АПРИЛКИ 2013 - последна от 23-те теми и после всички в "РОДЕНИ"

  • 25 757
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Здравейте! Много хубава нова темичка! Видях се на 1ва страница... е написали са ме 1 ден по-рано, ама нищо де.  thumbsup Важното е че ме има. Wink
Честито на Шаварче, Ася и Алекс. Бъдете много здрави и щастливи. Бързо възстановяване!!!  Hug

Да се похваля, че и ние се оправяме бавно, но славно. Никол вече няма хрипове, тези дни ще я захранят от шише и тази седмица може би ще я извадят от кувьоза. Лекарката каза, че много й харесвало, че била много ревлива, буйна и активна. Много се размятала из кувьозчето и била много жизнена.  Mr. Green Стабилна е, но още е на кислород, макар в много малко количество.

# 46
  • Мнения: 124
Честито на новите майчета, да са им живи и здрави бебешорите.
Темата отново е много хубава и дано се напълни с красиви и спокойни бебета.

# 47
  • Мнения: 330
Момичета, кажете някакъв лек за кръста. От вчера си ме поболва. Като лежа няма проблем, но като се раздвижа, пак  започва.

# 48
  • Мнения: 61
the_witch, така или иначе се уморявам много бързо и започват болките в цялото тяло, та 100% ще е на почивки  Simple Smile Аз ще раждам нормално, но и секцио да бях, пак щеше да ме е шубе  Crazy

nelly_24, радвам се, че малката ми адашка се оправя !  Heart Eyes

mary cherry, вече съм категорична, че единственият лек е раждането!  Mr. Green
 

# 49
  • Мнения: 1 146
Бегинър_мама, разбирам те! Тя и моята лекарка днес ми вика, че било голямо бебето да го вадим секцио - но аз нали не съм много навита, щяла да ми даде да опитаме, но при най-малкия проблем секцио. Миналият път ми каза, че съм екстра за естествено раждане, сега било голямо...

# 50
  • Мнения: 61
Момичета, имам въпрос  Blush
Чудя се дали ми изтече тапата или не. Както си седях на дивана, изведнъж усетих някакъв силен теч. Ама наистина изведнъж изтече. Аз не използвам ежедневни превръзки, но си слагам в последно време по малко тоалетна хартийка. Та на нея имаше една слуз - леко жълтеникава. Отидох, изпишках се и след малко изтее още мъничко. Може и да се побърквам, но нали само чакам вече.... как мислите ? И много ме боли кръстът днес - както преди цикъл точно!
  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 080
Момичета, имам въпрос  Blush
Чудя се дали ми изтече тапата или не. Както си седях на дивана, изведнъж усетих някакъв силен теч. Ама наистина изведнъж изтече. Аз не използвам ежедневни превръзки, но си слагам в последно време по малко тоалетна хартийка. Та на нея имаше една слуз - леко жълтеникава. Отидох, изпишках се и след малко изтее още мъничко. Може и да се побърквам, но нали само чакам вече.... как мислите ? И много ме боли кръстът днес - както преди цикъл точно!
  bouquet

При мен тече такова по принцип, но не е тапа. Вагинално течение, което с наближаване на раждането се усилва, а идеята му е да прочиства родовите пътища. В тапата доколкото знам има кръвенисти нишки....с първото раждане така и не я видях тази тапа...не бързай да се вкарваш във филми Simple Smile, когато дойде момента, място няма да можеш да си намериш...

# 52
  • Варна
  • Мнения: 123
Момичета, кажете някакъв лек за кръста. От вчера си ме поболва. Като лежа няма проблем, но като се раздвижа, пак  започва.
Както ти е казала Presley, раждането е лека Wink, но все пак можеш да си купиш крем Арника и да се мажеш, върши чудеса  Peace

# 53
  • Мнения: 13
Presley,  може и тапата да е, а може и течение да е, за това не се шашкаи. Раждането започвало чак когато имаш контракции през равни интервали от време.  Поне така ми каза онзи ден доки, когато имах нерегулярни.

# 54
  • Мнения: 61
Скоро ще да е, имам предчувствие!  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3
Скоро ще да е, имам предчувствие!  Mr. Green

Скоро ще е до края на април няма много време, не остана. Колкото по-малко го мислиш по-бьрзо ще дойде времето.

# 56
  • Мнения: 61
Скоро ще да е, имам предчувствие!  Mr. Green

Скоро ще е до края на април няма много време, не остана. Колкото по-малко го мислиш по-бьрзо ще дойде времето.
Моят термин е 14.04. Но тъй като не е изчислен на база цикъл, а изцяло от замерванията, ако се изчака седмица след ВТР, както попринцип се прави, защото все още не се счита за преносване, е безсмислено и само бебка трупа излишно тегло. Та ако до 14-ти не съм родила, ще се предизвика раждане... малко ми остава, но аз се надявам сама да си тръгне преди 14-ти  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3
Presley когато и да трьгне беба само да е за добро и всичко да е наред ти пожелавам. Толкова време чакаме,че още няколко дни ще минат, само всичко да е наред.

# 58
  • Мнения: 34
Скоро ще да е, имам предчувствие!  Mr. Green
Хайде,стискам палци вече да излиза бебка и по теб да съм и аз,че моят термин по ехо е 18-ти.А ако го бяха пренебрегнали и бяха взели датата по цикъл,то значиииииииии-утре-09.04!!!! #Crazy
Добре,че все още си имам време докато реши да излиза,а не да се вкарвам в някакви филми за преносване!!!
presley ,ако наистина започне раждането ти пожелавам много бързо,безболезнено и успешно раждане!!!И разбира се една здрава малка кукла!!! Hug

# 59
  • Мнения: 61
Скоро ще да е, имам предчувствие!  Mr. Green
Хайде,стискам палци вече да излиза бебка и по теб да съм и аз,че моят термин по ехо е 18-ти.А ако го бяха пренебрегнали и бяха взели датата по цикъл,то значиииииииии-утре-09.04!!!! #Crazy
Добре,че все още си имам време докато реши да излиза,а не да се вкарвам в някакви филми за преносване!!!
presley ,ако наистина започне раждането ти пожелавам много бързо,безболезнено и успешно раждане!!!И разбира се една здрава малка кукла!!! Hug
Ако все пак ме изпревариш, стискам палци, показалци и всички видове пръсти  Mr. Green, да мине безболезнено и леко!
Току що преядох с едни коварни вафли..  Blush Чудя се как още не съм се отвратила от сладките неща. Ама то това е последствие от не-спането.

Общи условия

Активация на акаунт