Томболи,игри,конкурси,награди и подаръци,анкети-15

  • 46 072
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 519
Аз не чакам, но децата си чакат портмонетата от 3 в 1. Даже мъничкото се възмути - как така щели да му пратят празно портмоне  Joy

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 808
Честито на спечелилите и мнооого късмет на играещите!   Peace
Днес би трябвало да изтеглят печелившите от доста игри, стискам палци!    Flowers Four Leaf Clover
[/quote



Ако имаш време и ги знаеш, сподели кои са игрите Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 6 194
никид, благодаря.   bouquet

Да се запиша с тениска от Туборг и да помрънкам за билет.  Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 139
някой координати освен ФБ на Якобс? писах 2 лични съобщения и един мейл и отговор никакъв за наградата......много съм  #Cussing out

# 34
  • София
  • Мнения: 6 194
Опитай да звъннеш на Тип- топ (те ги разнасяха) и да питаш дали имат пратка за теб.

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 553
 Много късмет на всички и много награди  Hug

# 37
  • Мнения: 910
Аз да се запиша с едно портмоне от нескафе

# 38
  • Мнения: 3
Желая ви много късмет момичета  Hug Hug Hug
Нека да има само ГОЛЕМИ награди в тема 15  Laughing
И аз чакам кошница и портмоне от 3 в 1,нещо ми е избягал късмета.
Един познат е спечелил слушалки от каменица,при покупка на 2 бири е теглил талонче в едно суперче. Каза,че има и други награди,но аз не съм запозната с играта,ако някой знае повече да пише   bouquet

# 39
  • Мнения: 190
А от булсатком има ли пе4еливши Crazy

# 40
  • Мнения: 3 372
Къде без мен в новата тема Mr. Green
Много късмет на всички  bouquet

# 41
  • Мнения: 3
А от булсатком има ли пе4еливши Crazy
. Тегленето на 360 броя тримесечни абонаменти ще се извърши на 13.05.2013 г.  При невъзможност за осъществяване на контакт с печелившото лице в рамките на 7 дни от датата на теглене на наградата и/или ако спечелилият участник  не потърси или се откаже от наградата си в същия срок , се организира ново теглене за изтеглянето на резервен участник, който да получи наградата. Това правило се прилага многократно за периода на провеждане на Играта. За сключването на договор със спечелилия участник и инсталирането на оборудването се прилагат Общите условия на индивидуалните договори, сключвани с крайните потребители на електронни съобщителни услуги, предоставяни от „Булсатком” АД, които са публикувани на www.bulsat.com.

И аз не виждам печелившите  newsm78

# 42
  • Мнения: 3 420
А от булсатком има ли пе4еливши Crazy
. Тегленето на 360 броя тримесечни абонаменти ще се извърши на 13.05.2013 г.  При невъзможност за осъществяване на контакт с печелившото лице в рамките на 7 дни от датата на теглене на наградата и/или ако спечелилият участник  не потърси или се откаже от наградата си в същия срок , се организира ново теглене за изтеглянето на резервен участник, който да получи наградата. Това правило се прилага многократно за периода на провеждане на Играта. За сключването на договор със спечелилия участник и инсталирането на оборудването се прилагат Общите условия на индивидуалните договори, сключвани с крайните потребители на електронни съобщителни услуги, предоставяни от „Булсатком” АД, които са публикувани на www.bulsat.com.

И аз не виждам печелившите  newsm78

Аз разбирам,че най-рано на 20.05 ще бъдат публикувани.Нали ако не могат да се свържат до 7 дена,ще теглят нови имена.Най-вероятно ако някой е спечелил ще разбере чрез обаждане,а не в нета  Peace

# 43
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Продължавам да си чакам сухите пасти от Престиж.
Имам две спечелени кутии от 3в1 и 2 портмонета.
От време на време публикувайте спечелилите, че аз участвам, после забравям да проверя  ooooh!
Честито на спечелилите и мнооого късмет на играещите!   Peace
Днес би трябвало да изтеглят печелившите от доста игри, стискам палци!    Flowers Four Leaf Clover
[/quote



Ако имаш време и ги знаеш, сподели кои са игрите Simple Smile
И аз на опашката... Кои игри излизат днес?
Успех на всички

# 44
  • Мнения: 1 351
Печелившите от стар снакс http://starsnacks.bg/castigatori/marele_castigator

Общи условия

Активация на акаунт