Време ни е за промяна № 98

  • 12 899
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 730
как тъй да няма смисъл newsm78

# 46
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Фогата, как да няма смисъл, нали трябва да разбереш резултата  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 6 002
Фога на теб в петък 13-и ден ли ще ти е?ако е така може да пуснеш един   Praynig Hug

Вико,шаваш ли по-спокойно  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 7 488
Светки, ади вече да те почват, то аз ще родя докато направиш опит значи Whistling

# 49
  • Мнения: 293
Щото ми се струва, че инсето ще е неуспешно. В четвъртък ще направя един уринарен тест да видя кво ще покаже, ама нямам много надежда. Нищичко не чувствам по-различно, ама грам. Даже и от утрогестана вече не съм като дрогирана.


В петък е 14-ти ден, до събота пия лекарствата.

# 50
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Фога - как да няма смисъл, до петък има време, но според мен отиди да те боднат
Вико - как си днес?

На вас за прогестеронова недостатъчност какво са ви изписвали? Имам усещането, че от тоя дуфастон няма да има много полза при мен  newsm78

# 51
  • Мнения: 6 730
стига с тез уринарни тестове бе значи. Фога, иди си пусни кръвен, когато трябва и не се излагай. Naughty

# 52
  • Мнения: 6 002
Светки, ади вече да те почват, то аз ще родя докато направиш опит значи Whistling
Joy Joy Joy май на там вървят нещата.Както казах и преди май по-вероятно е да си продам облигацията,отколкото да я изполвам  hahaha

Фога не дей да използваш пиклив тест  Naughty

# 53
  • Мнения: 7 488
Фога, точно когато бях най-бременна нямах никакви усещания. При другите опити все нещо не ми беше комфортно.

# 54
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Щото ми се струва, че инсето ще е неуспешно. В четвъртък ще направя един уринарен тест да видя кво ще покаже, ама нямам много надежда. Нищичко не чувствам по-различно, ама грам. Даже и от утрогестана вече не съм като дрогирана.

Напълно те разбирам, и аз бях така с тия инсета Thinking Но все пак си направи тест, може и уринарен.

Пънче, освен утрогестан, друго не се сещам

# 55
  • Мнения: 1 988
максче, честито ти тройно чхг  Hug Hug Hug  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
лека и безпроблемна и този път до термин  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 17 995
абе шавам, ама ме луднаха както обикновено. па са боря с европрограмата  ooooh! ooooh! ooooh!

# 57
  • Мнения: 6 730
МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВААААААА  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 58
  • Мнения: 7 488
Светки, фащай го тоя доктор за ревера и почвай да му говориш тихо и отчетливо, какво е туй чудо, заплаши го че ще го смениш ако се мотка още  Whistling

# 59
  • Мнения: 17 995
УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

а от де разбрахме. явно съм проспала  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт