Евтините неща, от които сме доволни - 17

  • 80 838
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Най-хубавия балсам за устни,който съм ползвал  Peace И е само около 4лв.,аз си го взех от "ЛИЛИ"

# 16
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Някой ползвал ли е този лосион за почистване на грим, вчера го загеледах в Елитис - беше 3 лв. и му хвърлих око, но първо ми се иска да чуя отзиви.
http://parfumi-kozmetika.com/product-563.html

http://beautifullsin.blogspot.com/2013/01/blog-post.html


Супер, утре отивам да си го купя. Досега ползвах мицеларната вода на Кауфланд, но последния път като я търсих не можах да я намеря в магазина, нали все разместват щандовете.

Мицеларната вода на Кауфланд е един от много малкото продукти, които отиде в коша... Отрази ми се ужасно и щипеше адски на очите.Но има и много доволни от нея  Peace За тази цена според мен това е по-добро.

От балсамите любими са ми тези на I love cosmetics... но не са много евтини

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 805


Аз си търся хубав руж. За Флормар чета много положителни впечатления. Друго?

Други хубави и евтини ружове са тези на Катрин Арлей (Catherine Arley), но не се намират лесно

Наскоро си взех от Елитис руж на Катрин Арлей за 3 лв, хубав е, но самата кутийка изглежда евтина - светлорозова пластмаса, има и четчица вътре, но не я ползвам.

Намерих снивка на ружа в блога на една туркиня ))

Скрит текст:

Също така съм много доволна от тази четка за фон дьо тен, пак от Елитис, за 2.20 лв само, но направо се родих с нея - досега с пръсти нанасях фдт, сега ръцете и ноктите са ми чисти, а лицето става някак по-сияйно, когато фдт е нанесен с четка.

Ето я:

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 15 апр 2013, 22:04 от Киса

# 18
  • София
  • Мнения: 3 611
Относно балсамите за устни сега ползвам този:http://shopkmk.com/product.php?ProductID=2361 и много ми харесва.  newsm10

# 19
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030

Наскоро си взех от Елитис руж на Катрин Арлей за 3 лв, хубав е, но самата кутийка изглежда евтина - светлорозова пластмаса, има и четчица вътре, но не я ползвам.

Намерих снивка на ружа в блога на една туркиня ))

Скрит текст:

Също така съм много доволна от тази четка за фон дьо тен, пак от Елитис, за 2.20 лв само, но направо се родих с нея - досега с пръсти нанасях фдт, сега ръцете и ноктите са ми чисти, а лицето става някак по-сияйно, когато фдт е нанесен с четка.

Ето я:

Скрит текст:

Моя руж е в черна опаковка и си е евтина,но за тея пари толкова  Mr. Green

Дай снимка на четката, че ме гложди любопитството (освен ако не е скрита в камуфлажа)  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 0
Аз използвам в момента балсам Нивеа с череша. Много е хубав, омекотява ми устните, но след има няма 30мин. и съм го изяла. Доволна съм и от мултифункционалния балсам на Ейвън с мед.

# 21
  • Мнения: 1 518
Вместо запис. Момичета, чували ли сте за полската марка Vollare?
Днес за първи път видях продуктите й в новооткрития магазин Елитис, в Централни хали.
Изобилие от сенки, теракота, перли, спирали, червила, пудри, ружове, лакове...
Купих си червилото /това на снимката/, за по-малко от 1 лв, но не останах доволна, на устните леко ми щипеше от него и оставя лепкаво усещане. Но за 0,94 лв какво ли качество да очакваш...
Ружовете и пудрите на марката са под 2 лв... Спиралите – около 4-5 лв. Сенките 2-3-4 лв. Теракотата – 5-6 лв.

Щандът с Vollare споделят Farmasi, Golden Rose, Classics...

Последна редакция: пн, 15 апр 2013, 23:16 от krem-karamel

# 22
  • Мнения: 318
За мен едни от най-добрите балсами за устни са "Зима" на Лавена и "SOS" на Нивея, просто няма такова действие, оправя устните ми за една нощ, на сутринта са все едно никога не са се напуквали.
 Искам да похваля и течните кристали на "ЛинеаБио", определено когато си ги сложа крайчетата на косата ми не се заплитат толкова много, а и така косата почти не цъфти и може да се пусне дълга по-лесно. Определено не е от най-био продукти, но си заслужава Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 864
Аз съм много доволна от антицелулитният гел на Алмисан (който видях на първа страница), в комбинация с неопренови бермуди. Но разбрах, че Алмисан са сменили опаковката. Вече са с тази:

# 24
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
Аз Флормар трудно откривам, пък Катрин Арлей съвсем...
А за хубава четка за руж на прилична цена какво ще кажете (Есенс не ща  Mr. Green)?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 805

Наскоро си взех от Елитис руж на Катрин Арлей за 3 лв, хубав е, но самата кутийка изглежда евтина - светлорозова пластмаса, има и четчица вътре, но не я ползвам.

Намерих снивка на ружа в блога на една туркиня ))

Скрит текст:

Също така съм много доволна от тази четка за фон дьо тен, пак от Елитис, за 2.20 лв само, но направо се родих с нея - досега с пръсти нанасях фдт, сега ръцете и ноктите са ми чисти, а лицето става някак по-сияйно, когато фдт е нанесен с четка.


Моя руж е в черна опаковка и си е евтина,но за тея пари толкова  Mr. Green

Дай снимка на четката, че ме гложди любопитството (освен ако не е скрита в камуфлажа)  Mr. Green



Аууу, ужас-ужас, какво съм сложила, хахахха Joy Веднага се поправям.  Blush

Ето я четката за ФДТ:

Скрит текст:

Омотах цитати, всичко, ама поне четката, надявам се, вече се вижда.  Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 805
Вместо запис. Момичета, чували ли сте за полската марка Vollare?
Днес за първи път видях продуктите й в новооткрития магазин Елитис, в Централни хали.
Изобилие от сенки, теракота, перли, спирали, червила, пудри, ружове, лакове...
Купих си червилото /това на снимката/, за по-малко от 1 лв, но не останах доволна, на устните леко ми щипеше от него и оставя лепкаво усещане. Но за 0,94 лв какво ли качество да очакваш...
Ружовете и пудрите на марката са под 2 лв... Спиралите – около 4-5 лв. Сенките 2-3-4 лв. Теракотата – 5-6 лв.

Щандът с Vollare споделят Farmasi, Golden Rose, Classics...



Не само съм чувала и виждала, но и купувала.  Laughing Имам сенки, на вид са много хубави, но в действие не чак толкова - доста отстъпват на Руби Роуз, примерно. Не бих ги сложила редом с изброените от теб по-горе марки, по-нисък клас са, ако изобщо може да се говори за клас.  Wink

Такава палитричка скоро си взех, само че моите цветове са други:

Скрит текст:

Балсамчета за устни си купувам от Елитис пак, едни евтини, по 0,69 лв, но ми вършат просто суперчудна работа, сигурно съм използвала един кашон от тях за последните години, откакто ги открих. Ще трябва да снимам моя, не вярвам снимка да намеря в нет-а.

# 27
  • Мнения: 3 117
Аз съм много доволна от антицелулитният гел на Алмисан (който видях на първа страница), в комбинация с неопренови бермуди. Но разбрах, че Алмисан са сменили опаковката. Вече са с тази:


Ще го пробвам, благодаря!   bouquet
А той има ли някакъв загряващ или охлаждащ ефект?

Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 10:02 от Пит

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Аз съм много доволна от антицелулитният гел на Алмисан (който видях на първа страница), в комбинация с неопренови бермуди. Но разбрах, че Алмисан са сменили опаковката. Вече са с тази:



  bouquet за темата!

Колко струва гела?

И Карола- спортуваш ли,за да имаш резултати или... Rolling Eyes Този клин какъв е и кога го носиш?

# 29
  • Мнения: 36 054
Не само съм чувала и виждала, но и купувала.  Laughing Имам сенки, на вид са много хубави, но в действие не чак толкова - доста отстъпват на Руби Роуз, примерно. Не бих ги сложила редом с изброените от теб по-горе марки, по-нисък клас са, ако изобщо може да се говори за клас.  Wink

Такава палитричка скоро си взех, само че моите цветове са други:

Скрит текст:


аз си взех тази, много ми хареса съчетанието на цветовете, но не съм много доволна, не са нито особено трайни /дори с база/, нито са толкова блестящи

Скрит текст:

точно тази комбинация от цветове

фирмен магазин на руби роуз има в безистена срещу Съдебната палата - има огромен избор, взех си палитра, от която съм много доволна; ако не беше непрекъснатата чуденка какво има в тези сенки, за да са толкова евтини и ефектни, щях да си купувам само техни  Blush Mr. Green

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт