Евтините неща, от които сме доволни - 17

  • 80 831
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 269
Ajona - медицинска паста за зъби видях на 1 страница в списъците с хубави неща. Аз много харесвам тази паста и си я купувам специално от Германия. Къде може да се намери у нас, по-специално в Пловдив, ако знаете?
Това ли е, 5-6 лв за 25мл паста за зъби Shocked

ПАСТА ЗА ЗЪБИ АЙОНА СТОМАТИКУМ КОНЦЕНТРАТ ЗА ЕЖЕДНЕВНА ГРИЖА 25 мл.

Цена:  6.95 лв.  




ПАСТА ЗА ЗЪБИ АЙОНА СТОМАТИКУМ КОНЦЕНТРАТ ЗА ЕЖЕДНЕВНА ГРИЖА 25 мл. (AJONA STOMATICUM), цена и информация
от -временно недостъпен-
Да, тази е. В Германия струва 1, 80 евро.

Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 21:27 от Паца

# 46
  • Мнения: 1 518
Вместо запис. Момичета, чували ли сте за полската марка Vollare? Днес за първи път видях продуктите й в новооткрития магазин Елитис, в Централни хали. Изобилие от сенки, теракота, перли, спирали, червила, пудри, ружове, лакове...
Щандът с Vollare споделят Farmasi, Golden Rose, Classics...
Не само съм чувала и виждала, но и купувала Laughing Имам сенки, на вид са много хубави, но в действие не чак толкова - доста отстъпват на Руби Роуз, примерно. Не бих ги сложила редом с изброените от теб по-горе марки, по-нисък клас са, ако изобщо може да се говори за клас Wink

Farmasi, Perfect, Golden Rose и Classics по-висок клас ли са от Vollare?
Farmasi - може, но за Golden Rose и Classics не ми се вярва.

# 47
  • Мнения: 213
Аз съм много доволна от антицелулитният гел на Алмисан (който видях на първа страница), в комбинация с неопренови бермуди. Но разбрах, че Алмисан са сменили опаковката. Вече са с тази:




И аз го ползвам и съм много доволна. Но наистина много загрява!  Купих го за 9.60лв.от Ремедиум.

За силно напукани устни мога да ви препоръчам доказан продукт: пчелен мед! Намазвате и оставяте меда да попие. Устните стават меки, гладки........супер е!  Simple Smile


Аз също съм много доволна от този гел. Аз го нанасям и правя масаж с вендузи или масажор.
Crazy Още толкова пари след един сериозен пилинг по време на баня и после.... Crazy #Crazy място не мога да си намеря. И наистина забелязвам ефект. Аромата също е приятен- на лимочета, докато Аура Слим поне на мен не ми понася миризмата Sick

# 48
  • София
  • Мнения: 22 948
Скрит текст:
Аз съм много доволна от антицелулитният гел на Алмисан (който видях на първа страница), в комбинация с неопренови бермуди. Но разбрах, че Алмисан са сменили опаковката. Вече са с тази:



И аз го ползвам и съм много доволна. Но наистина много загрява!  Купих го за 9.60лв.от Ремедиум.

За силно напукани устни мога да ви препоръчам доказан продукт: пчелен мед! Намазвате и оставяте меда да попие. Устните стават меки, гладки........супер е!  Simple Smile


Аз също съм много доволна от този гел. Аз го нанасям и правя масаж с вендузи или масажор.
Crazy Още толкова пари след един сериозен пилинг по време на баня и после.... Crazy #Crazy място не мога да си намеря. И наистина забелязвам ефект. Аромата също е приятен- на лимочета, докато Аура Слим поне на мен не ми понася миризмата Sick[/spoiler]


Анти целулитния гел наистина мирише ного приятно! Ноооооооо...........и много "приятно" загрява!!!  Simple Smile, че чак ми идва да подскачам............... Joy Joy Joy Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 281
Този гел антицелулитния може ли да се ползва ако имаш спукани капиляри.

# 50
  • София
  • Мнения: 22 948
Този гел антицелулитния може ли да се ползва ако имаш спукани капиляри.



Мисля, че не е подходящ! Та той загрява! На капиляра това не му е необходимо. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2
Вместо запис. Момичета, чували ли сте за полската марка Vollare? Днес за първи път видях продуктите й в новооткрития магазин Елитис, в Централни хали. Изобилие от сенки, теракота, перли, спирали, червила, пудри, ружове, лакове...
Щандът с Vollare споделят Farmasi, Golden Rose, Classics...
Не само съм чувала и виждала, но и купувала Laughing Имам сенки, на вид са много хубави, но в действие не чак толкова - доста отстъпват на Руби Роуз, примерно. Не бих ги сложила редом с изброените от теб по-горе марки, по-нисък клас са, ако изобщо може да се говори за клас Wink

Farmasi, Perfect, Golden Rose и Classics по-висок клас ли са от Vollare?
Farmasi - може, но за Golden Rose и Classics не ми се вярва.

Карамелке, изказвам лично мнение, но мисля, че доста мами ще ме подкрепят - Golden Rose направо избиха рибата с качество и евтинджос през последната година. Аз се скъсах да си купувам какво ли не тяхно - сенки, лакове, червила... И съм суууууууууууууууупер доволна. Говорим за страхотно качество на много приемлива цена. За Classics не мога да дам по-сериозни отзиви, имам само 1 гланц за устни техен, но ми харесва.

Иначе също искам да дам глас за лаковете Jolly Jewels на Golden Rose. Яката работа.  Mr. Green

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 823
Зеленият антицелулитен на Евелин има ли охлаждащ или загряващ ефект.Искам антицелулитен без никакви такива ефекти,предложете нещо добро може и не толкова евтино! Peace

# 53
  • Мнения: 10
Зеленият антицелулитен на Евелин има ли охлаждащ или загряващ ефект.Искам антицелулитен без никакви такива ефекти,предложете нещо добро може и не толкова евтино! Peace
Няма такъв ефект,лично аз ти препоръчвам това- http://beautyshop.bg/product/4994/collistar-intenziven-antitseluliten-serum.html  Peace

# 54
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 221
И аз мисля, че Голдън роуз и Флормар предлагат добро качество и ниска цена.
Голдън роуз имат и доста добра дистрибуция.
Продават почти във всяка парфюмерия.

# 55
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 297
и да не е просто запис  - имам пъпки по лицето, пробхала съм какво ли не - сега положението е по добре - мажа се със спирт вместо с лосион - анти мико бета за 1.20лв

# 56
  • София
  • Мнения: 5 742
Лаковете на голден Jolly Jewels   са страхотни но....   свалянето на  два пласта  плюс топ е малък ад Mr. Green

# 57
  • Варна
  • Мнения: 777
Като говорим за балсам за устни - забърсах без да гледам много-много един балсам от Кауфланд за 1,80лв - Aile. Фрашкан е с парабени, но пък издържа на устните по 8-9 часа. В края на работния ден устните ми са като току-що намазани. С всички други ползвани досега балсами ми се е налагало да мажа поне 3-4 пъти на ден.

# 58
  • Мнения: 2
Лаковете на голден Jolly Jewels   са страхотни но....   свалянето на  два пласта  плюс топ е малък ад Mr. Green

Изживявам го всяка седмица по 1 и понякога 2 пъти, така е!  hahaha Мъжо ми се изнася от стаята, като стане време за чистене на лака, че, цитирам, "от толкова много ацетон ако запаля една цигара, ще гръмнем"  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 178
мицеларната вода на Avene 400мл за 19,90лв - доста по-изгодно от другите марки

Общи условия

Активация на акаунт