Лакове за нокти- 76

  • 52 007
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 221
И аз не използвам нищо за заздравяване.
Да се похваля и аз с jolly jewels 110 и веднага го сложих де  Grinning много ми хареса, по снимки не ме впечатляваше, но дебре че ми го подариха за да открия красотата му Simple Smile
И Flormar chrome 5, още не съм го слагала, но тази вечер му е ред  Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Доста ме привличат тези пясъчни чайни , не мога да го отрека, но  като разгледах суочове се отблъснах. Розовия и оранжевия ще бъдат моя избор ако поръчам, но нещо се разколебах. http://d4zzlingme.blogspot.com/2013/03/china-glaze-texture-nail- … olish-review.html

Ноктите са ми здрави и освен да ги мажа със зехтин и база друго за тях не правя в момента.

# 17
  • Мнения: 303
Благодаря за темата, Денси   bouquet

За основа в момента редувам Nail Tek II и Перфект 3 в 1. В останалото време като се сетя мажа със Solar Oil.

# 18
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Пясъчните Чайни хич не ме кефят да си призная  Stop Много груби ми изглеждат  Sick, но това си е мое мнение.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Денси   bouquet

Май изоставих мазането, защото с каквото и да ги мажа, резултатът е нулев. Стигам до извода, че им трябват витамини (вътрешно), добра храна и почивка от лакове. Последното, уви, не мога да сторя, защото имам пожълтяване на нокътната плочка, което се вижда, ако сложа само някаква основа. В този смисъл - добра избелваща основа или лимонов сок, паста за зъби...?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Денси благодаря за темата   bouquet

За подхранване на ноктите не използвам нищо,слагам само база ,лак и топ - всичко на опи.Държа ноктите къси и абсолютно винаги лакирани   Peace

Все още съм в издирване на пясъчен червен лак  Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 70
Армира, червената зоя видя ли я. За мен това е единственото хубаво червено в момента на пазара. Това на ОПИ е по-скоро розово.

Тези чайни са отвратително. Като някаква външна мазилка ми изглеждат. Колкото и да исках да си купя някои цвят ще ги пропусна и ще чакам бондовите момичета Simple Smile)

# 22
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Денси   bouquet

Май изоставих мазането, защото с каквото и да ги мажа, резултатът е нулев. Стигам до извода, че им трябват витамини (вътрешно), добра храна и почивка от лакове. Последното, уви, не мога да сторя, защото имам пожълтяване на нокътната плочка, което се вижда, ако сложа само някаква основа. В този смисъл - добра избелваща основа или лимонов сок, паста за зъби...?

Да споделя моя опит със заздравяване на цепещи се нокти - мазането с маслото на Икаров не ми помогна. Но витамините - ДА! Откакто започнах да ги пия ноктите ми са в много по-добро състояние.

За избелване се сещам, че Орифлейм имаха избелваща пилинг маска за нокти, но не съм я пробвала, дори не знам има ли я още...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Не знам дали е споменато в старата тема, но в ДМ в новия Парадайз център (София) има щандове (не много големи) на Essie и Nicole by O.P.I. Първите не забелязах на каква цена са, вторите - 14.99лв.  Peace


Интересно, дано да ги пуснат и в другите ДМ-и.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз се отказах на първо време от Чайните. Обаче все ги гледам на картинка летните Зои, много хубави. Heart Eyes
Нищо не ползвам за заздравяване на ноктите, най-добрата терапия, според мен, е да не се ползва лак.

# 25
  • Мнения: 38
Мерси за темата   bouquet

За заздравяване и аз като други съфорумки ползвам Микросел като основа. Друго специално нищо не правя Simple Smile

# 26
  • Мнения: 94
В момента като основа използвам матиращата база на CND (Иве, Hug).
Поръчах си пак минералите на Avon, пък да видим дали ще имат ефект.
Отделно се мажа с един сръбски крем, който е точно за заздравяване на нокътната плочка. Peace
Искам да попитам дали сте забелязали тенденция за увеличаване "живота" на лака от Microcell? Rolling Eyes

Розовият пясък на ChG ми харесва, но засега не купувам нищо.
Последно се сдобих (все още не са пристигнали) с черния пясък на Zoya (Пепи,  bouquet) и един розов Color Club (Ивче,  Hug) .
Със сигурност ще си купя белия и черния пясък от летните OPI.  Heart Eyes

Чудя се с какво да се лакирам - маникюр и педикюр.  Rolling Eyes
За педикюр задължително трябва да са два цвята (с по-малко от два не излизам от вкъщи) и за маникюр - нямам претенции.  Mr. Green
Приемам предложения. Laughing

# 27
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
blackisback Какво ти се е случило на пръста?

Обожавам Микросел 2000, но в момента използвам такъв на Опи- Nail envy, поради липса на първия.
Иначе преди комбинацията на Микросел и Биотин 10 000мг веднъж на ден свършиха чудеса с косата и ноктите ми. Сега понеже кърмя мисля, че не мога да ползвам Биотин-а заради конската доза.

Бтв имам заздравител на Мавала и бих искала да го разменя за Микросел 2000, ако някой не е доволен от своя.

Ето и Delice на Dior

# 28
  • София
  • Мнения: 1 544
Денси- страхотно оформена тема  bouquet
До сега ползвах vitamin booster на ГР, но всички нокти в момента се белят на пластове. Онзи ден си взех нано заздравителя на Имала да го пробвам.

Новите ми придобивки:

# 29
  • Мнения: 519
  bouquet за темичката

заздравител ползвам по принцип на Ейвън и съм много доволна, но скоро не съм опирала до него. Като основа преди всяко лакиране ползвам матиращия на Перфект.

И аз се снабдих с едно бляскаво лакче, леко циганейшън, на Перфект, но не знам кой номер е, май s34 или  s35 - има брокатени сини и червени частички. Това е и първият нов лак, който купувам от месеци насам, нещо нищо не ме грабва.

Общи условия

Активация на акаунт