The Vampire Diaries: и лекът отива при... - тема 38

  • 23 315
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Кое не е това, Ваня? Не е въобще това сериалът ли? Или дори не говориш на мен?
Слагам пак линка, ти отваряш ли го? Това намерих като британската версия.
http://zamunda.se/details.php?id=165682&hit=1

Къф е тоя ужасен постер дето са го сложили Shocked #Crazy Shocked

# 691
  • Мнения: 2 921
Определено не! Всички са много хубави! Е, на върколака са му малко големички ушите, но не е болка за умиране.[/b]


 Joy той за мен си е Алонсо от DW  Joy Alons-y, Alonso! I've always wanted to say that! (голям съм офф топик сори, стана ми смешно  Joy)

# 692
  • Мнения: 2 369
хаха да ви кажа.....днес братовчедка ми ще ражда и понеже се карат как да кръстят детето (мъжа и иска на майка му,а тя иска на баща и) са решили,ако се роди днес да е Елена:) нали е имен ден на Елените:) тя не гледа сериала де. забавно съвпадение е:)

# 693
  • Мнения: 3 736
Какъв е тоя постер, бе!  #Crazy

Ето това са първите трима главни герои.

# 694
  • Мнения: 2 921
Елена е хубаво име Simple Smile

# 695
  • Мнения: 2 369

д аи на мен ми харесва:) само се чудех,ако беше момче как щяха да го кръстят? нещо не се сещам как е мъжкото име Елена  Joy

# 696
  • Мнения: leet
Елен. Аз познавам такъв.

# 697
  • Мнения: 1 165

д аи на мен ми харесва:) само се чудех,ако беше момче как щяха да го кръстят? нещо не се сещам как е мъжкото име Елена  Joy

Може би Константин Simple Smile

Като се роди да почерпиш и да честитим Simple Smile

# 698
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Хубав ли е тоя Being human, да го гледам? Ама по-хубав от True blood, че там ме загубиха в началото на втори сезон.
Що бе да не ти дойде много секса  Joy Joy Joy
Тц, сексът беше единственото, което ми харесваше. Simple Smile Зъбаците им бяха много грозни, на резците, не на кучешките. Не ме заплени първи сезон, пълна скука, казват, че нататък ставал по-интересен, но аз забравя ли докъде съм стигнала, после не се връщам.
Тукашният сериал не ми е на дъното, напротив, и преди съм казвала, номер едно в топ 3 ми е в категория 5-8 клас.  Heart Eyes На второ място Шепот от отвъдното.  hahaha
Трябва да се гледа нещо лятото. Затова събирам мнения.












Г


Гледай " Игра на Тронове " - заслужава си. Но аз съм чела и книгите и сега ми е много интересен.

# 699
  • Мнения: 2
Хубав ли е тоя Being human, да го гледам? Ама по-хубав от True blood, че там ме загубиха в началото на втори сезон.
Що бе да не ти дойде много секса  Joy Joy Joy
Тц, сексът беше единственото, което ми харесваше. Simple Smile Зъбаците им бяха много грозни, на резците, не на кучешките. Не ме заплени първи сезон, пълна скука, казват, че нататък ставал по-интересен, но аз забравя ли докъде съм стигнала, после не се връщам.
Тукашният сериал не ми е на дъното, напротив, и преди съм казвала, номер едно в топ 3 ми е в категория 5-8 клас.  Heart Eyes На второ място Шепот от отвъдното.  hahaha
Трябва да се гледа нещо лятото. Затова събирам мнения.


Гледай " Игра на Тронове " - заслужава си. Но аз съм чела и книгите и сега ми е много интересен.

+1    Заслужава си! Гледай го. Особено Джон Сноу  Heart Eyes Heart Eyes

Препоръчвам ти и Красавицата и Звяра и 90210

# 700
  • Мнения: 2
  Тея тронове само на мен не ми харесват, изгледала съм първия сезон и го прекратих, основната причина е прекаленото насилие над животните, отрязани глави на коне, дете убива гълъб и тн. Няма значение, че не е наистина насилието над животни не го приемам по никакъв начин!   Angry

# 701
  • Мнения: 3 736
Не само на теб, Бебълс. Това е сериал най-вече за хората, които харесват жанра на епичното фентъзи. Сюжетно си е жива сапунка.

# 702
  • София
  • Мнения: 6 219
и мой сериал не е. Не заради насилието.

# 703
  • Мнения: 2
  Интересно ми е какво се случи с Дайнерис и драконите и.  Всъщност, когато го започнах очаквах дракони, всякакви митични същества, епични битки пък то...  ooooh!
 

   “I’m so excited for Hayley’s baby on The Originals!”
    Said no one ever, ever   hahaha

# 704
  • Мнения: 2 921
 Интересно ми е какво се случи с Дайнерис и драконите и.  Всъщност, когато го започнах очаквах дракони, всякакви митични същества, епични битки пък то...  ooooh!


Растат си животинките  Mr. Green Аз си събирам сериите, множко ми дойде кръвта и гадостите в тоя сезон, ще гледам накуп.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт