ОКТОМВРИЙКИ - Тема 7

  • 25 387
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Цоп и от мен.
Днес се скъсах да повръщам на работа. Такова затишие имаше, много умело контролирах проблема.
Обаче ме зарадваха преди малко, че ще ходим целия колектив на концерта на Бон Джоуви на 14.05  Mr. Green Ако по новините кажат за някоя припаднала и повръщаша бременна на концерта - АЗ СЪМ  Joy Mr. Green

# 16
  • Мнения: 40
Ок, значи ще се оцветяваме Simple Smile Дано всеки да получи цвета на гащите, които чака Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 430
Ок, значи ще се оцветяваме Simple Smile Дано всеки да получи цвета на гащите, които чака Simple Smile
Само на финала да няма изненади Laughing
Когато раждах и в стаята се засякох с една майка на която и казали,че ще има момиче.Ходила си редовно на преглед и тя жената щастлива,защото имаше две момченца.На финала в родилното "момиченцето" се оказа Николай Laughing да и е живо и здраво.Но никога няма да забравя как стоеше над бебешкото креватче и много ошашкана,и по телефона се обясняваше с родата,да изперат дрешките на децата,че комплекта за изписване бил розов Laughing

# 18
  • Мнения: 669
За колата аз май писах по-рано, че моята докторка каза, че се опасява не толкова от предизвикване на контракции, колкото от създаване на инфекции. Но и аз не мисля да я прекратявам, защото не мога да си представя след 7-8 месеца използавена на бръснача, какво ще се е случило, и после наново как ще се очовечавам  Mr. Green

Ох ............ искам и аз розови гащи  Praynig

Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 18:42 от krasy_alex

# 19
  • Мнения: 758
Запис.  Simple Smile Аз съм на командировка за 1 седмица и работя на полето от 7.30 до 16. Чудех се как ще издържа, но днес оцелях и колкото и да е чудно, когато съм в София и си седя повече в къщи ми се гади непрекъснато, а тук се чувствам по-добре. Все забравям да си кажа термина за първа страница - 31.10.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 131
Бърз запис. После ще ви чета.
Мерси за темичката.

# 21
  • Мнения: 169
Ау, страхотно, че вече някои са разбрали пола на бебчетата  Flutter . Аз се съмнявам, че ще го разбера другата седмица на ФМ, но има някаква скрита надежда  Mr. Green . Гледам, че споменавате вече море, почивки...аз съм в голямо умуване по въпроса много ми се ходи на почивка извън Бг, но не мога да си се представя с корем и на плажа...обаче пък ми се ходи 2 не виждам, даже хотел сме избрали  Mr. Green Ох... ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 329
Бях на преглед на 12г.с. и 2 дена, д-ра каза, че е още рано и нищо не може да каже докато някаква костица не достигнела над 70 %. Което пък според сестра ми значи, че ще е момиче, но това са ни всеобщите надежди Wink Simple Smile Следващият път ще знаем със сигурност

# 23
  • София
  • Мнения: 297
записче, много хубава тема, благодаря  Hug и на мен ми харесва идеята с цветните имена Simple Smile

# 24
  • Мнения: 38
Ок, значи ще се оцветяваме Simple Smile Дано всеки да получи цвета на гащите, които чака Simple Smile

 newsm10

# 25
  • Мнения: 1

 Ние все питаме, но докторът за сега не може да види, надявам се след две седмици да се види вече.

# 26
  • Мнения: 104
Привет, привет Simple Smile Нови бъдещи мами приемате ли?   bouquet
Чета ви от първата тема, но не съм се разписвала досега. Много помагате на новобранци като мен  Hug
По измервания съм в 12 седмица и 6 дни.  Терминът ми е за средата на октомври, но всеки път по ехограф се мени датата, така че живот и здраве ще видим кога ще се появи бебокът на бял свят. Още е рано за пол, поне вчера на прегледа така ми казаха.
Леко и безпроблемно бременеене на всички  Praynig

# 27
  • Мнения: 669
Ние почивката няма да я планираме за пръв път. По това време друга година вече имаме резервация, но сега ............... на момента ще решаваме и ще се вмъкнем в last minute офертите. Мисля си за края на юни да направим едно моренце, докато не са започнали големите жеги, и после края на август някъде на планина, но по-близко ............ размечтах се  Laughing

# 28
  • Мнения: 74
Благодаря за новата темичка.

Аз май съм първата в синьо - доктора беше 100% сигурен

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
 toni_dimova   честито  stork-boy

Общи условия

Активация на акаунт