Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 190

  • 31 553
  • 722
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!





ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073

# 2
  • Мнения: 4 966


Защото се обичаме. Simple Smile)

Добре заварила! Simple Smile  Hug

# 3
# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073


http://gecce.com/foto-galeri/unluler/ekranda-bir-gorulup-bir-yok-oldular?p=1

Сега  сложено в гечето. Снимки от сериала с коментар.

# 5
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Да, въпрос на гледна точка е... за крайностите.

Аз не виждам нищо крайно в поведението на Берен - съвременна млада жена, която търси щастието и любовта. Сега й е времето за срещи с мъже и забавления с приятели. Това, че след нея вървят върволици от папараци и превръщат живота й в достояние за всички не е по нейна вина. Тя не бяга, не се крие - опитва се да живее нормално, така както всяка жена на нейната възраст.

При Енгин виждам направо вманиаченост да се крие и да не бъде разпознат. Ами за мен това наистина не е нормално, абсолютно асоциално поведение - да подчиняваш живота си на страха, че някой ще те види, ще те снима или ще напише нещо. А в същото време съвсем умишлено въвежда хилядите си фенове в заблуждение относно бъдещи ТВОРЧЕСКИ планове. Като толкова не иска да се занимава с журналисти, може поне да упълномощи ПР-ката си да прави официални изявления  и да опровергава лъжливи слухове.
Както беше написала Валя преди - обожавам актьора Енгин, но човека...

# 6
  • Мнения: 2 293
Марианка, благодаря, че ни покани в новата тема, за да сме отново заедно!!! Както и за снимките и коментара от Гечето. bouquet  bouquet  bouquet
Гугъл не ми помогна много, но една дума поне разбрах и тя е "брилянтен". Да, Енгин Акюрек е брилянтен, особено в Облака, а там е толкова млад! Откъде е намерило това момче такъв набор от чувства, просто недоумявам. Той умира и се ражда с всеки нов кадър, а палитрата от нюанси не свършва. Желая му от все сърце да продължава така, а и в личен план да е добре, защото Енгин Акюрен никога не ни е вповече и очакваме много от него за в бъдеще.
Аз препускам с Облака, но сцената с минното поле, където Мустафа за пореден път "уби" символично Нарин, пак ме разтресе  и спрях, за да си събера малко душата и да ви изчета.  Доскоро!
 bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073


Да, въпрос на гледна точка е... за крайностите.

Аз не виждам нищо крайно в поведението на Берен - съвременна млада жена, която търси щастието и любовта. Сега й е времето за срещи с мъже и забавления с приятели. Това, че след нея вървят върволици от папараци и превръщат живота й в достояние за всички не е по нейна вина. Тя не бяга, не се крие - опитва се да живее нормално, така както всяка жена на нейната възраст.

При Енгин виждам направо вманиаченост да се крие и да не бъде разпознат. Ами за мен това наистина не е нормално, абсолютно асоциално поведение - да подчиняваш живота си на страха, че някой ще те види, ще те снима или ще напише нещо. А в същото време съвсем умишлено въвежда хилядите си фенове в заблуждение относно бъдещи ТВОРЧЕСКИ планове. Като толкова не иска да се занимава с журналисти, може поне да упълномощи ПР-ката си да прави официални изявления  и да опровергава лъжливи слухове.
Както беше написала Валя преди - обожавам актьора Енгин, но човека...

Не искам да споря с теб. Той да въвежда феновете си в заблуждение - абсолютно НЕ. Това го правят таблоидите. Той нищо не казва, както и други актьори, които не се снимат. Естествено, че излиза. Ти откъде разбра, че се крие. Просто ходи там където няма камери и снимките с които разполагаме са от фенове. Пак за разлика от други. Едното е позьорство граничещо до меркантилност, другото е нормално поведение. ПР-та му писа, че към момента Енгин няма финализиран проект. Възможно е да не си прочела, когато сме го слагали този отговор. За мен въпроса е приключен. Аз съм фен повече на Енгин отколкото на Берен. Харесвам две нейни роли. Последната и не ме впечатлява и според моите критерии е крачка назад. Няма израстване. Но твоето мнение си заслужава твоята гледна точка - моето, моята.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 073



http://www.youtube.com/watch?v=BdAt5jy0ky8

За следобеден релакс. Клип от безбройните фенове на Енгин. Прекрасен.

# 9
  • Мнения: 4 133
Момичета, нека  и аз споделя мнението си. За мен Берен е като всяка съвременна, млада  жена . Обича да се облича хубаво, интересува се от мода, обича да се забавлява. Тя ика парите да си осигури най-висок клас маркови дрехи и лукс и го прави. Аз не виждам нищо лошо в това. Това, че обичав да носиш Шанел например, не те прави мееркантилен или пък снобар. Снобарството е поведение, не външен вид. Ако си естествен и непринъден човек , нито една марка няма да ти отнеме индивидуалността.

Или пък това, че обичаш скъпи дрехи и лукс, не означава, че не си одухотворен , интелигентен и тн. Двете неща не са взаимно изключващи се, според мен Берен е интелигентна и от добро семейство. Възпитана е , учила е, знае езици.

Смятам, че има доза показност, , но това си е нейния живот. Нека си живее живота и се забавлява.

# 10
  • Мнения: 2 293
Да, въпрос на гледна точка е... за крайностите.

Аз не виждам нищо крайно в поведението на Берен - съвременна млада жена, която търси щастието и любовта. Сега й е времето за срещи с мъже и забавления с приятели. Това, че след нея вървят върволици от папараци и превръщат живота й в достояние за всички не е по нейна вина. Тя не бяга, не се крие - опитва се да живее нормално, така както всяка жена на нейната възраст.

При Енгин виждам направо вманиаченост да се крие и да не бъде разпознат. Ами за мен това наистина не е нормално, абсолютно асоциално поведение - да подчиняваш живота си на страха, че някой ще те види, ще те снима или ще напише нещо. А в същото време съвсем умишлено въвежда хилядите си фенове в заблуждение относно бъдещи ТВОРЧЕСКИ планове. Като толкова не иска да се занимава с журналисти, може поне да упълномощи ПР-ката си да прави официални изявления  и да опровергава лъжливи слухове.
Както беше написала Валя преди - обожавам актьора Енгин, но човека...
Не, не мога да се съглася, Серената! Енгин Акюрек никога не е заблуждавал феновете си, нито пък е вманиачен! Много силни думи! Това, че разни драскачи се упражняват на негов гръб си е тяхна работа. Негово право е да живее както намери за добре. Въпрос на характер, светоусещане, нагласа, възпитание. По света съществуват много стойностни творци и интелигенти, които не са час по час в таблоидите. Сещам се в момента за Даниъл Дей Луис, Джереми Айрънс и редица други. Харесвам това, че Енгин спазва хигиена в отношенията си и подбира внимателно всеки проект. Това е неговото право и задължение като творец.
ПП. Не обвинявам Берен, аз я харесвам в КВФ, особено първи сезон. Млада, талантлива, напориста - друг характер, това е. Но не одобрявам нейната всеядност - За мен "Отмъщението" е крачка назад в кариерата й и се питам защо й трябваше?

# 11
  • Мнения: 4 133
Уважавам  правото на Енгин да си пази личното пространство.Но съм убедена, че излизайки всеки ден , той мисли къде то1но да отиде, където няма да има фотографи , среща се на такива места с приятели и просто това натоварва според мен. Сигурно е доста изнервящо.  newsm78 newsm78

# 12
  • Мнения: 2 293
Уважавам  правото на Енгин да си пази личното пространство.Но съм убедена, че излизайки всеки ден , той мисли къде то1но да отиде, където няма да има фотографи , среща се на такива места с приятели и просто това натоварва според мен. Сигурно е доста изнервящо.  newsm78 newsm78
Дейзи, той си знае, мила.   bouquet  bouquet  bouquet
Има всякакви хора - едни събират тълпите и фотографите около себе си, черпят, разказват лакардии, показват тоалети, женят се, развеждат се, изневеряват...други живеят по-уединено, като в случая за мен второто е по-нормално. Така човек се съхранява. Зависи откъде черпи творческа енергия и вдъхновение. А и самочувствие, разбира се. Мое мнение.

# 13
  • Мнения: 4 133
Уважавам  правото на Енгин да си пази личното пространство.Но съм убедена, че излизайки всеки ден , той мисли къде то1но да отиде, където няма да има фотографи , среща се на такива места с приятели и просто това натоварва според мен. Сигурно е доста изнервящо.  newsm78 newsm78
Дейзи, той си знае, мила.   bouquet  bouquet  bouquet
Има всякакви хора - едни събират тълпите и фотографите около себе си, черпят, разказват лакардии, показват тоалети, женят се, развеждат се, изневеряват...други живеят по-уединено, като в случая за мен второто е по-нормално. Така човек се съхранява. Зависи откъде черпи творческа енергия и вдъхновение. А и самочувствие, разбира се. Мое мнение.

Да, тoй си знае. Въпросът е , че можеш да живееш много уединено, да си пазиш личното простанство и пак да обичаш скъпи дрехи и да пръскаш луди пари за луксозни дрехи. Толва прави ли те меркантилен или показен? Просто хората и ситуациите са толкова различни, , че не е хубаво да с еопределят хората по дадени показатели- дрехи, къщи, пари, коли и тн.

Моето мнение е, че Берен живее много по-свободно от Енгин, защото си прави каквото си иска, без да мисли за камери и папараци. Може да ходи където си пожелае и не й пука. АЕнгин трябва да се съобразява, което ограничава свободата му.

# 14
  • Мнения: 23 233


Честита Нова тема !

Нека да си я изпишем с нужното настроение, слънчеви усмивки и прекрасни постове !


 

Малко Керим и Фатмагюл - за настроение / от трудните, но вълнуващи първи моменти на взаимно опознаване /

И още нещо - любим момент

Общи условия

Активация на акаунт