Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 172

  • 27 999
  • 737
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 076







ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   








ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!





ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 076

# 2
  • Мнения: 2
     Здравейте момичета! Бъдете живи и здрави, все така неуморни!
     Марианка, Честит двоен празник на теб, синчето ти и цялото семейство!
               Честит Рожден и Имен ден!
               Върви по пътя на живота,
               обсипан с рози и цветя
               и нека всяка твоя мисъл
               бъде сбъдната мечта!

    Честито на всички празнуващи!

    Марианка, благодаря за новата темичка!
Нямам много време за писане, но винаги ви чета с удоволствие, момичета. Не успявам да съм в крак с вас и вашите загадки. Страхотни сте.
 
   

# 3
  • Мнения: 23 235


Честита на нова тема !

Нека да си я изпишем с  добро настроение и усмивки !

Да посрещнем и Новата година тук заедно във виртуалният ни дом !

Да имаме и най-после новини за момчето ни - взе ли си наградата, ще участва ли в някое новогодишно шоу, ще  ли дадат презентация на прословутия "Медальон " ?

Но що е време - пред нас е, поне се научихме на търпение.

# 4
  • Мнения: 3 237
Привет в новата тема! Моя принос за доброто настроение:



Марта, не ние, прането ни се научи на търпение!  Laughing И моята прахосмукачка също...... Joy Joy Joy

Но, днес се случи нещо, за което не съм и мечтала!
Скрит текст:
Дядо Коледа ме покани да седна до него в шейната за снимка. Зарадвах се като малко дете  Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 34 076



http://www.youtube.com/watch?v=IS7BJUhxcDk&list=FLusc131yPNpla9u6a3TI0WA

Поздравявам всички с това клипче - и благодаря за пожеланията по случай личния ни празник!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 619
Шегичка, шегичка Joy Joy Joy



# 7
# 8
  • Мнения: 3 237

Peki, sadece biliyorum ki

# 9
  • Мнения: 849
Дилеми, Вале, не е честно момичета!!! Joy Joy Joy

Почнахте да пишете на чужд език. Кога минахте първо ниво в изучаване на турски?А? И не казвате, че сте се изучили? Joy Joy Joy hahaha hahaha

Ето кой ще превежда бъдещият проект на Енгин. А до тогава вие сигурно ще стигнете до трето ниво.
Както се бави Енгин с участие, вие ще наваксате да учите, за да ни превеждате. Joy Joy

Ха, сега сериозно. Какво си казахте вие двечките?

# 10
  • Мнения: 3 237
Димана, не е лесно да ни разбере човек, защото говорим на два езика едновременно. Като прибавим и езика на жестовете, стават три!
А иначе, аз в разговора си поддържам своята теза, че Енгин може да прави каквото си иска, но е длъжен да ни казва!  Simple Smile Чичко Гугъл ме крепи на 1 ниво, но съм мераклия да уча турски. Защото нали знаете, който учи - той ще сполучи (да иде в Истанбул и да срещне Енгин) newsm68

# 11
  • Мнения: 849
Димана, не е лесно да ни разбере човек, защото говорим на два езика едновременно. Като прибавим и езика на жестовете, стават три!
А иначе, аз в разговора си поддържам своята теза, че Енгин може да прави каквото си иска, но е длъжен да ни казва!  Simple Smile Чичко Гугъл ме крепи на 1 ниво, но съм мераклия да уча турски. Защото нали знаете, който учи - той ще сполучи (да иде в Истанбул и да срещне Енгин) newsm68

Вале, меракът ти си заслужава. Аз също съм го мислила, но имам друг приоритет
- английски език, просто професионална необходимост. А турският ще учим от филмите, то и без това си го схващаме  оттук, оттам и от чичко Гугъл.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 34 076


Mustafa Bulut & Asie Bulut

Много хубави моменти - музиката е арабска, но приятна.

Браво момичета - никога не е късно да научим някой и друг чужд език.

# 13
  • Мнения: 0
Здравеите и от мен.Благодарности на Марианка за новата тема(защото това е нашият виртуален дом в който се събираме по всяко време на денонощието,в който ни е приятно и уютно).С малко закъснение поздрави за двойния празник на синчето на Марианка-да ти е жив и здрав и да те радва с успехите които ще постигне.На всички именици-да им е живо и здраво името.Наздраве.Прегръдки и целувки.

# 14
  • AMS
  • Мнения: 6 425
Привет в новата тема, момичета!!! newsm18 newsm18 newsm18
Не знам от къде да започна, защото съм се оплела, както пиле в кълчища. Прехвърлям гифчета и снимките в компа. Подготвям се да подреждам по епизоди, ама май ще трия, защото и аз самата не се ориентирам.
Обърках се.
Свят ми се зави и ми дойде идеята да питам вас под формата на  
Загадкаааа
Ахъ, като в оная приказка - накарай мързеливия на работа ....
Ето това гифче  от кой епизод е?




А това?

Последна редакция: пт, 28 дек 2012, 18:06 от di...va

Общи условия

Активация на акаунт