Петъчна - сексуални традиции по света

  • 4 420
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668

Обаче покрай вас се сетих за едни невероятно красиви бодиградове в дискотеките в Германия, които определено бях русские человеци. Ама те пък толкоз красиви бяха, че чак се чудиш дали са истински.
Ела ми на гости . Фирмата ни е собственост на руснаци и големият шеф като се яви в БГ си води с него такива едни прекрасни момченца  Simple Smile Хем съм им свикнала и се правя , че се държа на положение , ама ти се иска да изплезиш език като ги видиш ... Има и двама близнаци от тях  Twisted Evil
Иначе , вярно е че е много вероятно да се озовеш под масата с някой ... ама обикновено е от препиване  Joy

# 31
  • Мнения: X
Ох, Елия, Елия...даде ми ти плод за розови сънища за следващите няколко седмици.
При първа възможност ще понамина край вас  Laughing

# 32
  • Мнения: 2 216
Аз пък не знам защо руснаците никак не ги включвам в групата на интересните за мен, защото все Иванушка Глупака си представям.
И аз така hahaha
azaf , респектира ме с...познанията си Laughing

# 33
  • Мнения: 4 668
Ох, Елия, Елия...даде ми ти плод за розови сънища за следващите няколко седмици.
При първа възможност ще понамина край вас  Laughing
Става , чакаме те ... тогава няма да са само сънища , ами и спомени  Twisted Evil

п.п. що така вяло върви темичката ?

# 34
  • Мнения: 1 317
Камбоджанец е моят човек Blush Беше преди много години, но още ми се подкосяват краката като се присетя  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 4 585
Монголците не проявяват интерес към циците. Нищо не са, не са сексуален обект. Не повече от колкото да речем дланите на женана. Монголките кърмят навсякъде.

Последна редакция: ср, 08 май 2013, 03:04 от Вълкът с дълъг ник

# 36
  • Italia
  • Мнения: 1 059
След постта на Вълкът се отчитат значителен трафик от плоскогърдести към Монголия Simple Smile
Латиносите на Делфина ги насочваме към Чехия/Словакия/Полша - все още се намират "натюр" братовчедки на йети, пък били те и руси  Laughing

# 37
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
След постта на Вълкът се отчитат значителен трафик от плоскогърдести към Монголия Simple Smile
Латиносите на Делфина ги насочваме към Чехия/Словакия/Полша - все още се намират "натюр" братовчедки на йети, пък били те и руси  Laughing
Ако имаше бутон like, щях да го натисна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт