28 ОДЗ Ян Бибиян Младост, София

  • 7 909
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
да имаме списък и на мене това с надписването на дрехите ми беше много смешно Simple Smile

Ами супер някой път може да се разходиме до вашия парк, момченце или момиченце е твоето ?
Момиченце е нашето чудо bowuu
аз мисля че не бъркам, прочетох че вие имате момченце, Максим /дано не бъркам Simple Smile /
но не пречи пак да се запознаем Sunglasses
ох много притеснително това със свикването, но се надявам да не истерия поне....

# 16
  • Мнения: 34
да той  е Simple Smile Ами най ме притеснява какви лели ще уцелим, това е най-важното да са свестни...... Той Макси  ходи вече на ясла ( в частна е в момента) и там много си му харесва , нямаме никакви проблеми, ама сега промяната не знам как ще я приеме.... По кое време септември мислиш да я пускаш ? Нашия май към средата на месеца

# 17
  • Мнения: 22
да той  е Simple Smile Ами най ме притеснява какви лели ще уцелим, това е най-важното да са свестни...... Той Макси  ходи вече на ясла ( в частна е в момента) и там много си му харесва , нямаме никакви проблеми, ама сега промяната не знам как ще я приеме.... По кое време септември мислиш да я пускаш ? Нашия май към средата на месеца
ами може би и ние към средата когато успеем с изследванията да направим.
моята г-ца много боледуваше и лятото я спрях от частната

# 18
  • Мнения: 444
Момичета, позволете да се се присъединя към темичката. Нашата малка госпожица също започва сега през септември да посещава втора яслена група. Голямата ни дъщеря вече втора година ще е там. Днес ходих да търся сестрата, но се връща от 2-ри. Казаха ми, че ясленичетата започват и те от 2-ри септември, но се притеснявам, че ми го каза охраната. Вие имате ли някаква информация по въпроса?

# 19
  • Мнения: 34
хей Люби здравей Simple Smile и аз съм част от групичката на Декемврийчетата ако ме помниш,  макар че от доста отдавна не съм писала там, че все няма време Sad Даже ти ми беше препоръчала частната ясла , в която ходи детето ми в момента и останах много доволна Simple Smile Та много се радвам, че пак се срещаме тоя път за държавната ясла Simple Smile

Инфото , което имам от директорката още при записването е, че когато решиме септември тогава да го водиме малкия, само 2-3 дена преди това да отидеме да занесеме изследванията да ги погледне сестрата. От началото до края на септември , когато ние решиме.

Я сподели малко повече подробности как свикна голямото ти детенце , защото мене ми е много притеснено сега след частната ясла дали и в държавната ще им обръщат достатъчно внимание както в Макс и мони ? Доволна ли си като цяло ?

# 20
  • Мнения: 444
Таничка, здравей! Помня те от Декемврийчетата!  Hug
Изследванията може ден по-рано да ги занесеш на сестрата- г-жа Пиргова. Аз ще опитам да ги пусна от 2-ри, а тя е на работа точно от тогава и ако успея, ми казаха на 2-ри сутринта да ги нося.
Иначе разликата между частната и държавната градина е мн голяма. За нас си беше голям стрес в началото. В Макс и Мони имахме информация какво прави детето през целия ден, напътствия съвети, мнения... Тук изсипваш детето сутрин и ти го изсипват обратно вечер. Но се свиква Simple Smile Ще пиша повечко следващия път, че трябва да приспивам децата!  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 34
еее много кофти звучи това , че не дават никаква информация, поне в началния период на адаптация не ти ли казваха какво прави дали свиква, плаче ли не плаче ли ? А каката колко време ти я искаха само до обяд преди да почнеш да я пускаш по цял ден ? а също така знаеш ли ги сега лелите дето ще са ни на втора яслена група как са свестни ли са ?

# 22
  • Мнения: 444
Казват дали е плакало детето, но с това се изчерпва май информацията. Аз ги разбирам, те са на смени госпожите и на практика една госпожа и една помощник възпитателка се знаимават с 30 деца. Така е в градинските групи, за яслените не съм наясно. Ния ходеше в Макс и Мони първата година и там от началото си беше по цял ден. После в Ян Бибиян продължи по същия начин. Не знам тук с яслените групи как практикуват, но аз, ако започна работа, няма да мога да я взимам до обед след първата седмица... За лелките не съм запозната, но ще се надявам да са търпеливи, особено с по-малките Simple Smile

# 23
  • Мнения: 34
Да се похваля , вчера ни беше първия ден в Ян Бибиян - много са мили и приятни лелките!!! Много добро впечатление ми напраха Simple Smile Вчера малкия много рева, казаха ми , че към 1 час си е поревал, но според мене се уплаши, защото ги помисли за лекарки, защото бяха в бели престилки. На обяд обаче като си го взехме излезе усмихнат. А тая сутрин протегна ръце към лелята да го гушне и го вкараха на вътре съвсем спокоен без нито една сълза:)

# 24
  • София
  • Мнения: 710
Здравейте,
Интересуват ме пресни мнения за 2 ра яслена група. Много благодаря предварително!

# 25
  • Мнения: 34
Моята дъщеря е във 2 ясла. Пиши какво те интересува по-конкретно ?

# 26
  • София
  • Мнения: 710
Колко са големи групите, персонала как се държи с децата, пускат ли болни деца сутрин та всички да са вечно болни. Въобще всякакви коментари и впечатления ще са ми от полза Simple Smile
Много благодаря!

# 27
  • Мнения: 34
Доста са децата 31 или 32 по списук, но мисля повече от 15-20 на веднъж не се събират. Лелите и сестрите ни са страхотни , много добре се държат с децата, еднато от лелите редовно ни качва снимчици на децата от заниманията им през деня Simple Smile Почнаха вече и тях да ги водят на куклен театър ( идва по 2 пъти  в месеца в градината куклен театър). Те като ги приемат сутрин няма как да разберат болни ли са здрави ли са , всички малки деца ходещи на градина са перманентно със сопол и подкашлят. Ако някой вече много се сополиви или вдигне Т звънят на родителите да си го приберат .
Аз лично съм много доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт