The Vampire Diaries: Древните - началото на края, тема 37

  • 23 894
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 095
Аз пък не се радвам! Crossing Arms Сега какво ще гледаме в Дневниците? ooooh!

Дамян, бе! Дамян!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


гъхъмъхъ Sick сал един триъгълник остана там...и една Бона...

# 721
  • Мнения: 16 938
Станаха едни триъгълници едно чудо.

# 722
  • Мнения: 6 493
E , ще има шанс за нови герои + Мат  + любимата ми Бони. Кръв , сополи , кръв , сополи .....и т.н.

# 723
  • Мнения: 1 117
Вечния триъгълник и може би зараждащата се любов между Мат и Бони... дори  не съм си и мечтала за това.  Heart Eyes Mr. Green

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
 
 Така и така е в Ню Орлианс да върнат и оная с тухлите...

 Joy Joy Joy Joy Само тя липсва в картинката.

# 725
  • UK
  • Мнения: 4 311
Каква любов между Мат и Бони  Shocked Вярно, че имаше някакви неща в книгата, на 5 книга съм,  някакви погледи, ама във филма не помня такова нещо, я ми припомнете. Че се потресох направо! Едва го преживях като тръгна с Кера, сега Бони ли. Какви са тия гръмнатите жени/момичета в тоя филм не мога да разбера!
Тази с тухлите много ме кефи, актрисата, искаше ми се да я задържат, много добра роля направи в Калифорникейшън.

# 726
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Коя с тухлите бре Crazy Thinking

# 727
  • UK
  • Мнения: 4 311
Как коя? Тя беше култова, другата подчинена на Деймън, беше я оставил в Ню Йорк (или ЛА ли беше?  newsm78 ) преди 50 години да брои тухли, докато той се върне за нея.  Laughing

# 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
В Ню Орлиънс беше.

# 729
  • София
  • Мнения: 6 219
"оная с тухлите"  Joy Joy Joy
и аз не се сетих за нея!

# 730
  • София
  • Мнения: 8 937
И сега ще започне едно размножаване... Нали и Тайлър е хибрид като Клаус. И той да оплоди някоя, да си гледат бебето с Карълайн. Laughing
И зъбите на Илайджа  ooooh!. Как пък можаха да му снимат така фасадата?

# 731
  • Варна
  • Мнения: 2 334
Честито на татко Клаус за новото сериалче  Grinning Имаше поука в тая серия и тя е, че и на хиляда години да си трябва да ползваш предпазни средства против забременяване  Mr. Green Joy
Представяте ли си да решат да правят отделен сериал и за Деймън  ooooh! Тогава биха закъсали много.
И сега ще започне едно размножаване... Нали и Тайлър е хибрид като Клаус. И той да оплоди някоя, да си гледат бебето с Карълайн. Laughing
И зъбите на Илайджа  ooooh!. Как пък можаха да му снимат така фасадата?
В книгите Кер и Тайлър имат близнаци(момче и момиче), но разликата е че в книгите Кер е човек, а тайлър си е върколак само.
Аз вместо да гледам какво казва Илайджа се бях втренчила в зъбите му  ooooh! Направо ми идеше да замина в Ню Орлиънс с някой зъболекар  hahaha

Последна редакция: сб, 27 апр 2013, 19:30 от ·٠• Hrisi•٠·

# 732
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да питам нещо...скоро раздавали ли сте черва от най-лично зомби?
редим се за 5м. от Илайджа...нищо, че му трябва д-р Зъбчо. Mr. Green

# 733
  • Мнения: 3 736
 Joy Кво му е на зъбите? Питам от научен интерес, не от личен, щото като цяло ми е анти, горкият. hahaha

И аз съм 'За' да върнат тухларката.  hahaha

# 734
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Ей па вие па значи па.... само долните зъбки са му криви  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт