Евтините неща, от които сме доволни - 17

  • 80 905
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 98
мицеларната вода на Avene 400мл за 19,90лв - доста по-изгодно от другите марки
Да, и е доста добра  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 5 760
Лаковете на голден Jolly Jewels   са страхотни но....   свалянето на  два пласта  плюс топ е малък ад Mr. Green

Изживявам го всяка седмица по 1 и понякога 2 пъти, така е!  hahaha Мъжо ми се изнася от стаята, като стане време за чистене на лака, че, цитирам, "от толкова много ацетон ако запаля една цигара, ще гръмнем"  Joy Joy Joy
Вярно ти го е казал Mr. Greenаз половин шише ацетон на компреси с тампонче и фолио и пак на половината пада hahahaно пък седи страхотно и при мен три дни като доста си кисна ръцете в вода bowuu

# 62
  • Мнения: 1 110
Тази очна линия ми хареса много. Успявам да я нанеса лесно и равномерно, освен това се оказа и доста дълготрайна.

# 63
  • София
  • Мнения: 23 093
и да не е просто запис  - имам пъпки по лицето, пробхала съм какво ли не - сега положението е по добре - мажа се със спирт вместо с лосион - анти мико бета за 1.20лв


Анти-мико-бета е за гъбички!!! Не знаех, че се ползва и за лице при пъпки.  newsm78 Интересно. Simple Smile

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
и да не е просто запис  - имам пъпки по лицето, пробхала съм какво ли не - сега положението е по добре - мажа се със спирт вместо с лосион - анти мико бета за 1.20лв


Анти-мико-бета е за гъбички!!! Не знаех, че се ползва и за лице при пъпки.  newsm78 Интересно. Simple Smile

Дайте снимка,моля Peace

# 65
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Тази очна линия ми хареса много. Успявам да я нанеса лесно и равномерно, освен това се оказа и доста дълготрайна.

http://www.ivis.bg/img_tools.php?img=products_images/20120116151 … p;h=300&w=300

Твърд ли е писеца или е с косъмчета?

# 66
  • Мнения: 1 306
и да не е просто запис  - имам пъпки по лицето, пробхала съм какво ли не - сега положението е по добре - мажа се със спирт вместо с лосион - анти мико бета за 1.20лв


Анти-мико-бета е за гъбички!!! Не знаех, че се ползва и за лице при пъпки.  newsm78 Интересно. Simple Smile

Дайте снимка,моля Peace


Това съм го купувала за свекъра. Беше му изписано от кожен лекар  за гъбички по краката newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 23 093
Точно така! Ползва се за гъбички по ноктите - на крака и ръце. Много е силно, направо изгаря. Аз съм го ползвала профилактично, но сега не го намирам в аптеките.
Изненадана съм,ч е може да се ползва за пъпки.  newsm78

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Не вярвям да може...аз като го намазах на краката и ми обели кожата,а пък на лице... Thinking

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Струва ми се малко безумно да си мажеш лицето с нещо такова - още повече, че е силен препарат и "направо изгаря". Против съм и ползването на спиртове освен ако не е локално. Агресивните продукти нарушават хидролипидния слой на кожата и я дехидратират. Има достатъчно средства на пазара, които се борят с пъпките, щадят и хидратират едновременно с това кожата.

# 70
  • София
  • Мнения: 23 093
И аз много се учудих, като прочетох за каква цел ще го ползва.
Когато го ползвах на ноктите на краката- кожата отстрани се белеше. Пръстите на ръцете, с които държах памука напоен в спирта станаха груби, невъзможно беше да обуя чорап и да не го скъсат. Сваля дори и лак за нокти!  #Crazy Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 110
Тази очна линия ми хареса много. Успявам да я нанеса лесно и равномерно, освен това се оказа и доста дълготрайна.

http://www.ivis.bg/img_tools.php?img=products_images/20120116151 … p;h=300&w=300

Твърд ли е писеца или е с косъмчета?

твърд е  Peace

# 72
  • Мнения: 7
Да се включа и аз, след известно време ползване съм много доволна от единичните сенки на Jordana, по-точно 12 Over the taupe. Взех си я, защото я водят същата като МАС Satin Taupe:



Много интересен и пигментиран цвят е и издържат цял ден ( с база/крем сенки отдолу). Бяха 4лв. или 4.80 за 1.65 грама продукт.

# 73
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 841
А къде мога да намеря тези сенки Jordana в София?

# 74
  • Мнения: 7
А къде мога да намеря тези сенки Jordana в София?
Според диструбуторката, от която поръчвах, нямат още фирмен магазин, аз си избрах няколко неща от сайта на фирмата и ги получих с Еконт от Пловдив. Не съм питала дали имат магазин там  Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт