The Vampire Diaries: и лекът отива при... - тема 38

  • 23 316
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
какви нежни натури сте  Joy не бе, сериозно, сериала наистина си е за феновете на жанра, който си пада по фентъзи и особено Властелина не може да пропусне този сериал  Peace

# 706
  • NE
  • Мнения: 11 001
Подкрепям мнението на mu_ry Peace Вярно, че кървищата са малко повече, но именно това е различното от типичното фентъзи. Аз съм фен и си го любя. Peace

# 707
  • Мнения: leet
какви нежни натури сте  Joy не бе, сериозно, сериала наистина си е за феновете на жанра, който си пада по фентъзи и особено Властелина не може да пропусне този сериал  Peace

Аз хич не уважавам фентъзито, още по-малко Властелина, ама Троновете са ми вече в топа. Така че не е само за фенове на жанра.

# 708
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 
   “I’m so excited for Hayley’s baby on The Originals!”
    Said no one ever, ever   hahaha
Joy hahaha Joy

Местожителство:
deep in the sea

Mац, да не сте съседи със Стефанаки....? Joy hahaha

# 709
  • Мнения: 2
Да ви попитам нещо за Being Human. Тоз сериял само 1 сезон с 6 епизода ли имa? И гледам ще има и американска версия, коя да гледам?

# 710
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Да ви попитам нещо за Being Human. Тоз сериял само 1 сезон с 6 епизода ли имa? И гледам ще има и американска версия, коя да гледам?

британската определено, и да, 6 епизода е първи сезон  Peace

# 711
  • Мнения: 2 921
Подкрепям мнението на mu_ry Peace Вярно, че кървищата са малко повече, но именно това е различното от типичното фентъзи. Аз съм фен и си го любя. Peace

Не съм нежна натура, да не ме обиждаш  Crossing Arms  Харесвам си го много, просто тука тоя сезон ме стъписа, но това не значи, че няма да си го изгледам Grinning

# 712
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Подкрепям мнението на mu_ry Peace Вярно, че кървищата са малко повече, но именно това е различното от типичното фентъзи. Аз съм фен и си го любя. Peace

Не съм нежна натура, да не ме обиждаш  Crossing Arms  Харесвам си го много, просто тука тоя сезон ме стъписа, но това не значи, че няма да си го изгледам Grinning

значи се подготви много за последните серии, следва едно от най-гадните неща от всички книги досега  Peace

# 713
  • Мнения: leet
Кажи, Мурка. Направо ме разпали. Дай един скрит текст? На мен до сега не ми е твърде брутален.

# 714
  • Мнения: 3 736
Да ви попитам нещо за Being Human. Тоз сериял само 1 сезон с 6 епизода ли имa? И гледам ще има и американска версия, коя да гледам?

Пет сезона са, по 6 епизода. За оригинала говоря.

# 715
  • Мнения: 2 921
И аз искам да знам! И понеже се оляхме спам, ето ви нови снимки от сесии:

Скрит текст:





# 716
  • Мнения: 2
  Не съм нежна натура, просто не желая нещо, което включва какъвто и да е вид насилие над животинки.
 
  Страхотни снимки, особено тази на Иан.  Heart Eyes

# 717
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
няма да ви спойлирам, че е нещо много важно за цялото развитие на нещата  Peace

# 718
  • Мнения: leet
няма да ви спойлирам, че е нещо много важно за цялото развитие на нещата  Peace

Скрит текст:
Глей ква си Crossing Arms Тивин или Роб?

# 719
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
няма да ви спойлирам, че е нещо много важно за цялото развитие на нещата  Peace

Скрит текст:
Глей ква си Crossing Arms Тивин или Роб?

Скрит текст:
Роб, но не само и по много ужасен начин

Общи условия

Активация на акаунт