Петъчна - сексуални традиции по света

  • 4 418
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
http://enciklopediabg.wordpress.com/2010/03/18/%D1%81%D0%B5%D0%B … 1%81%D0%B2%D0%B5/

Ето ви една статийка за коментар и размисъл.

Към темата можем да добавим и сексуалните митове, какви са те в различните части на света, ако знаете или сте чували нещо интересно, споделете го тук.

Вижте какво намерих аз за сексуалните митове

http://men.-spam082-/n/Seksualni-mitove-za-narodite-po-sveta.3013.html

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 09:49 от gitadam

# 1
  • Italia
  • Мнения: 1 059
А какви теми имаше едно време...  Whistling

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512645.0

# 2
  • Мнения: 3 675
Петъчни и аз си спомням какви имаше на времето, но нещо ми се струват поизчерпали тематиките, половин час съм се чудила какво да пусна, всякакви съм виждала - за размер, пози и т.н., девственици и пр.
Мислих, мислих и това измислих, ако иска някой нещо по-мръсничко, да пуска друга тема
Честно тази не съмя виждала, но ще ми е интересно да я прочета, все пак е преди 2 години, мерси за линка.

# 3
  • Мнения: X
Joy Joy
Иначе по тази тема, виждам, че явно има причина да харесвам испанците.

Иначе за нигерийците съм съгласна, че само секс им се върти в главата. Имахме един съсед Лъки навремето в Германия, дребен, грозен, с една четвъртита глава...от Нигерия идваше и все за брадърс и систърс говореше в религиозен и крайно сексуален аспект.  Много интересно ги комбинираше двете тематики.
Иначе, за да докопаш някой мормон, няма нужда да се разкарваш чак до Юта, Америка. Тук при нас по цял ден щъкат с едни книги. Млади, усмихнати момчета- костюмари  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 675
Хайде да раздвижим малко темата и да ви попитам с какъв чужденец бихте правили секс и защо?Лично на мен като националност много ме кефят испанците.

ето къде живеят най-добрите любовници

http://www.factor-news.net/index_.php?ct=35&id=20714

Ровейки се в другата тема, попаднах на линк ето към тази статия
http://intimno.rozali.com/sex-taini/p10544.html

Впечатлена съм от банята на японците, но древните гърци са били много жестоки към изневеряващите мъже.А това със секса с животно направо ме хвърли в потрес.

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 13:33 от gitadam

# 5
  • Мнения: 7 325
Не им се кефи толкова, не били "чудо" в леглото - казват испанките. Преди години в селото в което живеех се носеше слух, че правят секс само в събота за да не хабяли енергия през работната седмица. Дали е мит или истина - нямам представа.

# 6
  • Мнения: 1 383
Хайде да раздвижим малко темата и да ви попитам с какъв чужденец бихте правили секс и защо?


При мен лично колкото по тъмен е един мъж толкова по добре. Така, че на първо място африканец.

Иначе за нигерийците съм съгласна, че само секс им се върти в главата. Имахме един съсед Лъки навремето в Германия, дребен, грозен, с една четвъртита глава...от Нигерия идваше и все за брадърс и систърс говореше в религиозен и крайно сексуален аспект.  Много интересно ги комбинираше двете тематики.

Ех, защо и аз не попаднах на такъв нигериец ? Моя и от към размери го нямаше и от към либидо.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 484
Испанците са гола вода, честна дума!

Ако трябва да избирам от статията - бих избрала холандец.

# 8
  • Мнения: 7 325
http://www.youtube.com/watch?v=iQdVmTvQlQw
испанците може да не са глеми любовници, но пък правят страшни комедии. Препоръчвам тази - във връзка с темата е.

# 9
  • Мнения: 4 965
Хайде да раздвижим малко темата и да ви попитам с какъв чужденец бихте правили секс и защо?Лично на мен като националност много ме кефят испанците.
...

От личен опит: сърбите са №1. Няма  такива други мъже по света. Без коментар.
Иначе, от тези в класацията никой не ме кефи. Особено италианците са ми направо като женички - лигави и чакат някой да ги обгрижва, а само се правят на мачовци.
Израелците са много всеотдайни.
Скандинавците са добре, ама са прекалено гушливи.
Англичаните са скучни.
Белгийците много плямпат.
Гърците са егоисти, ама пък са страст - ток и жица.
Хърватите са леко извратени.
Това от лични впечатления. Други не знам. Embarassed

# 10
  • Мнения: X
Аз имам скромен опит само с българи и германци  Blush

Но пък испанците, които съм виждала са много добри събеседници и са много освободени да говорят на сексуална тематика, на всичкото отгоре са и чаровници големи. Все пак от морална гледна точка нямаше как да ги пробвам, но ако това, което пише в статията е вярно, предполагам, че бихме си паснали.

С холандец съм си чатила и беше много благоприличен човекът. От друга страна пък, родителите ми имаха някакъв дядо-холандец обожател, дето искал да ги гушка и двамата наведнъж Laughing

Турците пък обичат много да говорят за секс, за пози, а някои от тях и да си снимат атрибутите и да ги показват, но оттам нататък не знам. Пак в чата се бях запознала с един турски младеж и ме светна за невероятни пози, изпращайки ми картинки. Като го попитах дали наистина си падат по дебели жени, каза, че били принудени да си падат, щото повечето туркини били такива, но ако можело да избират, повече им харесвали слабички и изящни.

# 11
  • Мнения: 4 965
Моят личен опит с испанци /несексуален/ е, че ги приемам за "приятелки" - много са ми "особени". Нищо лично.
С турците също ми е несексуален опита - страхотни събеседници и приятели, но не съм общувала по чат (то всичко в чата е от простак нагоре), а професионално - много сърдечни и мили, но надали са нещо особено (личното усещане ми е, че страстта им липсва).
С чернокожи имам само познат сенегалец с 2 глави по-нисък от мен и не съм се замисляла дори.

# 12
  • Мнения: X
А някой има ли опит с ямайци? Аз имах един обожател от Ямайка, ама така и не успя да ме плени горкият. Поне да знам, дали съм изпуснала неподозиран талант в леглото  Mr. Green

# 13
  • Italia
  • Мнения: 1 059
С моя скромен опит в международните отношения, това е личната ми класация:

1. Латинос (Чили, Еквадор, Салвадор - важното е да е църен!)
2. Италианец
3. Сърбин (Черногорец, Хърватин - с една дума БАЛКАНАЦ!)

Испанците изобщо не са ми привлекателни след двете години в Испания (само за протокола - имам един в списъка, колкото да не е без хич). Обосновавам:
1. Типична прическа - три килограма брилянтин/вакса на мен ми изглежда нечистоплътно.
2. Голяма част насилват жените - трябва да се обясняваме предварително ще се бием ли, ще се .... ли.
3. Висок процент ходят усилено по левия бряг.

# 14
  • Мнения: 3 675
Аз никога не бих пробвала с негър, черен и пр. такива екземляри.аз харесвам и обичам мъжа си, но в мислите си бих съгрешила с мъжа от аватара ми, вярно че е турчин, но като мъж много ме кефи.По принцип си падам по високи, да са поне 180-190 см, да са със средни кг, нито дебели, нито слаби.

Общи условия

Активация на акаунт