Евтините неща, от които сме доволни - 17

  • 80 834
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 864
Колко струва гела?
И Карола- спортуваш ли,за да имаш резултати или... Rolling Eyes Този клин какъв е и кога го носиш?

Гела струва 10.50. Не спортувам. Намазвам се с гела, обувам клина и спя така. Искам да ви кажа, че като събуя клина на сутринта той е мокър. Крема толкова много загрява, че няма накъде. И клинът е със сауна ефект. Първите минути като се намажа и обуя клина не мога да си намеря място чак, толкова ми пари.. А иначе крема го видях в един козметичен център, в който плащах 7 лв за масажи. Ама като намерих гела реших сама да се заема с борбата Simple Smile Обаче много пари на ръцете и затова вече го слагам само с ръкавици за еднократна потреба. Т.е. мажа и хвърлям ръкавицата.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 446
Този гел Алмисан и аз го използвах миналото лято - е няма такова парене. Все едно съм си намазала краката с люта чушка. Особено след масаж. Имало е дни, в които толкова ме е парело, че съм влизала под душа да го мия. Иначе аз го съчетавах с масаж с вендузи и имаше ефект. Тази година ще го ползвам пак.

# 32
  • Мнения: 4 864
Да. А аз си мислех, че АураСлим пари Wink Докато не си сложих това на д-то Simple Smile А особено от вътрешната страна на кракът е  cry

# 33
  • Мнения: 295
Да. А аз си мислех, че АураСлим пари Wink Докато не си сложих това на д-то Simple Smile А особено от вътрешната страна на кракът е  cry



За мен АураСлима си остава най-ефикасен,поносим и като усещане и като цена....винаги имам поне по 2 туби резерв,че трудно го намирам, вероятно се търси .....
Хубав ден  bouquet

# 34
  • Deutschland
  • Мнения: 5 472
Някой спомена сенки на Руби Роуз. Има ли ги още и къде? Интересувам се по- точно в Благоевград, Пловдив или краен случай София има ли ги newsm78
Имала съм такива едно време и бях супер доволна, имах и червило на марката и ей, нямаше изтриване....

# 35
  • Мнения: 10
Този АУРА СЛИМ наистина ли действа?Защото го виждам всеки ден в една аптека при нас,винаги го поддържат,струва 6лв...Не обичам лосионите да ми загряват,бих приел ако охлажда... #Crazy И как издържате на това зверско парене с този АЛИСМАН не знам,струва ли си? newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 22 948
Аз съм много доволна от антицелулитният гел на Алмисан (който видях на първа страница), в комбинация с неопренови бермуди. Но разбрах, че Алмисан са сменили опаковката. Вече са с тази:




И аз го ползвам и съм много доволна. Но наистина много загрява!  Купих го за 9.60лв.от Ремедиум.

За силно напукани устни мога да ви препоръчам доказан продукт: пчелен мед! Намазвате и оставяте меда да попие. Устните стават меки, гладки........супер е!  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 20 206
За мен едни от най-добрите балсами за устни са "Зима" на Лавена 
И аз да похваля "Зимата", моя позната я тества зимата във Швеция и каза, че е много доволна.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 914


фирмен магазин на руби роуз има в безистена срещу Съдебната палата - има огромен избор, взех си палитра, от която съм много доволна; ако не беше непрекъснатата чуденка какво има в тези сенки, за да са толкова евтини и ефектни, щях да си купувам само техни  Blush Mr. Green

Скрит текст:

Може ли по-подробно обяснение? За там се сещам, че имаше козметичен магазин, но не беше с евтини неща.  newsm78

# 39
  • Мнения: 36 054
отвън, на булеварда, е Блик - той не е евтин
в самия безистен - той е доста голям, преди години имаше бельо Триумф, спортни стоки, обувки и изобщо по-адекватни магазини, сега май са предимно дрехи втора употреба и кафене
една съфорумка спомена за този магазин преди време и ако не беше тя, дори нямаше да забележа, че съществува  Blush

# 40
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Записвам се с един лак на Golden Rose-Jolly Jewels, цена-4 лв., взех си червен, като показания на снимката, супер доволна съм Heart Eyes
Скрит текст:
[/b]

# 41
  • Мнения: 1 269
Ajona - медицинска паста за зъби видях на 1 страница в списъците с хубави неща. Аз много харесвам тази паста и си я купувам специално от Германия. Къде може да се намери у нас, по-специално в Пловдив, ако знаете?

# 42
  • Мнения: 3 117
Ajona - медицинска паста за зъби видях на 1 страница в списъците с хубави неща. Аз много харесвам тази паста и си я купувам специално от Германия. Къде може да се намери у нас, по-специално в Пловдив, ако знаете?
http://ajona-bg.com/information.html

# 43
  • Мнения: 1 269
Ajona - медицинска паста за зъби видях на 1 страница в списъците с хубави неща. Аз много харесвам тази паста и си я купувам специално от Германия. Къде може да се намери у нас, по-специално в Пловдив, ако знаете?
http://ajona-bg.com/information.html
Много благодаря!   bouquet

# 44
  • Мнения: 20 206
Ajona - медицинска паста за зъби видях на 1 страница в списъците с хубави неща. Аз много харесвам тази паста и си я купувам специално от Германия. Къде може да се намери у нас, по-специално в Пловдив, ако знаете?
Това ли е, 5-6 лв за 25мл паста за зъби Shocked

ПАСТА ЗА ЗЪБИ АЙОНА СТОМАТИКУМ КОНЦЕНТРАТ ЗА ЕЖЕДНЕВНА ГРИЖА 25 мл.

Цена:  6.95 лв.


ПАСТА ЗА ЗЪБИ АЙОНА СТОМАТИКУМ КОНЦЕНТРАТ ЗА ЕЖЕДНЕВНА ГРИЖА 25 мл. (AJONA STOMATICUM), цена и информация
от framar.bg

Общи условия

Активация на акаунт