В "Родени" вече става тясно,но за всички от ИБ винаги ще има място-тема 5

  • 15 707
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 590
Е къде ги качвате? Аз последното детенце, което виждам е на Либра муцунката, много е сладичка и засмяна.

# 46
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Бенджи пратих ти паролата на  новия албум  Peace

Леле Тонииии къде го кри досега тоя сладък Тео  Heart Eyes, ще го изям  Hug

Ивка с двете зъбчета  Heart Eyes  Grinning, Ради и Калина и те са големи сладурчета  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes

# 47
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Хм, моите впечатления от буйките на КК са отлични. И Мишо, и сега Ика проходиха с такива. Умаляха им, но не се скъсаха, а доста ходене им се събра.
Сега баткото има боти на Капчица и те качествени излязоха.

Отивам да зяпам снимки и да кача и аз нещо.  

# 48
  • Мнения: 2 802
Купих на КиК  Mr. Green

http://www.k-k.bg/shoes/product_info.php?f=69&products_id=932

Почти са му тамън на крачето, а по нататък вече нормални обувчици за ходене  Heart Eyes

Деско ... де е тоз разказ, че не го виждам - излиза ми цяла нова тема  Crazy

Снимки довечера ще гледам  Hug

А днес малкия ми скъси жоветеца поне с 2 години - нямаше такъв рев и такова ходене на центъра и носене на ръце ... ще ме побърка в най-скоро време, честно  ooooh! ooooh! ooooh!

# 49
  • Мнения: 2 590
Качих най-сетне снимки, ама и аз като една голяма бяла птица си гледам в мацки с мисия, а то на друго място било.
Петеска, благодаря, че ме просветли.

Фейтче, същите бяха и нашите, само че зимен вариант с една пухкава кожа около глезена. Аз поне останах доволна.

# 50
  • Мнения: X
Страхотни, страхотнииииии деца  Heart Eyes
Аз не виждам разказа на Деси  Confused
Да ви се похваля, че ще ставам леля  Heart Eyes Нищо, че на брат ми приятелката е 11 години по-голяма от мен  Blush сега аз ще помагам и ще давам съвети  Mr. Green
Дам, и аз съм ЗА босото краче, ама може и обуто  hahaha Фейт, знаеш ли ги ЗИЗУ? напиши във фейсбук, правят ръчно правени обувки, буйки и прочие, много са сладки и индивидуални, могат да ти напишат името на обувката или както в нашия случай апликация ПАНДА  Mr. Green
Аз днес бях навън от 10 до 19 часа..дано отслабна поне  Joy
За тегленето на куршума..ох, често ме спохожда желанието  Joy хаха, ама моя синковец от малък си е голям нервак и лигльо..ама както казват дъртите: "ТАКА СЪМ ГО НАУЧИЛА"  Joy Joy

# 51
  • Мнения: 2 843
Фейт, Бюти на предпоследната страница от темата, в скрит текст е  Simple Smile
А ние сега като почнем разходките на беба трябва ли да й обувам нещо на краците  newsm78

# 52
  • Мнения: 2 802
Фейт, Бюти на предпоследната страница от темата, в скрит текст е  Simple Smile
А ние сега като почнем разходките на беба трябва ли да й обувам нещо на краците  newsm78

Мерси, поскле ще го погледна  Heart Eyes

Ами аз му слагам буйки на малкия, че то по терлици или по чорап не става  Rolling Eyes В Джъмбо има, както и в повечето бебешки магазини  Hug

Бюти ... ще им фърля едно очо  Mr. Green

# 53
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ааа я махайте куршумите.Златни са си ни дечицата Mr. Green
Моето пък днес се навря и падна в едни храсти и сега има огромна драскотина на едната буза чак до ухото.И нали ми е мъж не ревна щото падна и се надра,а щото го повлякох към аптеката наблизо та да взема нещо да му почистя раната ooooh! Луда работа начи.
Фейти там до вас ли ги взе?Мацката е много печена да ти кажа.На нашето му лепнаха обувките,а и ти казва какво да следиш като ги купуваш Peace

# 54
  • Мнения: 2 802
Фейти там до вас ли ги взе?Мацката е много печена да ти кажа.На нашето му лепнаха обувките,а и ти казва какво да следиш като ги купуваш Peace

Да,да .. до нас магазинчето  Heart Eyes
Деско ... страхотен разказ, чак се присетих за моите болки като раждах   hahaha ех спомени  Crazy Mr. Green

# 55
  • Мнения: X
Ах, прочетох  Heart Eyes абе предусещаме си ние кога ще станат нещата  Joy и аз си прочетох моя разказ, ако на някой му е интересно на 48 стр. последния пост  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=672831.705

# 56
  • Варна
  • Мнения: 909
Бенджи, Фейт , момичета мерси ви за милите думи за муцунка  Heart Eyes

Фейт, честити буйки със здраве да ги носи и износи малкият бързачко  Mr. Green

Поспалане , Слав е вече мъж  Crossing Arms и мъжката рана заздравява от само себе си , а ти искаш да го дезинфикцираш като че е момиче  Mr. Green Hug .............я кажи с риванол ли я проми , да съм подготвена и аз  Crazy

Бюти , браво момиче , защитила си честта на пуФкавите майчета за естествено раждане , аз бях секцио поради ред причини но главната е че муцуни ми се беше разположила като коланче , до последно не искА да се завърти с главата надолу..........честито да ти е предстоящето лелинство , лека да е бременността на дамата , тя може би е на моите години ( 75-та съм )

Днешният ден беше изморителен , останахме у дома че ще посрещаме тати утре по първи петли и трябваше да се подготвя , следобяд гледахме Маша и се смяхме а пък сега отивам да видя вашите слънца  Heart Eyes и за фон съм си пуснала къртицата , хайде лека и спокойна ви вечер  Hug

# 57
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Либре с риванол го наложих.Това ми дадоха в аптеката Peace
Бютка готин разказ.Това в Хирургиите ли беше newsm78
Деско и твоя си го бива.Почти се просълзих и така ми се прииска пак да бременея и да гушкам новородено бебе Crazy
Лека вечер на всички Hug

# 58
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Добър вечер!Ние днеска цял ден бяхме по улиците и се люляхме и на люлките,но вече май няма да има вадене от количката.После с голям рев се вкарахме наново в нея.

# 59
  • Мнения: 1 884
Фейт Hug Hug-аз тъкмо щях да ти кажа за  този м-н"Мечо Пух" в Кичука-но явно след дъжд качулка Mr. Green
 за ходенето бос съм -за...обачЕ-зимата Ради ходеше по едни пантофки,които явно са му държали крачетата студени,та 6 пъти се наака детето за един ден...та от тогав асъм много предубедена към студени крачета Crossing Arms Crossing Arms

уфф аз  пък днес говорих с директорката на яслата,за да стартираме"на есен с песен" и като ми стана едно такова мъчно на душата Confused Confused Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт