Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 12

  • 79 532
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 206
Само аз ли не съм впечатлена от миризмата на ОМО-то  newsm78 Да не кажа, че ми напомня на соц прах

Не  само на  теб .И на мен  не ми  допада  миризмата -  силна  , остра  ,не  е моята...много  ми простее.
Спомням   си Омо-то което  носеха  моряците  навремето -  елегантен, хубав и  траен   аромат. Обичах  да се сгушвам  в  изсъхналото   пране на   мама Simple Smile Явно   тогава  съм  се повредила  на  тема   прахове  Laughing Laughing Харесвам   аромата  на   австрийското  ОМО.

# 61
  • Мнения: 176
миризмата е въпрос на вкус, по-лошото е, че нямаме избор тук. Лятото в Гърция душих 3 различни вида Скип и три Омо Crazy

# 62
  • Мнения: 781
И аз ще взема едно Омо да имам  Simple Smile
Миналата седмица взех от течния Персил, който беше на промоция в Лидл. Обаче много се пени  newsm78 Не помня преди да се е пенил толкова много. Имам течен Савекс , и при него не е така. Та да питам, нормално ли е ?

# 63
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Аз пък, да Ви кажа, май съм свикнала с миризмата му. Отначало като си го купих и на мен ми се стори много остра. Сега въобще не ми прави впечатление вече. Според мен добре се съчетава с бели омекотители. Пакета от 4 кг., който си купих преди 2 седмици го натиках в гардероба, че шкафа с препаратите е пълен и нямах място - ами въобще не усещам миризмата като отварям и затварям ежедневно.
Важното е, че изпира  newsm10

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 11:46 от viki_1974

# 64
  • Мнения: 5 967
И аз нямам много бели и не ми е възможно да пусна пералня само с този цвят.Както повечето момичета в темета пера с Омо и светлите цветни.

Поради мненията тук, че "универсален" е за бяло и устойчиво светло цветно пране, аз пера само такива дрехи,въпреки че на пакета на Омо пише-цветно до 30 градуса,светло цветно-до 60 градуса,бяло-до 90.

# 65
  • гр.София
  • Мнения: 20
Супер си мирише ОМО - то! Най-важното  е, че пере безотказно!И аз се сдобих с четири пакета от промоцията. javascript:void(0);

# 66
  • Мнения: 2 822
Бях обещала да напиша до кога е годен праха ОМО, който взех вчера - 03.2015 г.
В началото и на мен ми беше остра миризмата му, но свикнах и даже вече мога да кажа, че ми харесва.

ПП толкова много говорим за трибуквения, че се чудя как така Дедо още не е изскочил

# 67
  • Мнения: 206
Супер си мирише ОМО - то! Най-важното  е, че пере безотказно!И аз се сдобих с четири пакета от промоцията. javascript:void(0);

Това  със " супер"  и "несупер"  не  си ли  го опредяля  всеки  сам?  Или   не приемате друго   мнение   освен  супер. На мен обаче  ми  простее. Супер  ми   миришат  мегаперлите на  Персил, а  за качеството на  изпиране  експертите  тук отдавна  са  се  произнесли.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 17 999
Супер си мирише ОМО - то! Най-важното  е, че пере безотказно!И аз се сдобих с четири пакета от промоцията. javascript:void(0);

Това  със " супер"  и "несупер"  не  си ли  го опредяля  всеки  сам?  Или   не приемате друго   мнение   освен  супер. На мен обаче  ми  простее. Супер  ми   миришат  мегаперлите на  Персил, а  за качеството на  изпиране  експертите  тук отдавна  са  се  произнесли.

Именно, всеки си казва мнението. Аз например харесвам и миризмата на бензин, но не очаквам всеки да споделя мнението ми. Laughing

# 69
  • Мнения: 5 209
Ха, австрийското ОМО мирише досущ като нашето, а от хубавата миризма на мегаперлите щеше да има някакъв смисъл, ако оставаше барем някакъв ароматец върху дрехите.
Честно казано, старая се да не определям качеството на някой прах по миризмата. Обикновено най-хубаво миришещите перат най-зле - Бонукс, Рекс, Савекс, Ленор...

И аз харесвам миризма на бензин. Crazy

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 14:24 от Guess Who

# 70
  • Мнения: 19
Хайде и аз малко да се включа Peace

Първо да кажа, че и на мен понякога ми остава вода в отделението за омекотител и понякога при затварянето омекотителя изтичаше още в началото. Сега преди всяко пускане вадя чекмеджето и го мия, а омекотителя го слагам докато центрофугира преди последното плакнене.

После да кажа, че мен пък новата миризма на Омо ми харесва повече от старата. Прилича ми на мъжки парфюм. Peace И аз харесвам миризмата на бензин. Laughing

Честно казано, старая се да определям
Гес, предполагам си имала предвид "да не определям"

Като се пооправи още малко времето мисля за една екскурзия до Турция. Тъкмо съм хвърлила око на едно Бинго.

И един въпрос към Гес  bouquet Фосфатите имат ли връзка с пенливостта на един прах?

# 71
  • София
  • Мнения: 3 862
Течно ОМО за цветно пране в Борн, 40 пранета, 26 лв, добър избор ли е?

# 72
  • Мнения: 5 209
Гес, предполагам си имала предвид "да не определям"

Като се пооправи още малко времето мисля за една екскурзия до Турция. Тъкмо съм хвърлила око на едно Бинго.

И един въпрос към Гес  bouquet Фосфатите имат ли връзка с пенливостта на един прах?

Добре, че обърна внимание. Оправих го.

Фосфатите нямат отношение към пенливостта.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 836
Да, имало си причина избелващите таблетки на Карфур да се слагат в барабана с прането. Пробвах в чекмеджето при праха, но не се разтвори както предположи и Гес.

# 74
  • Мнения: 2 361
Здравейте!Поръчах си прах от Германия,от един познат,който пътува,донесе ми този http://www.zijemelevne.cz/drogerie/praci-prostredky/ariel-actili … bile-pradlo-8-kg/ Надписите са само на немски,каза,че е за цветни дрехи,но се чудя дали не е за бяло?Има картинки за с бели,светли и цветни дрехи какъв е грамажа.

Общи условия

Активация на акаунт