Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 204

  • 28 699
  • 729
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 049








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       


Тема 140 Тема 141 Тема 142 Тема 143 Тема 144 Тема 145 Тема 146 Тема 147 Тема 148 Тема 149 Тема 150 Тема 151 Тема 152 Тема 153 Тема 154 Тема 155 Тема 156 Тема 157 Тема 158 Тема 159 Тема 160 Тема 161 Тема 162 Тема 163 Тема 164 Тема 165 Тема 166 Тема 167 Тема 168 Тема 169 Тема 170 Тема 171 Тема 172 Тема 173 Тема 174 Тема 175 Тема 176 Тема 177 Тема 178 Тема 179 Тема 180 Тема 181 Тема 182 Тема 183 Тема 184 Тема 185 Тема 186 Тема 187 Тема 188 Тема 189 Тема 190 Тема 191 Тема 192 Тема 193 Тема 194 Тема 195 Тема 196 Тема 197 Тема 198 Тема 199 Тема 200 Тема 201 Тема 202 Тема 203



   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   











ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







   






ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 049

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 049
http://magazimedya.com/turkiyede-en-cok-sevilen-sanatci-kim

Слагам анкетата - гласувайте, мъничко остана.

# 3
  • Мнения: 4 966
Ади, хаирлия да е новата темичка! Simple Smile



Веднага викнах и Булута. Доволен е да ни види в новата къщичка, галиба. Wink))

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 405
Привет в новата тема!
Гледам хапвате  Grinning,черпите се  Laughing,от мен по една студена биричка да преглътнем.



И компания водя,но нещо е угрижено момчето Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 485
   Хаяско, Heart Eyes а ние не сме ли угрижени?! Ей на, виж ни на прага на новия сериален сезон у комшиите. Joy

Скрит текст:




   Ама се държим здраво! Нали надеждата умирала последна... Joy

Последна редакция: ср, 15 май 2013, 17:27 от ангела 33

# 6
  • Мнения: 4 966
Аз не съм угрижена... фърфъруткам си... с енгиномания в Енгинополис. Simple Smile)



Wink))

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 405
 Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Ето това се казва реклама Laughing

# 8
  • Мнения: 4 966
Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Ето това се казва реклама Laughing

На втората.... много угрижено момичето - терлика ли си е загубила, скъсал ли се е?  newsm78 Направо на антиреклама ми мяза. Simple Smile)))

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 405
Да беше плетен терлика, щяхме да го дадем на госпожа Оя да го наплете . Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 293
Нали сме на 11 епизод…
Боже, какъв зверски вик „Не!...Не може така, не може…”…Като на животно в предсмъртна агония… Каква великолепна игра на Енгин(много му отива да е болен… ) Как впрегна цялото си тяло в този вик на отчаяние. Каква безнадеждност  и болка се четеше в погледа му, макар и с успокоително. И как бързо щеше да раздаде правосъдие, ако не беше припадъкът. И всичко това заради една…и аз не знам как да я нарека. Хилава, безмозъчна, вяла, неосъзната, бозава, абе просто не й достига материал. Маричка казва „инат”…но не е само това. Серията на арабски е озаглавена „Нарин”. Аз не виждам основание за това, защото центърът много бързо бе зает от Мустафа. Може да е замислена като главна героиня, но  образът е меко казано противоречив. Ще дам пример само от 11 еп.:
-   не иска Мустафа, а го хваща за ръката, когато в болницата се разминаха
-   не желае да я омъжат за Харун, плаче, че искат да се отърват от нея, а яде сладолед с него – нещо в разрез с нормите и възпитанието на едно селско момиче
-   в същото време не си дръпва ръката и от ДоХтора и държи да не й се сърди. С какво право? Какво точно иска? Аз така и не разбрах. Хем сърби, хем боли…
Като изключим Мустафа, само Асие си е на мястото в този епизод. Бори се за любовта си типично по женски и за това образът й е правдоподобен. Лично аз я оправдавам да постъпките й. Оше повече, че тя го обикна: „Не умирай, преди да те хвана за ръката и да ти кажа, че те обичам”...

# 11
# 12
  • Мнения: 1 097
Знаех си,че ще ви намеря тук.Да ни уютно новото гнездо и Дай боже да се оплоди от нова,хубава новина за нашия любимец.Пийнете си чай заедно с Керим.

# 13
  • Мнения: 4 966
Нали сме на 11 епизод…
Боже, какъв зверски вик „Не!...Не може така, не може…”…Като на животно в предсмъртна агония… Каква великолепна игра на Енгин(много му отива да е болен… ) Как впрегна цялото си тяло в този вик на отчаяние. Каква безнадеждност  и болка се четеше в погледа му, макар и с успокоително. И как бързо щеше да раздаде правосъдие, ако не беше припадъкът. И всичко това заради една…и аз не знам как да я нарека. Хилава, безмозъчна, вяла, неосъзната, бозава, абе просто не й достига материал. Маричка казва „инат”…но не е само това. Серията на арабски е озаглавена „Нарин”. Аз не виждам основание за това, защото центърът много бързо бе зает от Мустафа. Може да е замислена като главна героиня, но  образът е меко казано противоречив. Ще дам пример само от 11 еп.:
-   не иска Мустафа, а го хваща за ръката, когато в болницата се разминаха
-   не желае да я омъжат за Харун, плаче, че искат да се отърват от нея, а яде сладолед с него – нещо в разрез с нормите и възпитанието на едно селско момиче
-   в същото време не си дръпва ръката и от ДоХтора и държи да не й се сърди. С какво право? Какво точно иска? Аз така и не разбрах. Хем сърби, хем боли…
Като изключим Мустафа, само Асие си е на мястото в този епизод. Бори се за любовта си типично по женски и за това образът й е правдоподобен. Лично аз я оправдавам да постъпките й. Оше повече, че тя го обикна: „Не умирай, преди да те хвана за ръката и да ти кажа, че те обичам”...


Първо - за заглавието на арабски... оправдано е, защото заради нея се случва всичко. От такава гледна точка, бива... Но оригиналното заглавие си е по-добро. То показва същината на филма - промяната. Облаците пътуват надалеч, виждат много неща, бързо се променят... Хората биха искали да са свободни  - като тях... само дето и облаците се водят по волята на вятъра... Wink

Не знам защо Мерал е вложила толкова противорчия в образа на Нарин. Тя е хем покорна, хем непокорна/ хем хрисима, хем вироглава/ хем неука, хем научена... Странна птица е - бяла врана. Останалите типажи са ясни, добре обосновани. Само Нарин... куца. Говоря за типажи, защото всички са замислени като такива. Единствено Мустафа Булут се превърна в индивид - благодарение играта на Енгин.

Този вик, този рев на непосилна болка ме изкарва от равновесие... Очите му преди да го нададе са просто... разкъсват ме.

- Вече подозира поредната манипулация от страна на Аслан...

- Предчувства, че за пореден път ще бъде жертван... за рахатя на баща си...



А тази болка и невяра в поредното предателство...
Няма друг такъв!...



Увеличих го... Дъхът ти спира, като видиш болката в този поглед!

Последна редакция: ср, 15 май 2013, 15:08 от marytza

# 14
  • Мнения: 2 293
Финалните сцени на 11 епизод ме разтърсиха за пореден път...Душата ми е на пистил. И пак ще кажа: Енгин и най-големия злодей да изиграе, пак ще го харесвам и обичам. Болката му е заседнала като буца в гърлото ми и ме души... Защото е истинска. Как да не му повярваш, когато всичко в него крещи:" Не! Олмаз!"

Общи условия

Активация на акаунт