Хитринки за всякакъв случай - 8

  • 81 196
  • 768
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 395
Момичета имам бяло памучни боди което се е шмугнало между бельото и от високата темп и цветното бельо вече не е така снежно бяло  Tired има ли начин или препарат с които да му върна хубавият бял цвят?

Същото се отнася за едно черно адидас, памучно долнище, сякаш не е точно черно вече или не така наситено, а е прано 1-2 пъти, има ли препарат който да му върне чернито и такъв който да запазва цветовете на тъмното пране...както е при бялото?

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Препарат за пране на черно - запазва черния цвят.

# 692
  • Мнения: 4 569
... A за бялото има едни прахчета в Кауфланд, към 2 лв са, стоят при праховете и цветоулавящите кърпи.

# 693
  • на Земята
  • Мнения: 291
От кой препарат за черни/тъмни дрехи сте доволни?Ползвах два вида гел.Освен,че не запазват черният цвят,дрехите стоят като посипани със ситни бели прашинки.Дали пък проблема е,че не е прах,а гел?

# 694
  • Мнения: X
От кой препарат за черни/тъмни дрехи сте доволни?Ползвах два вида гел.Освен,че не запазват черният цвят,дрехите стоят като посипани със ситни бели прашинки.Дали пък проблема е,че не е прах,а гел?
Преди ползвала Тема за черно пране или Деним се казваше-много ми хареса ,но не го виждам нещо по могазините.Дали го има в Кауфланд или другаде или е спрян от производство?

# 695
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
От кой препарат за черни/тъмни дрехи сте доволни?Ползвах два вида гел.Освен,че не запазват черният цвят,дрехите стоят като посипани със ситни бели прашинки.Дали пък проблема е,че не е прах,а гел?
С Корал  гел съм прала дънки деним и съм изключително доволна:
Скрит текст:

# 696
  • на Земята
  • Мнения: 291
Къде мога да го намеря?Кауфланд или Била?

# 697
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Къде мога да го намеря?Кауфланд или Била?
+Карфур  Simple Smile

# 698
  • на Земята
  • Мнения: 291
 HugБлагодаря!Тези дни ще го потърся.

# 699
  • Мнения: X
Как да почистя надраскано от химикал от гумираната картинка то тениска? Пробвах с обезмаслител Меглио и веро.

# 700
  • Мнения: 805
чист спирт
чист ацетон

# 701
  • Мнения: 15 379
Как да почистя надраскано от химикал от гумираната картинка то тениска? Пробвах с обезмаслител Меглио и веро.

Опитай с мокра кърпа, но съдържаща алкохол, някоя от рода на Хенкис.

# 702
  • Мнения: X
Как да почистя надраскано от химикал от гумираната картинка то тениска? Пробвах с обезмаслител Меглио и веро.

Опитай с мокра кърпа, но съдържаща алкохол, някоя от рода на Хенкис.
От тези от Лидл за почистване дали става.Какви точно са тез на Хенкис?

# 703
# 704
  • Мнения: 2 204
Как да почистя надраскано от химикал от гумираната картинка то тениска? Пробвах с обезмаслител Меглио и веро.
С паста за зъби.

Общи условия

Активация на акаунт