Хитринки за всякакъв случай - 8

  • 81 217
  • 768
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Благодаря Simple Smile

П.П.Пробвах всичко и не стана -точно такива кърпи нямам ,но имам от тези в Лидл.Нито ацетон ,нито паста за зъби ----нищо не я маха -по-скоро ще се махне картинката..

Последна редакция: пт, 25 окт 2013, 15:48 от Анонимен

# 706
  • София
  • Мнения: 12 006
Как да почистя надраскано от химикал от гумираната картинка то тениска? Пробвах с обезмаслител Меглио и веро.


wet hankies , но тези на които пише антибактериал (защото има и такива на които не го пише, пак на същата марка).

# 707
  • Мнения: 2 544
Момичета, помощ, снощи мъжът ми забърса една чаша розе върху белия латекс и пораженията са разбира се, на огромня площ, включително се стече надолу...изобщо ужас. Мислех да мина с валжа кърпа с малко циф, обаче пробвах на едно местенце и само се замаза. Петната са сивкаво-жълти, поне виното не беше червено...имате ли идея как да пробвам да почистя ooooh! Praynig

# 708
  • Мнения: X
Момичета, помощ, снощи мъжът ми забърса една чаша розе върху белия латекс и пораженията са разбира се, на огромня площ, включително се стече надолу...изобщо ужас. Мислех да мина с валжа кърпа с малко циф, обаче пробвах на едно местенце и само се замаза. Петната са сивкаво-жълти, поне виното не беше червено...имате ли идея как да пробвам да почистя ooooh! Praynig
Първо трябвало само с вода да пробваш и обикновен сапун за петна.

# 709
  • Мнения: 2 544
Какъв е тоя сапун за петна? С влажна памучна кърпа ли? Страхувам се да не смъкна латекса или да не стане голямо запазано петно. А снощи светлината не беше подходяща, затова го зарязах за днес Wink

# 710
  • Мнения: 2 286
Момичета, помощ, снощи мъжът ми забърса една чаша розе върху белия латекс и пораженията са разбира се, на огромня площ, включително се стече надолу...изобщо ужас. Мислех да мина с валжа кърпа с малко циф, обаче пробвах на едно местенце и само се замаза. Петната са сивкаво-жълти, поне виното не беше червено...имате ли идея как да пробвам да почистя ooooh! Praynig

Аз изчистих маркер от син и зелен латекс с магиска гъба. Където съм натискала повече се смъкна и малко от латекса, но е по-добре от нарисувани стени Mr. Green .

# 711
  • Мнения: 2 544
Как изглеждат тия гъби, дали ги има в Карфур, и друг път съм чела за тях, но не се сещам да съм срещала. Thinking

# 712
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Как изглеждат тия гъби, дали ги има в Карфур, и друг път съм чела за тях, но не се сещам да съм срещала. Thinking
Освен там съм ги срещала и в Кауфланд:
Скрит текст:

# 713
  • Мнения: 2 544
Мерси, ще потърся  bouquet

# 714
  • София
  • Мнения: 23 047
Би трябвало да се продават и в магазини за перилни препарати. Моята точно от такъв магазин съм я купила.

# 715
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
В ДМ също има от тези на Фино, Джъмбо имат тяхна си марка, която пак става

# 716
  • Мнения: 7 201
А как става чистенето с тези магически гъби? Навлажняват ли се преди употреба?

# 717
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 754
А как става чистенето с тези магически гъби? Навлажняват ли се преди употреба?
Да, навлажняват само с вода и се бърше. Много са добри.

# 718
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
Мами, на мене в главата ми се въртят едни идеи, но искам да ви попитам реалистични ли са или е абсурдно. Вертикалните ми щори много почнаха да ме дразнят - цвета им. Има ли начин да си ги сваля и боядисам?

# 719
  • Мнения: 278
Здравейте! Не съм сигурна дали въпросът ми е за тук. Ако не е, извинявам се предварително!

Та...преди месец някъде се преместихме да живеем в нова квартира, чиято кухня си е обзаведена. На пода има плочки, които не знам как се казват и с какво точно покритие са. Отгоре стои като гумирано малко и са чувствителни на драскане с твърди предмети. Тъй като са черни, колкото и да ги мия все стоят на петна. Много ме дразни. Имате ли идея с какво да ги почиствам и как въобще се казва покритието на тези плочки?

Общи условия

Активация на акаунт