Хитринки за всякакъв случай - 8

  • 81 147
  • 768
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 40
Здравейте, някой да има изпитано средство за почистване на мастило от плат?
Петното е на повече от година....

# 721
  • Мнения: 469
Петното се напръсква с лак за коса и се разтърква леко. Оставя се да изсъхне. При нужда се повтаря. Така съм махала успешно петно от мастило Peace

# 722
  • Мнения: 40
Ще пробвам, мерси.

# 723
  • Мнения: 1 602
Идеи как да почистя велурени обувки от сол от сняг? Не става със спрей за велур и четка.

# 724
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Идеи как да почистя велурени обувки от сол от сняг? Не става със спрей за велур и четка.
Купи си глицерин от аптеката.
Размий в съд няколко капки с вода и изчеткай енергично с мека четка.
Изсуши ги далеч от топлинен уред.
Освен за премахване на прах и луга,глицерина придава и блясък,придава еластичност на велурената обувка и създава финен предпазващ горен слой.
Изпитано!

# 725
  • Мнения: 2 216
Здравейте, някой да има изпитано средство за почистване на мастило от плат?
Петното е на повече от година....
Мастило от дънки съм чистила с прясно мляко

# 726
  • Мнения: 5 160
Да се оплача
това

Скрит текст:

свали боята при махане на рисунки от стената.
А толкова бях доволна.  Така че - по-добре пиронче.

# 727
  • Мнения: 637
От кой препарат за черни/тъмни дрехи сте доволни?Ползвах два вида гел.Освен,че не запазват черният цвят,дрехите стоят като посипани със ситни бели прашинки.Дали пък проблема е,че не е прах,а гел?
С Корал  гел съм прала дънки деним и съм изключително доволна:
Скрит текст:

Днес ходех специално до Карфур, за да го търся - НЯМА.
Ще търся в другите вериги магазини.

# 728
  • Мнения: 6 214
Да се оплача
това

Скрит текст:

свали боята при махане на рисунки от стената.
А толкова бях доволна.  Така че - по-добре пиронче.
Всички лепила, силикони и лепящи неща са много удобни, до момента, в който се наложи да се разлепят.  Mr. Green Така че умната, по добре видиите, нищо че силикона е по-лесен за употреба.  Laughing Laughing

# 729
  • Мнения: 129
Да се оплача
това

Скрит текст:

свали боята при махане на рисунки от стената.
А толкова бях доволна.  Така че - по-добре пиронче.
Всички лепила, силикони и лепящи неща са много удобни, до момента, в който се наложи да се разлепят.  Mr. Green Така че умната, по добре видиите, нищо че силикона е по-лесен за употреба.  Laughing Laughing

 Simple Smile Като ни слагаха ламинирания паркет, залепиха первазите със силикон. И тогава си спомням единия каза: "Само не знам как ще ги махате тия первази, ако се наложи"...

# 730
  • Мнения: 6 214
Именно. Лесно и бързо е, съвременно е, но после се махат с мазилката.  Peace

# 731
  • Мнения: 337
Моля за съвет!
Имам един сешоар в къщи:

Покритието му е гума, която след време стана някак лепкава и след още повече време се наслои нещо...направо като (безцветана) дъвка. По това се лепи всичко и няма чистене. Като го почопля с нокът се събира цяло топче от тази лепкава маса.
(между другото имам и едно bluetooth устройства за компютъра от същата (лепкава) гума)
Ужасно е!
Харесвам си сешоара, доволна съм от него и най-малкото сега няма финансии за друг...
Ако някой има идея за какво говоря, а най-вече решение на проблема, много моля да го сподели!  Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 324
Малко помощ в кухнята Simple Smile http://vitaminl.tv/video/183?ref=fbs

# 733
  • Мнения: 2 286
Моля за съвет!
Имам един сешоар в къщи:

Покритието му е гума, която след време стана някак лепкава и след още повече време се наслои нещо...направо като (безцветана) дъвка. По това се лепи всичко и няма чистене. Като го почопля с нокът се събира цяло топче от тази лепкава маса.
(между другото имам и едно bluetooth устройства за компютъра от същата (лепкава) гума)
Ужасно е!
Харесвам си сешоара, доволна съм от него и най-малкото сега няма финансии за друг...
Ако някой има идея за какво говоря, а най-вече решение на проблема, много моля да го сподели!  Hug

Спирт и памучен парца (не памук) пробвала ли си?
Напояваш хубаво парцалцето и обтриваш корпуса.

# 734
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Супер идея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт