Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 203

  • 32 554
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 966
Тануш, и аз съм бърза. Wink))

Скрит текст:



# 721
  • Мнения: 917

МИЛКА, Hug Hug Hug за гифчетата!!! Нямам думи...   bouquet

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042


НОВА ТЕМА 204

Момичета, вече на 1 стр. имаме линкове и за "Черната змия". Линк към торента за директно сваляне и линк за онлайн гледане. Приготвила съм място и за 2 епизод.

# 723
  • Мнения: 917
Тануш, и аз съм бърза. Wink))

Скрит текст:





От теб салатката, а от мен обяда. Да се подкрепим, че денят още не е свършил. Simple Smile

Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 485
  Ха-ха-ха, вижте арабките какви съпоставки правят, момичета... Joy Според тях, това бил карейският Енгин. Laughing

Скрит текст:

# 725
  • Мнения: 4 966
Един от поредните примери защо мразя Аслан бей. Грам доверие нямам на тоя човек. И в Дараа разказът му си беше само манипулация, не споделяне...
В този епизод, докато детето му се бориза живота си пък и да запази разума си (сподели му, че вече губи контрол над сабе си в Дараа... чу ли го, разбра ли го татанцето? ЙОК!), докато решава вместо другите какво ще става с техния живот, мотивиран отмисълта, че вече си е подсигурил спокойствието, веднага се заема да си осигури и удоволствието:

00:41:06
Аслан на Дурие: - Ти си лягай. Главата ми тежи, няма да мога да заспя,
ако не изпия двойно питие.
Ало, Бахар?
Б. - Г-н Аслан? Добре ли сте?
А. - Много проблеми имах, бях притиснат. Хубаво ми е да чуя гласа ти.
Б. - Не се притеснявайте, най-много след 10 дни ще дойда.
А. - Ама какви 10 дни, Бахар! Моля те, ела с утрешния самолет.
Б. - Няма как. Имам поети ангажименти, взела съм аванс.
А. - Ти още ми говориш за пари! Като че ли някой тук ти е отказал пари? Тук имаш своята сцена. Колкото искаш пари ще ти дам. Колкото изкараш там, удвоявам ги. Не отлагай повече, не приемам отказ. Утре да си тук.

Отвратителен човек! В същото време в предния епизод видяхме Нарин да се озърта страхливо, че някой ще види как Мустафа и подарява мобилен телефон - демек, направен е неоправдан разход - за нея! За всичките години на страдание на Хатун Аслан не благоволява да отдели средства за инвалидна количка, въпреки, че той я блъсна, макар и неволно, по стълбите. И средства за училищен автобус не намери, докато не го притиснаха здраво отвън (Инджи). Ама за Бахар пари има... бол... Гадняр! Мразя го и в червата. Отвратителен лицемер и егоист.

# 726
  • Мнения: 4 966
 Joy
Салатка, шишчета и питие в приятна компания - от Милка. Кой е като нас! Simple Smile))

# 727
  • Мнения: 4 966
  Ха-ха-ха, вижте арабките какви съпоставки правят, момичета... Joy Според тях, това бил карейският Енгин. Laughing

Скрит текст:

Уф... нямат си работа арабките... зяпат корейски сериали. Simple Smile)) Може добре да играе момчето от Корея - не знам. Ама като Енгинчо със свещ да търсят (като Диоген), друг няма да намерят! Simple Smile

# 728
  • Мнения: 485


   Е, хайде и аз да добавя десерта, та всичко да ни е "тамам"... Joy

Скрит текст:


   Оядохме се от мъка по нов сериал, момичета... Joy
   
   

# 729
  • Мнения: 4 966


   Е, хайде и аз да добавя десерта, та всичко да ни е "тамам"... Joy

Скрит текст:


   Оядохме се от мъка по нов сериал, момичета... Joy
   
   

Ба! Като тръгне новия, ще стопим набързо излишните килограми. Simple Smile)
Впрочем, много обичам малеби. Simple Smile)) Благодаря - добре ми дойде. Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1 097
За малко ви отпуснах юздите и вие си взехте аперитива без мен.Хайде, прощавам ви,пъргавелки сладки.Мен повече ме изкушава десерта на Ангелчето.
За всички,които се опитват да сравняват момчето ни с разни-безобразни,нека да имат предвид,че то е уникат от 24 каратово злато и не подлежи на сравнение.
Дано докато пиша да не сте се преселили в новия ни дом.Ако е така ,пристигам.Чакайте ме!Водя и Керим.

# 731
  • Мнения: 1 097
https://www.youtube.com/watch=zeaukFKmBZM
Пускам ви нещо за настроение,което след питието и салатката,сигурно не ви липсва,но хубавата музика никога не е в повече,а в съчетание с Енгин!!!

Общи условия

Активация на акаунт