lemon , на същото мнение съм  Peace не исках да го пиша да не стават дразги

хапнах аз хубаво риба с къри сос и ориз  Simple Smile сега ми се приспа, ама нямам време за дрямка, че децата са ваканция и трябва да гио взема от занималнята

# 49
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен, добре дошли на новите момичета.
От месец не мога да пия кафе, сутрин се наливам с липов чай и сирене. Мамите, които понасят кафето спокойно могат да пият по 1 на ден, докторите казват, че не е проблем.
Относно килограмите съм притеснена, вече съм 3 отгоре #Cussing out , ама как няма да съм, като от 08.03 основно пазя леглото и ям и то не много здравословно. А преди бях пословична с моите салати, в работата ми се чудеха как мога да карам основно на тях. Все пак открих една, която мога да понеса, без да ми се догади - от зеле, моркови, чушки от туршия, целина, но задължително престояла в хладилника 2 дена, за да ферментира.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз си правя салата с печени чушки и да ви кажа много добре ми действа на перисталтиката.
Някой беше споделил за киви,пробвах и този вариант и съм доволна Peace Лошото е,че не намирам хубаво киви в последно време по хипермаркетите.

# 51
  • Мнения: 11
киви и фреш от портокал и лимон на гладно правят чудеса. Само не знам фреша  съм чувала че трябва да го изпиеш веднага че му се губят витамините  но не мога да намеря такова инфо в нета до колко време може да се консумира и да сме сигурни че пием живи витамини?

# 52
  • Мнения: 169
Здравейте и от мен  Simple Smile Аз да ви кажа избягвам да ползвам кантара  Rolling Eyes , просто не искам да мисля за кг, а преди да видя  EFP имах перфектен хранителен режим, а сега гледам да се храня здравословно ям най-вече плодове и салати, и постно месо. Аз да ви кажа всеки ден каквото хапна и отивам да го ...върна. Освен вчера, не знам дали защото цял ден имахме гости вкъщи и се разсейвах или просто някакво съвпадение.
Момичета, да ви попитам кога има шанс да се разбере пола на бебчо? И мамите, които имат вече дечица да споделят кога разбраха  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 2 430
Момичета, да ви попитам кога има шанс да се разбере пола на бебчо? И мамите, които имат вече дечица да споделят кога разбраха  Hug
аз разбрах пола към 17 г.с. ,като ехографа беше доста старичък.На следващата седмица на ФМ ми потвърдиха.
Коригирам се,че не сметнах седмиците правилно  Laughing

# 54
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен! Най-после се престраших да се включа Simple Smile Изчаквах до последно тъй като преживяхме една загуба и исках всичко да е сигурно преди пак да се разпиша  Embarassed На всички мами желая прекрасна и лека бременност и здрави пухкави бебчета на финала!   bouquet

П.П.: Термина ми е на 4ти октомври, поне засега Simple Smile

# 55
  • Мнения: 74
Според някои твърдения оше в 13-14 седмица при добра техника и подходящо разположение на бебчо пола може да се определи. С предишната ми бременност около 20 г.с на ФМ лекарката каза, че вероятно е момиче.

# 56
  • Мнения: 169
Точно. Мисълта ми беше дали другата седмица или 2-та седмица на април на ФМ ще може да разберем пола, но май ще е малко рано, тогава ще съм 11г.с. или 12, ако остане за втората седмица...

# 57
  • Мнения: 0
Ох и аз вече едвам издържам до 10 ти април!
И след Бхс ,нямам търпение за Фм !

# 58
  • София
  • Мнения: 8 131
На мои приятелки им видяла пола към 12 седмица и няколко дни. Възможно е, но зависи как ще застане бебо. Аз съм на ФМ на 6 април и се надявам да видим... Laughing

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Вече съм добавена в първата страничка- Благодаря ти Julie.k! Лека и успешна нова седмица на всички!

Общи условия

Активация на акаунт