ОКТОМВРИЙКИ - Тема 7

  • 25 370
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 51
Простете невежеството ми , но какво означава "ужасни зърна" и в какво се изразява подготовката им ? Ако има такава , то тя не се ли прави последния месец преди раждане ?  newsm78

# 751
  • Мнения: 258
Много е индивидуално дали ще се появят стрии или не. До голяма степен това зависи от еластичността на кожата и това за колко време и колко ще ѝ се наложи да се разтегне. Някои не се мажат и нямат нито една стрия, други се нацепват въпреки редовното мазане.
Гърдите нямат нужда от никаква "подготовка" от наша страна. Те сами се подготвят още по време на бременността. По ареолите на гърдите има едни малки издатини, наречени "жлези на Монтгомъри", които отделят секрет, който хидратира и поддържа еластична кожата в тези участъци.
Ето и една много хубава статия от блога на Хедра за промените в гърдите през бременността: http://xedra.wordpress.com/2009/04/10/breast/
Иначе, по време на самото кърмене, ако зърната ви се разраняват, препоръчвам мазането с "Лансинох", защото, за разлика от други подобни мазила, не се налага да се отмива от гърдите преди кърмене.

# 752
  • Мнения: 516
Подкрепям напълно Какао ! Единствено Ланолин на "Лансинох" успя да се справи с разранените ми зърна. А преди това ползвах крема на Авент,който също не се мие преди кърмене.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Кой ще пусне нова темичка за да питам нещо и да може повече мамчета да отговорят Hug

# 754
# 755
  • Мнения: 38
.

Последна редакция: пт, 19 апр 2013, 18:07 от Lapen

# 756
  • Мнения: 174
Ами с какво ли не пробвах и с ментови бонбони...ама ефект никакъв...и вода не можех да пия  Crazy
Като родя се надявам да ми мине  Laughing
Пък какви неща ми се ядът диня,пъпеш,череши  Laughing
Хуба буба пиех витамини от 4 г.с, но след като почна гаденето ми казаха да ги спра докато не ми размине,така че определено не си се заблудила,доколкото знам от желязото идва гаденето,сега от днес съм ги извадила пак тия витамини и мисля да ги почвам,пък дано не ми става много лошо.Бях решила да не пия защото си е синтетика,но докато не ми дойде апетита и пазара не се напълни с плодове и зеленчуци ще ги пия,няма начин.
П.П момичета на 50страничка сме желаещи за направата на нова тема?
И на мен само дини и череши ми се въртят в главата,нямам търпение да идва лятото,много съм зажадняла за летни плодове  Simple Smile

# 757
  • Мнения: 0
Ехо и от мен. Терминът ми е 10 Октомври! Поздрави:)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт