ШЕСТИ КЛАС привършвам аз - тема № 35

  • 43 362
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Относно почивните дни през м.май - скоро четох във вестника , че ще учат 16 дни, а ще почиват 15 д.  Crazy
Май благодарение на изборите стават 15 учебни и 16 неучебни дни, но то плюс-минус един ден - на кого му пука ( освен на учениците, де  Grinning).

# 16
  • София
  • Мнения: 9 582
Благодаря за новата тема и старанието да компилираш всичко в първият пост Саш! bowuu  bouquet

За празниците сме купили билети за самолет и ще зарадваме децата с първо ходене в ...Берлин. Да чуят най-накрая истински немски език. От извора. bowuu

# 17
  • Мнения: 550
Изпуснала съм новата тема. Връщам се да ви чета.

# 18
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Моят математик вчера ми съобщи, че до края на учебната година им остават 44 учебни дни. Сигурно ги е сметнал вярно, нали има интерес  Mr. Green.

Блазе ви за зелените училища. При нас няма такива.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 181
И аз тук, да ви следя..  bouquet
до сега не бях разбрала за тази маканция от 01 - 06.05.  newsm78

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 17:06 от hris.g

# 20
  • Мнения: 36 117
тези дни работни ли са или са свободни само за учеиниците?

# 21
  • Мнения: X
Официални почивни дни са.

# 22
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
На синковеца не са казали за предстоящо лингвистично кенгуру, на 14-ти, в неделя. При вас?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 942
bubanka, в предната страница (пост №10), прикачих линк към един блог, където много подробно и полезно се обяснява за всичките официални почивни дни в годината и удобен начин да ги свързваме. Виж го, сигурно си го изпуснала. Обсъждахме го, защото  01-06 май не е ваканция и затова не е предвидена от Министерство на образованието, а са си просто почивни дни за цялата страна.

Инди, директорите на всички училища трябва до днес (09.04) да са заявили желанието пред организаторите на Кенгуруто дали техните училища ще участват или не. Най-добре е да попиташ директора при вас как е.

# 24
  • Мнения: 2 037
тези дни работни ли са или са свободни само за учеиниците?
Първи май, Великден и Гергьовден.

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
много празници и накуп... 2.05 ще се отработва на 18.05 Crazy

# 26
  • Мнения: 36 117
извинявам се за предишния пост, въпросът ми наистина беше глупав, но потребителката преди мен беше писала, че не е разбрала за тази "маканция" и реших, че явно аз нещо пак съм се разсеяла и разбрала погрешно /защото често ми се случва  Blush Joy/

благодаря на всички!   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте, имам едно питане на 24 май ще се учи ли .Защото преди малко синът ми се върна от училище и е записал класно по математика на 24 май, аз помислих че се е объркал.Обади се на едно момче и той потвърди чудя се ,възможно ли е или госпожата се е объркала. newsm78

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 26 613
Винаги е не учебен,дори и на 25 не учат

# 29
  • София
  • Мнения: 9 582
24. април е по-вероятно да е било? Wink

Общи условия

Активация на акаунт