Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 57

  • 54 217
  • 722
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 74
Момичета, ако поръчвате от английския сайт на Некст, бихте ли ми казали дали приемат бг карти или ползвате посредник? 

От английския сайт се поръчва само с посредник,не приемат БГ карти  Peace

От кой сайт на Некст пазарувате вие? Кой ви е  по-изгоден?
Иначе на английския като има раздел за намаления, те не слагат вече кой знае какво, преди имаше повече неща.Аз преди около год. и половина поръчвах от намаленията иму но от повече от половин година дебно и нищо няма .

# 301
  • Мнения: 8 242
Момичета, ако поръчвате от английския сайт на Некст, бихте ли ми казали дали приемат бг карти или ползвате посредник? 

От английския сайт се поръчва само с посредник,не приемат БГ карти  Peace

От кой сайт на Некст пазарувате вие? Кой ви е  по-изгоден?
Иначе на английския като има раздел за намаления, те не слагат вече кой знае какво, преди имаше повече неща.Аз преди около год. и половина поръчвах от намаленията иму но от повече от половин година дебно и нищо няма .

Края на другата седмица ги чакам в английския Simple Smile Да видим  Blush

# 302
  • Мнения: 179
duhi_puhi , би ли споделила кой посредник ползваш за английския некст, благодаря   bouquet

# 303
  • Мнения: 8 242
duhi_puhi , би ли споделила кой посредник ползваш за английския некст, благодаря   bouquet
Сама си ги пускам Simple Smile

# 304
  • София
  • Мнения: 23 205
duhi_puhi, ти да не си някой от посредниците които ползваме  Mr. Green

# 305
  • Мнения: 8 242
duhi_puhi, ти да не си някой от посредниците които ползваме  Mr. Green
Не съм бе Simple Smile Просто имам карта и си пускам поръчки от там Simple Smile

# 306
  • софия
  • Мнения: 25 818
Момичета, Г с кой куриер имаха добра отстъпка? Нали отстъпката важи за доставка до адрес, а не до офис? И още един въпрос: каква е разликата между Спиди адрес и Спиди градски куриер?

# 307
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
И тук да помоля за размери на момичешка блузка на NEXT с дълъг ръкав размер 4-5 или 5-6 /макар и от миналогодишната колекция/ Hug Дъщеря ми е 115 см в момента, но е много слаба и не искам да й стоят като "на закачалка"  Crazy

# 308
  • София
  • Мнения: 2 799
mentina  Hug, в момента имах възможност да измеря 2 блузки, и двете по етикет 5-6.
Дължина 44-46 см, ширина под мишнички 30-32 см.
Карам по спомен - 40-42 дълги и 28-30 см. широки блузките с размер 4-5 години.
Ако до утре след обяд никой не ти измери ще меря и 4-5  Peace
Никол е 112 см., тежи 23-24 кг. и размер 5-6 са абсолютно точни /на коремчето поопънати  Blush/.

# 309
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
mentina  Hug, в момента имах възможност да измеря 2 блузки, и двете по етикет 5-6.
Дължина 44-46 см, ширина под мишнички 30-32 см.
Карам по спомен - 40-42 дълги и 28-30 см. широки блузките с размер 4-5 години.
Ако до утре след обяд никой не ти измери ще меря и 4-5  Peace
Никол е 112 см., тежи 23-24 кг. и размер 5-6 са абсолютно точни /на коремчето поопънати  Blush/.


 Hug Много благодаря  Hug 46 идва мноого дълго... А ръкавче ще може ли да измериш  Heart Eyes
Ния е 15 кг /115 см  ooooh!

# 310
  • София
  • Мнения: 2 799
Тази, която е 46 см. е леко издължена отзад, затова е така ... забравих да кажа.
Ръкавче 40/31см., мерено от рамо/под мишничка.
 Hug Heart Eyes

# 311
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Тази, която е 46 см. е леко издължена отзад, затова е така ... забравих да кажа.
Ръкавче 40/31см., мерено от рамо/под мишничка.
 Hug Heart Eyes

Чудна си  Hug  Heart Eyes Според дължината на ръкава е за 5-6. Ще взема да рискувам и да поръчам, а и има доста време до есента. Макар и да не расте с бесни темпове, все ще израсте с някой и друг сантиметър.
П.П. За лятото й бях взимала размер 4-5 и са й идеални, но аз предпочитам летните тениски да са по-къси и тесни /с изкл. на тези тип туника, разбира се, както и така модерните това лято къси отпред, а по-дълги при дупето/.

# 312
  • Мнения: 1 889
В темата за Некст никой не ми отговори, затова да попитам и тук, ако някой може да ми измери стелката на кецове от Некс размер 7 и/или 8. Кецове от този тип http://www.next.co.uk/g502102s4#135656g50. Мерси предварително! Hug

# 313
  • Мнения: 1
В темата за Некст никой не ми отговори, затова да попитам и тук, ако някой може да ми измери стелката на кецове от Некс размер 7 и/или 8. Кецове от този тип http://www.next.co.uk/g502102s4#135656g50. Мерси предварително!


Здравей.На сина ми му купих от този модел кецове.Той е размер 7.Измерих стелката 14,4 см.Дано съм ти помогнала.Хубав ден.

Между другото в събота започва намалението в Некст.Следете.

# 314
  • Мнения: 1 889
Мерси много!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт