Бременност след абразио ?

  • 1 021
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
              Здравейте, съжалявам, че започвам нова тема, но мисля че случая е Малко по-специфичен и ме мисля, че не е удачно да го слагам към други теми. Притеснявам се доста и не знам към кого да се обърна в момента. Историята е следната - бях бременна, но уви- наложи се бременността да се прекрати по медицински причини(21.02) Операцията мина гладко. Точно един месец(30дни) след това се появи за 4 дена нормално кървене. На 4тия ден от кървенето с мъжа ми правихме за пръв път секс- със съответните предпазни мерки. Но поради близостта, която винаги сме имали, а може би и поради дългогодишния навик заедно в самото начало тръгнахме без предпазни мерки-знам че е Огромна глупост! беше буквално за по малко от минута и веднага щом се усетихме какво вършим,престанахме глупавото си действие. От няколко дена насам обаче нямам мира! Днес е 23тия ден от началото на това кървене... Може би още не ми закъснява, Но от 2-3 дена се измарям при качване по стълбите, гърдите ми са леко нараснали и чувствителни, от малко количество Лек алкохол вчера повърнах и ми се гадеше цяла вечер-още от преди да го пия, имам чувството, че и коремчето ми сякаш леко се е увеличило... Направих си нормален тест вчера сутрин(Престо) и кръвен тест днес - и двата показаха отрицателен резултат. Но тези симптоми и усещането... , което е 1:1 с всичко от началото на бременността ми... вътрешно много силно ме кара да не вярвам на резултатите. Чувала съм, че след абразио се забременява много много лесно отново, но за да пробваме отново трябва да се изчакаме поне 2-3 месеца!!! Страх ме е, че ако нещо все пак се е случило, то може да има усложнения и лоши последствия... : (((((( Знам че, повечето от вас ще кажат, че щом тестовета са отрицателни - значи бременност няма или просто колко сме глупави и как е трябвало да мислим на време.... Но това не помага. Имам нужда от съвет и подкрепа и най-вече от съвет. Ужасна нужда!!!
             Притеснявам се, че този тест, макар и кръвен може да се е повлиял по някакъв начин от скорошния аборт и да показва грешен резултата и следователно, че ако е така - предстоящата бременност може да има усложнения или/и проблеми за детенцето ми, когато се роди. Моля ви, тези от вас, които имат повече знания и опит в това да споделят мнението си! Благодаря ви..

# 1
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 704
Ако се е повлиял, по-скоро би показал положителен, а не отрицателен резултат. Изчакай все пак, за да видиш как ще се развие всичко, възможно е и симптомите да са някакви остатъчни или пък да е предстоящ цикъл. Най-хубавото, което можеш да направиш е да се пазиш малко повече, да изчакаш и да видиш какво ще стане и да посетиш лекар.

Общи условия

Активация на акаунт