Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 203

  • 32 546
  • 731
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 966
Дилемиииииии... включвай се по-често. Simple Smile Липсваш ми. Simple Smile  Hug

# 106
  • Мнения: 3 217


Дилеми,тази вечер направо ме разтопи!Маргаритките са за теб!

# 107
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 108
  • Мнения: 2 293
  Да разсеем следобедната "омара" и  скука - с няколко трика. Laughing


    Първо, поднасям кафето, ей  на това местенце...




 

    ...после осигурявам и компанията. Задължително усмихната! Simple Smile




  

                А, за да върви интелектуалният разговор с кафето, съм ви приготвила  порция умотворения. Grinning
       Докато разглеждах новата страница на "Артистанбул" се сетих как...

Скрит текст:

    ...заради пълното затъмнение около Енгин Акюрек, и г-жа Йозлем Дурак отнесе много упреци от нас. Не е сериозно, обаче, да си мислим, че тя ще обърне внимание на напористите фенски мераци, а не - на желанията на клиента си. Та нали той  й плаща, за да представлява интересите му. Йозлем Дурак е от известна и  уважавана истанбулска фамилия. Тя и нейният брат Йомер Дурак са юристи и съдружници в "Артистанбул". Успешният семеен бизнес, както се вижда от сайта на фирмата, вече е на десет години.
   Присъствието на Енгин в тяхната листа,  красноречиво подкрепя убеждението ми, че в  най-скоро време ще се върне на екран.  Иначе, защо ще плаща  мениджърския хонорар, който за "Артистанбул", вероятно, никак не е малък. Разгледах  актьорския списък и видях  прочути и утвърдени имена: Серхат Тутумлуер, например, е с много богата творческа биография. Сред познатите  ни лица са:  Джаит Гьок (Яшар от АБО), Нергиз Йозтюрк (Сона от "Черната змия"), Йозгюр Чевик (Нико от "Брак с чужденец")...
   Направи ми впечатление, че тези, които не снимат в момента, се броят на пръсти. От настоящите ангажименти на актьорите личи, че "Артистанбул"  са професионалисти в бранша. Всички участват в известни филми и сериали, на  големи продуцентски компании.



    И като заговорих за г-жа Дурак - помните тази снимка от веда-партито на КВФ, нали? Тогава бе  споменато, че до Енгин седи мениджърката му, а срещу него - пиарката. Госпожа Дурак го придружаваше и на награждаването от Ayakligazete през миналата година. Мисля, че това не е случайно - така актьорът благодари на хората, които работят за него и показва, че и те имат заслуга за успеха му.
   А, миналогодишната награда от Ayakligazete, която Енгин посвети на Мерал Окай? И присъствието му, преди месец, на погребението на семейство Савджи? Тези жестове на уважение и признателност към хората ,които са  му помогнали да израстне и да се утвърди като голямо име, го издигат много в  моите очи. С присъщата си скромност и благородство Енгин не забравя откъде е тръгнал и кой му е "поръчал" попътния вятър.
   И нека, пак да се правят намеци, че бил темерут, надменен и елитарен...


  

Благодаря ти от сърце за информацията! Продължавай така! Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 2 293
Здравейте момичета. Влизам набързо само за да кажа, че с голямо съжаление трябва да ви напусна поради семейни причини. Имам тежко болен в семейството. Не знам кога ще се върна при вас, но много ви обичам всички. Пожелавам успех на нашето момче и дано има нов проект на есен. Целувки.

Евет, стискам ти палци бързо да се оправяте. А ти надничай от време на време - ние сме тук и те чакамеHeart Eyes

# 110
  • Мнения: 4 966
Момичета,малко смях-юридически прочит на приказката за Червената шапчица!

Скрит текст:
Червената шапчица живеела в Урегулиран поземлен имот (УПИ), предназначен за жилищни нужди, находящ се в малко село, разположен в непосредствена близост до имоти, част от държавния горски фонд. От другата част на горските територии се намирал недвижимият имот на нейната роднина от втора степен по права линия.

В изпълнение на периодичното си задължение за издръжка и гледане, срещу което нейната баба й прехвърлила собствеността върху къщата, Червената шапчица се отправила към горските територии, с цел да престира* на баба си хранителни продукти, като спази уговореното местоизпълнение - в къщата на бабата.

Поради неизпълнение на задълженията на общината да поддържа и маркира общинските пътища, Червената шапчица била въведена в заблуждение и тръгнала по един пуст, третокласен път. Там срещнала Вълка - субект, притежаващ свидетелство за съдимост дълго четири страници.

Той се опитал да я убеди да сключат договор за дарение, по силата на който Червената шапчица да му предостави безвъзмездно съдържанието на носената от нея кошница. Тъй като опитът му се оказал негоден, в съзнанието му се формирала умисъл към други престъпления.

Той се възползвал от незнанието и неосведомеността на Червената шапчица във връзка с пътната мрежа и кадастралната карта, и я насочил в неправилна посока. Същевременно стигнал първи до цитирания недвижим имот, собственост на бабата, и извършил умишлено убийство по особено жесток начин - чрез изяждане на жертвата.

Когато Червената шапчица пристигнала на местопрестъплението, субектът, след като осъществил състава на престъплението „измама", извършил второ убийство. В този момент се появил органът на власт и при превишаване на служебните си задължения изкормил престъпника.

С това свое действие той нарушил правото му на справедлив процес, както и още редица текстове от Конвенцията за защита правата на човека, и в крайна сметка държавата била осъдена от Съда в Страсбург.

*престация - правото на кредитора да иска осъществяване на дължимия резултат

 Joy Joy Joy

Да пробвам ли да я прочета на дечицата? Simple Smile))) Много ще е забавно да се запише как си бъркат в носовете, докато им чета изразително неразбираем текст. Simple Smile)))

# 111
# 112
  • Мнения: 1 026





Момичета, днес рано ви казвам лека нощ и сладки сънища! Hug Hug Hug

# 113
  • Мнения: 2 293



Нашият Булут-Слънце  в залез Grinning Simple Smile Simple Smile
Елинор, велик! Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 3 217


Ели,лека нощ!

# 115
  • Мнения: 4 966
Лека да е, Ели! Simple Smile

# 116
  • Мнения: 2 293


Момичета, бързо заемайте места на първите редове, че "Караилан" скоро започва! Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 1 026



Велиянка Hug, това съм аз с ролките на диванчето hahaha Joy Joy Joy Joy


Любов   Hug най -великия.   bouquet  bouquet

# 118
  • Мнения: 3 217
Спи,но мъфините загърнала нежно-сакън някой да не й ги изяде! Joy Joy Joy

# 119
  • София
  • Мнения: 2 604
Дилемиииииии... включвай се по-често. Simple Smile Липсваш ми. Simple Smile  Hug


Скрит текст:
И на мен ми лисва пълноценното общуване с вас, но за сега ангажимента ми е такъв, че ми отнема доста време и енергия.   newsm12 Вечерно време едва смогвам да не "изпусна нишката" на дискусиите в темата. Остава ми малко време сутрин, за да ви поздравя с новия ден. Но се старая да съм винаги "в час и на линия"!   newsm53 Пък и сега в темата е предимно "облачно", а аз съм пристрастена към Керим и Фатмагюл!  smile3503  txtloves

Общи условия

Активация на акаунт