Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 12

  • 79 501
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 588
Промоцията на Омо, дали важи за всички магазини Кауфланд? Днес не ми стигна времето да отида до там.

Мисля, че да. Поне в брошурата не е споменато, че важи само за определени магазини или градове.

Като ви чета, направо започвам да съжалявам, че почти нямам бели дрехи и съответно не пускам "бели перални", та да го пробвам и аз това чудо.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 748
И аз нямам много бели и не ми е възможно да пусна пералня само с този цвят.Както повечето момичета в темета пера с Омо и светлите цветни.

# 47
  • Мнения: 2 216
Промоцията на Омо, дали важи за всички магазини Кауфланд? Днес не ми стигна времето да отида до там.
Естествено, че за всички магазини важи. Днес е имало доволно количество. Моят прах е годен до януари 2015г

Последна редакция: пн, 25 мар 2013, 19:29 от Gianna

# 48
  • Мнения: 46 520
Нямаше ограничение при нас за бройката на Омото, взех 2 бр., пък по едно време се върнах и натоварих още 2  Embarassed ама наистина мирише доста, на мен ми харесва, но мъжът ми нещо му се мръщи и иска да го праща на балкона  Joy
Заредени сме за година напред с прах, капсули и омекотител, направо мисля да спра да чета темата и няма да минавам покрай щандовете в магазините, защото това вече се превръща в мания  Tired

Като ви чета, направо започвам да съжалявам, че почти нямам бели дрехи и съответно не пускам "бели перални", та да го пробвам и аз това чудо.

Пишеше "универсален"  newsm78 аз мисля да си го ползвам за всичко, освен за най-тъмните (черно, тъмно синьо).

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Само аз ли не съм впечатлена от миризмата на ОМО-то  newsm78 Да не кажа, че ми напомня на соц прах

# 50
  • Мнения: 305
Предварително извинявайте за страничния въпрос. Някоя от вас имаше "баба Канди"  newsm78

Напоследък след всичките му центрофуги, прането е доооста мокро. Каква би могла да е причината - от филтъра ли, от що ли   ooooh!

Аз съм с канди на 6 год. Най-несполучливата ми покупка, която съм правила с техника. 3 пъти сменяха лагери, като двата пъти още беше в гаранция. Сега и се прецака програматора и на програмите за синтетика зацикля терморегулатора и водата завира. Аз пера предимно с отложен старт и кога ли ще се събудя я от пожар, я от наводнение.
Не е по темата, ама да се оплача  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 46 520
Само аз ли не съм впечатлена от миризмата на ОМО-то  newsm78 Да не кажа, че ми напомня на соц прах

На мен всички ми харесват, претенции нямам към аромата (а и сега малко ми е запушен носа Joy), само да пере добре, а и цена сега е такава, че си заслужава.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Мама Меца, аз съм с 10 годишна Канди, излезе много сполучлива. Въобще ми прави впечатление, че техниката от преди десетина години е по-качествена от сегашната. На всички програми ли, след центрофуга дрехите са мокри, или само на определена? Да не е програматора? Все пак трябва да я види техник, не я " самолекувай ". След като се открие проблема, сподели, че да имам едно на ум.
И аз този път ще пропусна от ОМО-то, че имам запаси.

# 53
  • Мнения: 7 062
ОМО-то и аз ще го пропусна, но ще дебна да намалят компактния в Австрия.

# 54
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Имам въпрос :преди малко пералнята изключи и след като отворих чекмеджето да го измия и подсуша забелязах остатъци от вода в отделението за омекотител.Никога не се е случвало до сега....
Идея от какво може  да е  newsm78

Ползвах гранулиран прах Тайд/за цветно/и омекотител Ленор ако е от значение в нормалните количества.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 328
При мен пък понякога със затварянето на касетката (отделението) за прах и омекотител последният, заедно с дезинфектанта, ако съм сложила, заминава навътре - не съм съвсем сигурна, че изтича надолу към барабана, но съм напълно убедена, че не остава в отделението. На какво може да се дължи? Затварям кротко касетката, не я засилвам, така че не може да е в това причината. Уредът е нивелиран, та и от това не може да е. На някой друг случвало ли му се е?

# 56
  • Мнения: 46 520
При мен пък отделението за омекотител винаги е пълно с вода  newsm78

# 57
  • Мнения: 1 110
При мен пък отделението за омекотител винаги е пълно с вода  newsm78

+1 на какво може да се дължи?  Има един ограничител в него, но както и да го наглася отделението е все пълно с вода.

# 58
  • Мнения: 40
И при мен е така, но водата в отделението за омекотителя е малко, няколко мм newsm7
С нова пералня съм( на една седмица) и си мисля, ле е нещо нормално, ама знам ли Confused

# 59
  • София
  • Мнения: 1 329
Само аз ли не съм впечатлена от миризмата на ОМО-то  newsm78 Да не кажа, че ми напомня на соц прах
Гита Ог, кажи си го направо Mr. Green Преди време коментирах колко съм разочарована от новата миризма на иначе любимия ми трибуквен прах. Беше дълга дискусия и обяснението и мнението на Гес сложи точка с нещо от рода: миризмата да ти е проблемът, важното е, че пере много добре. Пък и  на много от момичетата допада  newsm78
И при моята остава вода в отделението за омекотителя. И при мен още при първото плакнене в началото дръпва омекотителя, та затова си го слагам ръчно при последното плакнене.

Смятах, че това е от годинките на соцбабичката ми Канди, която иначе се държи много добре за възрастта си  Grinning

Само да не излизаха толкова мокри дрехите!?

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 11:36 от мама Меца

Общи условия

Активация на акаунт