Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 79

  • 34 581
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Малеййй, тая ако е дала съгласие си цело бетствие ooooh!
Аз ще аплодирам Дафне  Hug когато чуя от Джема "ДА". Тая ще излезе голема олигофренка ако рипне веднага... Crazy
И аз като Тинтири Hug тайно се надявам да се съгласи поне към края на серията.
При моментално съгласие...не виждам бъдеще са тях.


Дето вика Госпожата, да се поцелуват малко...  Crazy
...и ако Кузей избега от ПБН...е, тва ще е Края на краищата на най крайния край на безкрая..... Crazy Crazy Crazy

# 31
  • Мнения: 3 371
Малеййй, тая ако е дала съгласие си цело бетствие ooooh!
Аз ще аплодирам Дафне  Hug когато чуя от Джема "ДА". Тая ще излезе голема олигофренка ако рипне веднага... Crazy
И аз като Тинтири Hug тайно се надявам да се съгласи поне към края на серията.
При моментално съгласие...не виждам бъдеще са тях.


Дето вика Госпожата, да се поцелуват малко...  Crazy

Ми така де !  Laughing
Аз не виждам какво значение има дали се се съгласила в началото или в края на епизода, ама като сте рекли, ще чакаме !  Laughing

# 32
  • Мнения: 214
 Laughing А представяте ли си и тя само да е кимнала безмълвно като него, както той и кимна, когато бяха на лодката?
От шашардък!  Shocked

И после: "А я те чекам, а тебе те немааа ..."  hahaha hahaha

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не мога да повярвам, че го казвам...ама се надявам Гюню да спре  дизастърА Joy hahaha

# 34
  • Мнения: 1 413
Привет!  HugБлагодаря на Ромина за новата тема  bouquet
Гледам приготовления за сватба има, ама младоженци йок!  newsm78
Когато паднат на Кузей потурите, тогава пада и олмаза за мен!  Peace
Дойде време за разплата между братята!
Нищо чудно куршума да отнесе единствено Хандан  Sad

# 35
  • Мнения: 214
Когато паднат на Кузей потурите, тогава пада и олмаза за мен!  Peace


Той два сезона не ги свали та сега ли? Но надеждата умира последна, ще се надяваме на най-доброто.  Praynig

# 36
  • Мнения: 1 012
Когато паднат на Кузей потурите, тогава пада и олмаза за мен!  Peace


Той два сезона не ги свали та сега ли? Но надеждата умира последна, ще се надяваме на най-доброто.  Praynig

Ааа, що бе, доста ги сваля..  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 5 267
умирам да видя на гюней мутрата,когато научи за сватбата????но ме е страх,защото наближава май момента за кървавия фрагман??? ooooh!

# 38
  • Мнения: 0
Laughing А представяте ли си и тя само да е кимнала безмълвно като него, както той и кимна, когато бяха на лодката?
От шашардък!  Shocked

И после: "А я те чекам, а тебе те немааа ..."  hahaha hahaha
Ентусиазмът на Кузей и физиономията на Джемре от трейлъра ме навеждат на мисълта, че може Гуньо сега Джемре да е прилапал да я рекетира и наистина да има "А я те чекам...." Laughing

# 39
  • Мнения: 214
Когато паднат на Кузей потурите, тогава пада и олмаза за мен!  Peace


Той два сезона не ги свали та сега ли? Но надеждата умира последна, ще се надяваме на най-доброто.  Praynig

Ааа, що бе, доста ги сваля..  Mr. Green
Още може, още, ти ме разбра!  smile3503
А Гюней дори не искам да го мяркам - ще стане Ташунко Сапа!  smile3540

# 40
  • Мнения: 2 282
Мдааа! Доволна съм от последния спойлер. Казах ли Ви, че решението за сватбата е уникален ход на сценаристките. С един изстрел размазват три цели. Кузей, Джемре и объркаха Куджетата. Настъпва мечтания момент за една голяма любов, но няма нищо нормално в ситуацията. Само стъпка към  възможно най-черния сценарий.  
Надеждите,отново са в Гюней Joy Щото е дежурния злодей и с него си оправдаваме Дж и Кузей.    Да предположиш, че Г. ще направи самопризнания, за да попречи на сватбата,  значи изобщо  не разбираш този образ. Нищо, че пишеш километри срещу него. Както и да е, няма да Ви убеждавам в противното.

# 41
  • Мнения: 214
Кой ще върже тенекията?  tooth

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Работата е...Кузей стега сватба(презентация), а Джема не знае (помага с джамовете).
Олееее, съвсем се обърках вече. Crazy Crazy Crazy Sick Sick Sick

# 43
  • Варна
  • Мнения: 685
Малко бяхме тези , които бяха ЗА сватба. Peace
И да се намеси Гюню и да не се намеси все тая.Нищо няма да успее да направи.А и ако той е убиеца, какво от това, това ли би провалило сватбата... newsm78
Ще се заплете в собствените си мрежи, много лошо му се пише...

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Малко бяхме тези , които бяха ЗА сватба. Peace
И да се намеси Гюню и да не се намеси все тая.Нищо няма да успее да направи.А и ако той е убиеца, какво от това, това ли би провалило сватбата... newsm78
Ще се заплете в собствените си мрежи, много лошо му се пише...
Дидко, Hug знаеш,че пееме в един хор...ама аз тая сватба не я приемам. при други обстоятелства щех да скачам до тавана, ама в тоя случай си е бетствие.

Общи условия

Активация на акаунт