28 ОДЗ Ян Бибиян Младост, София

  • 7 885
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Моля ви дайте мнение относно 28 ОДЗ Ян Бибиян Младост, София ? Синът ми го приеха там 2-а яслена група, от септември тръгва , но не мога да намеря скорошни мнения за там. Как са учителките, базата, за сега съм виждала само двора , но не ми вдъхва много доверие -изглежда ми много занемарен. Та ако някое детенце посещава това ОДЗ моля за мнения

# 1
  • Мнения: 34
хей мами ,защо никой не пише,нито едно детенце ли няма в тая градина  Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 131
Здравей,
Моят син е в 28 ОДЗ във втора яслена група, но догодина минава в градината. Ако групата е същата мога да кажа, че съм много доволна от учителките. И двете са много добри! Базата е нормална. Леглата са нови. Имат пясъчник отвън и следващите дни ще монтираме шатра над него, така че най-вероятно ще се възползвате от нея септември:)
Ако нещо по-специално те интересува питай.

# 3
  • Мнения: 34
Здравей, много ти благодаря за отговора. Днес бяхме при директорката да го запишем , хареса ми, че доста време ни отдели да си поговориме към 1 час стояхме при нея. Малко ме притесни, че имаше изискване до тогава да сме махнали памперса и да се храни сам, не било задължително , но препоръчително...... дано се справиме да го постигнем до тогава Simple Smile Твоето детенце бързо ли свикна , от каква възраст тръгна ? Боледуваше ли много отначалото ?

# 4
  • София
  • Мнения: 131
Тръгна на 1г. и 8 месеца. Доколкото виждам лентата ти и твоето детенце ще е горе долу на толкова. Когато тръгна беше още с памперс и можеше да се храни горе долу сам. На нас същото ни го каза директорката, но недей да се притесняваш. Там започват лека полека след 1-2 месеца(като свикнат) да ги приучават на гърнето и ще се научи по-лесно, защото е с още 20 деца. За болестите- много боледувахме включително и тази година. Неизбежно е- ще ти се наложи да отсъстваш от работа.
Предполагам, че са ти казали кои са сестрите. Ако са Найденова и Александрова не се притеснявай в добри ръце ще е детенце. Едната лелка също е много добра. Другата е нова млада лелка, която също изглежда симпатична, но все още не мога да изкажа мнение.

# 5
  • Мнения: 34
не ми ги каза като имена, но каза , че били младички сестрите и много мили, за лелите нищо не каза Simple Smile ще ни е изненада за септември  да ги видиме Simple Smile

# 6
  • Мнения: 34
има ли други мами там, чието детенце е прието в яслената група набор 2011 ? може да ги запознаем децата преди да е дошло септември Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте! Моето момиченце също посещава 2- ра яслена група. Базата не е нещо забележително, но както и по-горе другата майка каза, креватчетата са нови и е приятно. Сестрите наистина са много добри и много се грижат за децата. Когато миналата година тръгна на ясла беше тъкмо направила годинка и общо взето на повечето неща се научи в яслата. Никога не са ми я връщали с пълен памперс или мръсна. А за болестите - и тя доста поболедува, но се надявам вече да има изграден имунитет и от новата учебна година да не е така.
Дано и аз да съм била полезна Simple Smile ако сте от Младост 2 или ако ходите в парка там, може и да сме се виждали:)

# 8
  • Мнения: 34
да в Младост 2 сме и сме почти всяка вечер сме в парка Simple Smile По-малки сме обаче на година и 7, с една червена триколко сме , сигурно сме се виждали  той парка не е много голям Simple Smile

Мерси много за положителните отзиви, една идея съм по-спокойна вече Simple Smile

# 9
  • Мнения: 22
Моля ви дайте мнение относно 28 ОДЗ Ян Бибиян Младост, София ? Синът ми го приеха там 2-а яслена група, от септември тръгва , но не мога да намеря скорошни мнения за там. Как са учителките, базата, за сега съм виждала само двора , но не ми вдъхва много доверие -изглежда ми много занемарен. Та ако някое детенце посещава това ОДЗ моля за мнения

И ние сме набор 2011 и сме от септември там Simple Smile)))) надявам се да е всичко наред. Само не разбрах от директорката кога ще има род. среща за децата новоприети.

# 10
  • Мнения: 22
Здравейте! Моето момиченце също посещава 2- ра яслена група. Базата не е нещо забележително, но както и по-горе другата майка каза, креватчетата са нови и е приятно. Сестрите наистина са много добри и много се грижат за децата. Когато миналата година тръгна на ясла беше тъкмо направила годинка и общо взето на повечето неща се научи в яслата. Никога не са ми я връщали с пълен памперс или мръсна. А за болестите - и тя доста поболедува, но се надявам вече да има изграден имунитет и от новата учебна година да не е така.
Дано и аз да съм била полезна Simple Smile ако сте от Младост 2 или ако ходите в парка там, може и да сме се виждали:)

ееееееее това за сестрите ме успокои, защото яслата ми е болна тема и никак не ми се дава, но това е живота Simple Smile  ooooh!

# 11
  • Мнения: 22
има ли други мами там, чието детенце е прието в яслената група набор 2011 ? може да ги запознаем децата преди да е дошло септември Simple Smile
nie sme Simple Smile)))))

# 12
  • Мнения: 34
Директорката и на нас ни каза , че септември ще имаме родителска среща, ама кога точно не се знаело. То явно децата първо ще почнат да ходят преди там, преди да направиме срещата и да им видиме кои ще са учителките... Не ми е съвсем ясно и на мене ама ще видиме какво ще стане ....

prin_sisi разхождате ли се в паркчето на младост 2 ? да вземеме наистина да се запознаеме преди яслата, че поне да имат някой познат там милите

# 13
  • Мнения: 22
Директорката и на нас ни каза , че септември ще имаме родителска среща, ама кога точно не се знаело. То явно децата първо ще почнат да ходят преди там, преди да направиме срещата и да им видиме кои ще са учителките... Не ми е съвсем ясно и на мене ама ще видиме какво ще стане ....

prin_sisi разхождате ли се в паркчето на младост 2 ? да вземеме наистина да се запознаеме преди яслата, че поне да имат някой познат там милите
Здравей Таничка, ами ние в младост 3 в парка ходим, но не е лоша идея да се видим ...ще се организираме... Simple Smile)))))))
Ще се ориентираме какво да се прави на нас директорката /и на вас естествено предполагам/ ни даде списък с нещата които да носим и ни предупреди всичко да е надписано. и така... пък септември ще видим ще плачем ли ще се смеем ли Simple Smile

# 14
  • Мнения: 34
да имаме списък и на мене това с надписването на дрехите ми беше много смешно Simple Smile

Ами супер някой път може да се разходиме до вашия парк, момченце или момиченце е твоето ?

Общи условия

Активация на акаунт