Какво си мислите ,когато изневерявате?

  • 8 931
  • 160
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 517
Ми да! ТО ко стана - аз тука честната Калутка всичко си казвам, а те...  Crossing Arms То не, че някой ме кара  Grinning

# 136
  • Мнения: 490
Ми да! ТО ко стана - аз тука честната Калутка всичко си казвам, а те...  Crossing Arms То не, че някой ме кара  Grinning


Ти сама искаш да научим пък после що не си признават другите, ами не искат бе......
пазят си мястото в рая Joy

# 137
  • Мнения: 1 517
Къв Рай бе?!  #Crazy Само за Ада сме ! Там е купонааааа...  Joy

# 138
  • Мнения: 4 733
Вие сте луди  #Crazy Laughing

# 139
  • Мнения: 1 809
А както всички знаем....луд умора няма Joy

# 140
  • Мнения: 4 733
А както всички знаем....луд умора няма Joy
Алоууууууууу съгражданката, недей тъй,че ще ни излезе име Wink

# 141
  • Мнения: 1 809
А както всички знаем....луд умора няма Joy
Алоууууууууу съгражданката, недей тъй,че ще ни излезе име Wink
Ама то не се отнася за нас,то за тях...лудите  WinkНие сме си води ненапити Laughing

# 142
  • Мнения: 1 517
То из форумите всички сме такива. Но на явееее  Outta Joint

# 143
  • Мнения: 419
       Все си мисля, че щом изневеряваш значи не мислиш, много, много....

# 144
  • Мнения: 24
kak kakvo, che mi e gotino newsm53  love001

# 145
  • Мнения: 73
какво си мисля??? Joyами кеф ти е...,а после си казваш"дано жената не разбере".що се отнася за мъжете и жените...и двата пола изневеряват.това дето се говори,че мъжете изневерявали повече е ПЪЛЕН АБСУРД!!! Naughtyми нали изневеряват с жени!абееее,да не се гониме,щото ще се хваниме.... #Cussing out

# 146
  • Linz
  • Мнения: 11 619
що се отнася за мъжете и жените...и двата пола изневеряват.това дето се говори,че мъжете изневерявали повече е ПЪЛЕН АБСУРД!!!
Това беше обсъждано вече... Мъжете кръшкат с необвързани жени.

# 147
  • Мнения: 73
 ConfusedРени,съжалявам че ще те разочаром,но....мъжете кръшкат с доста обвързани жени.Точно обвързаните изневеряват...не знаех,че сте писали по тази тема...тези обвързаните все реват от законните си половинки и търсят удоволствие и емоции някъде другаде.а за мъжете е по-добре удобна връзка,отколкото някое необвързано маце дето ще ти поставя условия...пък гледаш изведнъж и дошъл мерака за брак.всичките ми познати,които са семейни над 7-8г.кръшкат с омъжени жени.и то така го правят,че....винаги са навреме вкъщи и изпълняват добросъвестно семейните си ангажименти иииии казват,че обичат жените си. newsm78правят го ей така,за разнообразие.но обвързаната жена е по-добро решение от свободната мацка.  bouquet

# 148
  • Мнения: 2 978
но обвързаната жена е по-добро решение от свободната мацка. .  bouquet

Ах-а. bowuu  точно така мислят много мъже (познати Wink )
Изневеряват с омъжени жени, за да няма после: "Аууу ма аз сЪ влюбих в теб #Crazy Mr. Green...А женената повече ще мисли.. newsm78

Е, има си и изключения, то е ясно..но е факт Peace

# 149
  • Мнения: 73
 Laughingда,така е.пък и свободните мацки не могат да те разберат,когато имаш семейни ангажименти и ти пишат в най-неподходящото време...нарочно го правят.а после...сори,миличко не исках да предизвиквам скандал с жена ти!!!но като се замисля...те и жените изневеряват с женени мъже...така че,играем в един отбор!но и вас жените си ви бива.хвърлите ли око на някой мъж нищо не е в състояние да ви откаже от мерака. #Crazy..имам чувството,че вече само жените поемат инициативата...ти и казваш,абе маце,готина си,но съм женен...а тя ти отговаря-нищо ангажиращо... Hugабе ако питаш мене....това си е кофти. Naughtyуж си с човек,на който държиш,а в един момент...искаш разнообразие.верно,много красиви жени и готини пичове има на тази земя,ама не можеш ги има всичките...хубаво е да намериш половинката си и да се грижиш за нея,и тя за тебе....мноооого е трудно обаче да срещнеш подходящия човек. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт