На море в Турция - тема 23

  • 93 582
  • 754
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
kleo*  на коя дата сте в Onyria claros?

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 893
И ние сме за там !

# 47
  • Мнения: 390
Здравейте, за великденските празници зминаваме за Кушадасъ. Имам въпрос къде мога да обменя турски лири във Варна, понеже никъде не намирам? Дори в Турската банка свършили  #Crazy newsm78

# 48
  • Мнения: 6 031
Здравейте, за великденските празници зминаваме за Кушадасъ. Имам въпрос къде мога да обменя турски лири във Варна, понеже никъде не намирам? Дори в Турската банка свършили  #Crazy newsm78

Например ТУК

# 49
  • София
  • Мнения: 6 569
Честита ни нова тема. Благодаря ! Дано я изпишем бързо и я напълним с хубави емоции и снимки.  Peace
Биби, вие къде избрахте да почивате в Турция?
Ю
В Аквафентъзи сме от 02.06 с кола. Тази година ниско бюджетно, че сме планували много неща живот и здраве  Grinning. Дано ми се получи пътуването с 3 деца. Още не съм резервирала междинното спане около Чанаккале или малко по-надолу, та да видим ще резервирам ли изобщо или ще ходим ей така. Grinning

# 50
  • Мнения: 390
Благодаря утре ще проверя и там.
Ние заминаваме на 30.04 с 2 деца, надявам се да е топло че се чудя какви дрехи да вземам.

# 51
  • Монтана
  • Мнения: 499
и ние заминаваме на 30.04

# 52
  • Мнения: 390
Къде ще бъдете poliral?

# 53
  • Мнения: 452
kleo*  на коя дата сте в Onyria claros?
В началото на септември, дано е хубаво времето!

# 54
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Здравейте, за великденските празници зминаваме за Кушадасъ. Имам въпрос къде мога да обменя турски лири във Варна, понеже никъде не намирам? Дори в Турската банка свършили  #Crazy newsm78
Провери ли в ОББ? Аз  си купих от тях, а съм в малък град.

# 55
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Здравейте!
Обмислям почивка в края на юни в Гранд Белиш. Има ли някой свежи впечатления от там, или пък някой който мисли да кара пролетните празници на това място?
Приятно изкарване с хубаво време на заминаващите другата седмица  bouquet

# 56
  • Мнения: 0
kleo*  на коя дата сте в Onyria claros?
В началото на септември, дано е хубаво времето!
ние сме там юни

# 57
  • Мнения: 262
Здравейте!
Обмислям почивка в края на юни в Гранд Белиш. Има ли някой свежи впечатления от там, или пък някой който мисли да кара пролетните празници на това място?
Приятно изкарване с хубаво време на заминаващите другата седмица  bouquet
От миналата седмица са впечатленията ми. Много,много добър избор. Прекрасен плаж/за някои от колегите,това е най-хубавата част от Лонг Бийч/,качествено обслужване,супер Спа-център. Стаите също са на ниво. А алакарта на последния етаж е впечатляващ. Дано да има места за интересуващия Ви период. Simple Smile

# 58
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
ягодов аромат аз си купувам турски лири от обменно бюро Стринг на Колхозен пазар срещу гаражите за детски храни,също имат бюро и в Гранд Мола.

# 59
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Четох, четох, и, направо свят ми се зави, съвсем се обърках.
Препоръчайте ми курорт, който да има що-годе хубав плаж за хотел (не от най-скъпите, но хубав) на първа линия с прилични условия като храна, чистота и др. От цялото ми ровене из темите, не можах да разбера къде в крайна сметка е по-топло времето и водата (евентуално може да се ходи септември или октомври), и да няма остри камъни в морето на влизане.
Особено в руските сайтове като прочетох, Rolling Eyes, тъкмо да харесам някой хотел, ми то нямаше хубав хотел за тях... храната им, видите ли не била разнообразна, минибара им не се допълвал, и какво ли още не...

Ще бъда благодарна за макар и минимални насоки от ваша страна, че да мога малко поне да огранича критериите, че иначе голямо гледане и четене пада.


Например за Saphir и Long Beach в Анталия попаднах на дости кофти отзиви сред руснаците, та не знам на какво да вярвам вече.

... Не знам, за 1000 евро+/- за 2 възр.+1д.<12г. дали ще може да се намери нещо?

Последна редакция: ср, 24 апр 2013, 00:12 от Jadena

Общи условия

Активация на акаунт