The Vampire Diaries: и лекът отива при... - тема 38

  • 23 281
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 940
Мен не ме подразни чак толкова историята с бебето. И преди е имало невъзможни бременности - Ейнджъл и Дарла - при това и двамата бяха вампири, Едуард и Бела, а сега и Клаус. Ядосах се на Клаус , че не уби веднага Марсел. Какво му пречеше ? Можеше да го убие без никакъв проблем. Какво има толкова да се съобразява с тези вещици. Когато разбра в първия момент за бебето и каза - "Убий нея и детето, не ме интересува" - си беше точно в стила му. Изобщо не се учудих, че реагира така. По-скоро се учудих, че се връза на приказките на Илайджа по- късно.
А как извърна очи, когато Марсел уби вещицата, ще кажеш, че за пръв път вижда кръв.
Хареса ми само това, че епизода беше в Ню Орлиънс. Иначе и поведението на Клаус и измислицата с бебето са пълна глупост за мен. Как пък един злодей не ни остана - ей така - за цвят?

# 46
  • Мнения: 2 869
Каква селянка бе, с какви преводи гледате вие  Shocked

НЕ.

# 47
  • Мнения: 3 736
 hahaha

Какво Не, Йо?

# 48
  • NE
  • Мнения: 10 999
Гласувах с ДА  Peace
Всъщност ми се гледат първородни, отколкото Елена. Напоследък е супер отегчителна.

# 49
  • UK
  • Мнения: 4 311
Е, те, сега ще я върнат в пътя и пак ще почне да се целува ту с единия, ту с другия и ще върнат тръпката.  Laughing

# 50
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Е, те, сега ще я върнат в пътя и пак ще почне да се целува ту с единия, ту с другия и ще върнат тръпката.  Laughing

Оф Tired

# 51
  • Мнения: 21 282
А,да си избира единият само  Crossing Arms

# 52
  • UK
  • Мнения: 4 311
А как извърна очи, когато Марсел уби вещицата, ще кажеш, че за пръв път вижда кръв.
Според мен реагира така, защото се ядоса, че Марсел я утрепа набързо и не му даде възможност да я разпита, да разбере какво става.

# 53
  • Мнения: 2 869


Отговорът ми в анкетата  Crossing Arms Тва щеше да е прекрасен сериал, ако не беше the big twist.

# 54
  • Мнения: 2
Каква селянка бе, с какви преводи гледате вие  Shocked

НЕ.

 Зизу, да Елена го каза.
  И на мен ми беше преведено малката селянка  Laughing
 

# 55
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Субтитрите от адиктит ли бяха Thinking Crazy Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 3 736
Тва щеше да е прекрасен сериал, ако не беше the big twist.

Е, дай им шанс, може да се получи приятна комедия. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 0
На мен лично много ми харесва!

# 58
  • София
  • Мнения: 3 581
Клаус ме разочарова, уж лош, уж тва-онова, ама и той ще вкисне ooooh!

Не искам повече желета, искам лош, лош Вълчо Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 33 427
Клаус ме разочарова, уж лош, уж тва-онова, ама и той ще вкисне ooooh!

Не искам повече желета, искам лош, лош Вълчо Crossing Arms
Нали уж сериала бил за изкуплението на Клаус  Whistling
Не знам на какво ще го направят, направо му сринаха авторитета за секунди  Crossing Arms Crossing Arms
Аз да попитам : Няма ли да има клипче от предстоящия епизод  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт