Javari.co.uk /de /fr - място за боси стоножки - 56

  • 74 542
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 275
Момичета, как се влиза в този ВИП?  newsm78

С Амазонския ти акаунт (юзърнейм и парола), НО ги въвеждаш след като кликнеш на бутона отстрани, на който пише, че искаш да влезеш с Амазонски акаунт. Дано си ме разбрала.  Grinning

Чакам и аз два органайзера от Шанхай.

Иначе ви чета, но не съм ровила скоро джаваритата...

Логнах се!! Много благодаря! Явно ще трябва на дърти години немски да уча hahaha


Поръчах тази чанта от френското джавари. Дано става за мъж  Rolling Eyes Между другото, марката е на Самсонайт

https://www.javari.fr/dp/B0088BGIKE

# 46
  • Мнения: 738
Аз да се отчета, че си подносих сериозно етиопските чехли на Сол Ребъл и съм супер, невероятно доволна. Удобни са отвсякъде, подметките са супер-меки и жилави-гъвкави; два дена ги разцъквам с доста ходене пеша - меко, удобно, не се уморяват краката... Стъпалата не си ги чувствам сухи, което понякога ми е проблем с джапанки (включително с Kangaroo-тата, от които пък съм недоволна).
https://www.javari.co.uk/dp/B004773U04?ie=UTF8&pf_rd_r=0MNQF … p;pf_rd_s=right-1
Ето с тези шляпам в момента.
Вчера гледах, че имаха пак тлъста промоция, но са изкупени Сол Ребълчетата, днеска са си на нормални цени. Е, не си струва 30 лири тая джапанеза, но на живо са... хубави.

# 47
  • Мнения: 17 546
Камиче, аз купих на момчетата такива и макар че не са с пухкави стъпала, а даже са жилести и слаби, това, което минава между пръстите им идва някак си късо и това отгоре съответно натиска крака и той не може да мине хубаво напред под него. Не знам дали разбра нещо от обяснението ми Rolling Eyes ама да питам - текстил е, все пак отпуска ли се малко при носене, щото като ги знам какви са капризни към обувки като баща си, ще си отвися с три чифта 13-ки джапанки. Laughing (Впрочем и трите чифта са различна големина, макар и един и същи размер Crazy )

# 48
  • Мнения: 208
Огранайзерите( ибейските) с безпл. доставка до БГ ли са? За колко време пристигат,Благодаря!

RED. Видях,че е безпл. доставката.

Дойдоха и моите - поръчани на 13ти април, безплатна доставка. Размерът е ОК, не съм го отворила още да си подредя нещата в него.
Моята поръчка е от 15 април.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 397

Всичките бяха на тези цени и в Джавари до миналата седмица. В уиша ми са, следя ги Wink Не знам какво се стискат, като са останали по един брой един размер от някои (моя  Mr. Green)

# 50
  • Мнения: 738
Бижу, според мен се отпускат - на мен единия крак ми е по-обемен от другия някъде със сантиметър, пак той се и подува следобед повече; оня ми беше с една идея по-тясна джапанката, вчера си я обувах доста по-лесно. Сега дали е спаднал кракът Rolling Eyes или джапанката се е отпуснала...
Иначе да, те по принцип имат някаква такава странна конструкция, на която разделителчето е под наклон някак си и, колкото и да натискаш напред, на практика не се нахлузва плътно докрай. Не мисля, че е нарочно Joy, по-скоро са леко ниски на свода и затова, но на мен лично това не ми пречи (като изключим първоначалния един час опити да се натисне човек плътно върху разделителя), и самата джапанка един вид обгръща крака и много удобно го придържа.
НО, естествено, това си е за мен и е лично мнение. Ще се пробвам да щракна днес някоя снимка.

# 51
# 52
# 53
  • България
  • Мнения: 2 164
 Здравейте дами! Моята поръчка от 27.04. пристигна на 07.05. Много съм доволна от покупките! Получих това по ваш съвет:  https://www.javari.de/dp/B007XFPRK8   - много добра изработка, отговаря на номера
Това по ваша препоръка за марката: https://www.javari.de/dp/B00752TZE8

и това https://www.javari.de/dp/B007XCSD7U

Мъжките обувки също отговарят на номера и изглеждат прекрасно.

Благодаря ви за помощта   bouquet

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте Simple Smile, засилила съм се да избухам сериозна сума за сандали, защото имам нужда, а пък като гледам никое Джавари не намаля цените ...и ще се харча , няма начин
Искам обаче да помоля за отзиви за тези марки, защото нищо тяхно не съм купувала

ТезиECCO

Или тези newsm78

П.П. Редактирах линка...
....много искам зелени сандали,всъщност сандали основно, пък ако са зелени и ниска, бързоходни, най-добре ...

Последна редакция: чт, 09 май 2013, 10:50 от Г-ца Димитрова

# 55
  • Мнения: 17 546
Вторите не ми се отварят, но за първите - има вероятност тази катарама да ти убива на пръстите при ходене.

# 56
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
В очакване на кодчета или намаления, щото съм си босичка, горката аз!  Mr. Green

Подносих тези Timberland-ки, купувани при предното намаление. Няма нужда да обяснявам колко са удобни, много съм доволна. Стават за широк крак.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Вторите не ми се отварят, но за първите - има вероятност тази катарама да ти убива на пръстите при ходене.
Мерси Бижу Simple Smile, редактирах линка, но не бях помислила за катарамата, струва ми се, че не стърчи и под нея е плътно кожа ...както и да е ...не съм взела решение още

Второ питане-Кларкс сте споделяли ,че са умалени с 1номер, но това за дължината се отнася, а като ширина? Или и там е за тесен крак
Сега загледах тези но има голям риск да не ми се напъха кракът , ако и на ширина вървят малки ...  newsm78

# 58
  • Мнения: 738
От два чифта сандали Кларкс, различни модели, не съм останала с впечатление нито да са умалени, нито да са за тесен крак. И двата 41.5 ми лепнаха чудесно. Едните бяха една идея просто по-тесни от крака ми, който си е плавник, но не толкова, че да са неудобни, а и вероятно щяха да се отпуснат. Другите ми бяха перфектни отвсякъде.
За съжаление, и тази година направих алергията към всичко не-гумено и не-платнено, подносих сандалчетата Кларкс и айде... така че отидоха и двата чифта дар на приятелка, която също е много доволна от тях.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Камиче, даваш ми надежди, пък и едни 20тина евро ми спестяваш с твоя коментар за Кларкс  Laughing Мерси много
То и аз съм с плавници,  41ви номер купувам, наскоро си премерих стъпалото на ширина-25см...ужасно широко, но ще му намеря сандал де ...
Още веднъж мерси за включването   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт