The Vampire Diaries: и лекът отива при... - тема 38

  • 23 322
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Клаус ме разочарова, уж лош, уж тва-онова, ама и той ще вкисне ooooh!

Не искам повече желета, искам лош, лош Вълчо Crossing Arms
Нали уж сериала бил за изкуплението на Клаус  Whistling
Не знам на какво ще го направят, направо му сринаха авторитета за секунди  Crossing Arms Crossing Arms


   Джулата не го е унижила достатъчно, ще го накара да сменя и памперси също и понеже Хейлата няма да е там ще си търси родителите или нещо такова ще звъни на Кер за помощ. Може и да го запише на курс за бъдещи бащи или да ходи с Хейлата да упражняват дишането...  Shocked

# 61
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Каква селянка бе, с какви преводи гледате вие  Shocked

НЕ.

 Зизу, да Елена го каза.
  И на мен ми беше преведено малката селянка  Laughing
 
На мен ми беше "момичето" , ама за тва не споря...преводи всякакви.


   Джулата не го е унижила достатъчно, ще го накара да сменя и памперси също и понеже Хейлата няма да е там ще си търси родителите или нещо такова ще звъни на Кер за помощ. Може и да го запише на курс за бъдещи бащи или да ходи с Хейлата да упражняват дишането...  Shocked
И накрая нема да дава ключа от количката Joy hahaha

# 62
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
....

   Джулата не го е унижила достатъчно, ще го накара да сменя и памперси също и понеже Хейлата няма да е там ще си търси родителите или нещо такова ще звъни на Кер за помощ. Може и да го запише на курс за бъдещи бащи или да ходи с Хейлата да упражняват дишането...  Shocked

 smile3532 smile3532smile3532 smile3532

# 63
  • Мнения: 460
Нашта Ленка само хубави неща я чакат в следващия епизод  hahaha hahaha hahaha
http://www.youtube.com/watch?v=AmVOgw2rpnU

# 64
  • Мнения: 3 736
Нищо не разбирате - целта на бебето е да хуманизира Клаус, да събуди заспалата му човещина, да го направи един светъл и прекрасен човек.  Flutter  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 62
Гласувах с - не знам. Thinking
Ще изчакаме и ще видим...

# 66
  • Мнения: 2 923
Ще има клипче като излезе, те ги пускат когато им скимне.

# 67
  • UK
  • Мнения: 958
вчера го гледах епизода, еми направо го съжалявам вече Клаус, превърнаха го в някакво нещо и аз не знам какво - уж той е безсмъртния, уж голямото зло, уж тва-онова, а то какво - всеки го изнудва и манипулира и си позволява да заплашва и какво ли още не.  Sick И Хейла ли точно намериха да опрашат  Sick

# 68
# 69
  • Мнения: 2 923


За клип говорим, не за промо, което сме пуснали още в петък  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 6 219
Нищо не разбирате - целта на бебето е да хуманизира Клаус, да събуди заспалата му човещина, да го направи един светъл и прекрасен човек.  Flutter  Mr. Green

Колко мозъчни клетки изхаби за този анализ?

# 71
  • София
  • Мнения: 5 832
А Клаус и Хейли кога ... таковата ..., че ми се губи тоя момент?

# 72
  • Мнения: 2 923
А Клаус и Хейли кога ... таковата ..., че ми се губи тоя момент?



Преди няколко епизода

# 73
  • Мнения: 33 436
А Клаус и Хейли кога ... таковата ..., че ми се губи тоя момент?

Добре, че ти се губи, сцената беше посредствена, поне по мое мнение, може и да има хора, на които да им е харесала, за мен беше много под очакванията ми  ooooh! Sick

# 74
  • UK
  • Мнения: 600
На мен епизодът не ми хареса - единственото хубаво беше обстановката на Ню Орлианс.

СКЕПТИЧНА СЪМ.

И за протокола - аз си харесвам лошата/безчувствена/зла Елена. Mr. Green Peace
И честно казано 100 пъти по-ми е приятно да гледам Нашата Троица отколкото ХЕЙЛА БРЕМЕННА Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms То Дързост и Красота братче! И Клаус реве и той всеки епизод, аман ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт