H&M - Тема 18

  • 97 033
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 243
NellyR мерси за темата  bouquet
По анкетата-"други"-та да споделя,че си поръчвам при приятелка на УК адрес,но тя не е доставчик де Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Ура!  bouquet Едни панталонки дебнех да се появят in stock, че иначе ги дава с доставка юли месец... снощи ги хванах и пуснах и днес са прогресирали Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 98
Здравейте, момичета!

Досега не съм поръчвала от сайта, не мисля и да го правя Grinning, че като гледам доста проблеми има, но да питам, имам приятелка, която живее там, ако тя поръча(съответно е с английска карта), мислите ли, че могат да и откажат поръчка? Притеснява ме да не и блокират парите заради мен. Също, ако тя ми поръча, за адрес на доставка може ли да пише адреса на КД например, за да не я занимавам нея после да ми ги праща?

Енигма, ти с твоя българска карта ли поръчваш или приятелката ти поръчва вместо теб? Ако е първото, случвало ли се е да ти откажат поръчка?

# 18
  • София
  • Мнения: 6 094
Ама хич не ми върви. Три поредни акаунта ми режат. Crossing Arms  До летните намаления няма да се боря.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 913
Здравейте, момичета!

Досега не съм поръчвала от сайта, не мисля и да го правя Grinning, че като гледам доста проблеми има, но да питам, имам приятелка, която живее там, ако тя поръча(съответно е с английска карта), мислите ли, че могат да и откажат поръчка? Притеснява ме да не и блокират парите заради мен. Също, ако тя ми поръча, за адрес на доставка може ли да пише адреса на КД например, за да не я занимавам нея после да ми ги праща?

Енигма, ти с твоя българска карта ли поръчваш или приятелката ти поръчва вместо теб? Ако е първото, случвало ли се е да ти откажат поръчка?

Основно отказват, понеже не доставят до PO BOX адрес, не толкова заради самите карти. В случай, че приятелката ти поръча до адреса на КД рискът е същия като ти да поръчаш.  Peace

# 20
  • Мнения: 91
Благодаря за темата   bouquet
Включих се в анкета поръчвам сама на КД на адреса. Имам 2 акаунта, след като на първия ме резнаха след 3-4 успешни поръчки, сега от 2рия има 2 успешни. Надявам се да не ми се налага да правя и 3ти  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 897
Относно анкетата: поръчвам на адреса на сестра ми, която живее в Лондон. Като се насъберат достстъчно парцаля, ми ги препраща насам. Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 98
Петкова, благодаря!  bouquet

# 23
  • Мнения: 166
NellyR   bouquet
И аз се включих в анкетата,поръчвам на адреса на КД.
Вчера пуснах едни джапанки в темата за размяна,който не е видял ...  Mr. Green
Отивам и аз да видя промоцията.

# 24
  • София
  • Мнения: 243
Гануша с БГ карта съм.Не са ми отказвали досега.

# 25
  • Мнения: 784
Скоро да е имало код – 50%?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 52
NellyR, мерси за темата   bouquet

Записах се в анкетата, макар че и аз като спунк май ще чакам летните намаления. След над 100 акаунта установих, че мога да живея и без тази зависимост, трябваше само да намеря друга  Mr. Green

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 156
  bouquet мерси за темичката

# 28
  • Мнения: 1 759
Да се запиша Embarassed


  bouquet за темата!


И да попитам - http://www.hm.com/gb/product/04661 имаме тези дънки(РАЗКОШНИ СА),но размер 3-4 и ми се струват доооста големи,дали някой не ги има в размер 2-3 да ги измери да видя само дали е голяма разликата Peace Мерси Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Момичета, код 1304 работи ли при вас? Нямам pending поръчка, ползвала съм кода 2 пъти, има ли ограничения някакви или просто при мен не се получава ... втори ден?

Общи условия

Активация на акаунт