"Дързост и красота"- тема 81:"Ако всичко изглежда добре, значи нещо не е наред"

  • 45 036
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 400
Напук на нечии мнения, Тейлър и Стефани ще си имат специален епизод с много рев. Naughty И тогава Стефани ще предаде завет и на нея- 'Държа на теб- ти винаги си била моралния компас на семейството'.  Naughty
Вярвай си Sick Sick Sick ooooh! ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire
С кой ще избере стефка да се спомине?С Брук естествено Naughty Naughty
Разбирам,че за теб и твоите "приятелчета" това е най-голямата драма,но е редно да преемете фактите smile3508 smile3508 smile3508
Един "морален компас" може ли на дърти години да спи с 69696969 мъжове Thinking
В крайна сметка всички зъбелязвЪт,че идеята на сценаристите Naughty /за което обожаваш да говориш ooooh!/ е да ни покажат КАКВО- че Брук и стефка всъщност винаги са са чувствували близки Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty И за стефка Брук е най-близката приятелка,затУЙ решава да прекара последните си мигове с нея,ясно ли е?! Naughty Naughty


Цитат
Хващането на Тейлър с Ерик не е случайно. Naughty
И кво искаш да кажеш с тва Sick ooooh!

# 721
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Брук цял живот се е опитвала да прилича на Стефани и да я накара да я приеме. Накрая Стефани, вече много болна, се предаде. Но...нали много мразите Стефани? Защо толкова се гордеете с това, че е избрала Брук? Естествено, че ще  е тази, която е започнала да прилича на нея. hug
А "моралният компас" е била все със СВОБОДНИ мъже, не е скачала в леглото на женени такива
Naughty

# 722
  • Мнения: 906
Стефка избира Брук поради гореспоменатите причини- Брук много добре я обработи. Naughty И преди е имало наченки на 'приятелство' между тях, но това вече беше върха... Не казвам, че на Брук не й е било мъчно, че Стефани ще умира, но определено много добре се намести в последните й дни и месеци, и си извоюва титлата 'новата кралица-майка', която, разбира се, съвсем скоро захвърли в калта с мъжа на сестрата. Joy 100% Стефка щеше да забрави думите си за 'прекрасната жена' и 'завета си' ако можеше да види Брук... сега.  Joy
Но някои фенове на Брук това няма да го приемат... Crazy

# 723
  • Мнения: 400
Брук цял живот се е опитвала да прилича на Стефани и да я накара да я приеме.
Да се разбира с нея,а не да прилича на нея Naughty
Но пък Джуклица-Торбалана си призна,че цял живот се е опитвала да подражава на Брук,която има собствен стил Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

Цитат
Накрая Стефани, вече много болна, се предаде.
Колко погрешно както обикновено коментираш нещата ooooh!
Значи според теб тя я преема,защото е болна Sick ooooh!
Този извод ли си направи от цялата тази история Sick Sick ooooh! ooooh!

Цитат
Но...нали много мразите Стефани? Защо толкова се гордеете с това, че е избрала Брук
защото това е най-голямата загуба и драма за Джуклището и за нейните...симпатизанти smile3508


Цитат
Естествено, че ще  е тази, която е започнала да прилича на нея. hug
Ко казА,ко?

Цитат
А "моралният компас" е била все със СВОБОДНИ мъже, не е скачала в леглото на женени такива [/b][/i]Naughty
1-един "морален компас" не би следвАло да е спал с цяла армия мъже от различни етноси на 69 годишна възраст,пък биле те и девствени  smile3508
2- "свободните" й мъже, са биле такъви,защото са все вдовци,единият заради нея овдовял Sick ooooh! Каква арогантност точно в този случай да се парадира с това,че била със "свободни мъже" ooooh! Sick

# 724
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Обожавам, когато така детайлно ме анализираш и цитираш. Joy JoyПродължавай, поучително е.... Joy Joy Joy
Когато Тейлър роди свекъра си, от зет си и забременее от мъжа на сестра си, тогава ме наричай арогантна.

# 725
  • Мнения: 65
Кели в експериментална фотосесия - 10.10.13


# 726
  • Мнения: 400
Обожавам, когато така детайлно ме анализираш и цитираш. Joy Joy
Радвам се,че ме обожаваш,това говори много добре за теб Flutter


Продължавай, поучително е.... Joy Joy Joy

Аз винаги пиша доста поучителни неща.Разбира се знам,че всички сте съгласни с мен,
но все пак благодАрим за смелостта да го признаеш така публично Flutter
Както обикновено обаче бягаш от неудобни въпроси,а аз си чакам отговорите Naughty

Когато Тейлър роди свекъра си, от зет си и забременее от мъжа на сестра си...
Торбалана е толко смахната,че нищо чудно да рОди свекъра си от зет си Laughing
Морала,"драги" съфорумници,не опира само до секса Naughty Naughty Naughty
Има доста други неща,които са толкова по-аморални,че дори няма смисъл да се прави сравнение и вие тУЙ много добре го знаете Naughty Naughty Naughty

# 727
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Анализите ти са обстойни, което означава, че много Фнимателно ме четеш и вникваш в казаното, а това е добре за теб. Въпросите ти са риторични- отговаряй си сам.
Пак си ме цитирал избирателно...

Морала,"драги" съфорумници, не опира само до секса Naughty Naughty Naughty
Има доста други неща,които са толкова по-аморални,че дори няма смисъл да се прави сравнение и вие тУЙ много добре го знаете Naughty Naughty Naughty
МоралЪТ, "драги", в сериала е засегнат само толкоз. За нещата от живота- в друго предаване Naughty
Е, засега това ни показват, това коментираме, нъл тъй. Crossing Arms

# 728
  • Мнения: 400
Виж я ти марсита tooth

Цитат
МоралЪТ, "драги", в сериала е засегнат само толкоз. За нещата от живота- в друго предаване Naughty
Е, засега това ни показват, това коментираме, нъл тъй. Crossing Arms
тУЙ е твойто субективно мнение.А обективно погледнато е точно обратното Naughty
"замисъла на сценаристите е"  tooth да ни покажат,че Джуклището е крайно аморална,тъй като е крайно незаинтересована от болната си "най-добра приятелка" Sick ooooh!
До такъва степен,че даже от хорски срам не отива да я пита как е Sick
А след споминването й,започва да язди дядо Мечо Sick ooooh!
Това е наистина нещо неморално,гнусно,отвратително,извратено #Crazy
Предлагам кат заглавие на следующата тема да туриш "Безхаберието на "най-добрата приятелка"

# 729
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А след споминването й,започва да язди дядо Мечо Sick ooooh!
Това е наистина нещо неморално,гнусно,отвратително,извратено #Crazy
Предлагам кат заглавие на следующата тема да туриш "Безхаберието на "най-добрата приятелка"
Именно Naughty След споминаването ѝ. А не като Брук, която го яздеше, докато Стефани беше жива-живеничка.

И не бързай да подскачаш. Скоро ще видим и Брук да забрави за Стефани, обхваната от новата си мания-Бил. Но и нещо повече, нещо мнооого повече-зет, легло и...още нещо
preggo

 Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 400
Както обикновено пропущаш най-същественото Naughty
Сравнението ти отново е крайно неуместно Naughty
защото Брук нивга не е парадирала с някакъв измислен псевдо морал Naughty
нито е минавала за "най-добрата приятелка" на стефка Naughty
Нито пък стефка я е давала като пример за........как беше........"морален компас" hahaha

И сравнението на Брук и бил с Джуклището и ерик също е КРАЙНО неуместно Sick ooooh!
Сравняваш ми ти...../и "супер" георги ooooh!/ извратената връзка на "моралния компас" с току-що овдовелия ерик,сопруг на "най-добрата й приятелка", с връзката на Главната Героиня и мъжа на сестра й? #Crazy  Навярно за вас ситуацията е сходна? #Sniper hit fight

# 731
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ти недей да слизаш от тротоара...Пак се почва с лични сравнения и догадки.

Цитат
защото Брук нивга не е парадирала с някакъв измислен псевдо морал
О, парадирала е...Отвори епизодите, когато вървеше след Лиъм заради случката с Италия. Не било честно, не можело така да се лъже..., тя не можела да го понесе... Не е толкова отдавна, погледни.

А newsm78 Значи излиза, че да скочиш в леглото на женен мъж и да родиш от него, да го разделиш от жена му е висша форма на морал. А това да се събереш с вдовец, не е морално. Или и двамата трябва да влязат в манастир? Значи да очакваме това от Бруклеса сега, когато Ридж я изрита, а не да прави мили очи на женения за сестра й мъж.
Или при теб ситуацията е сходна?

# 732
  • Мнения: 400
О, парадирала е...Отвори епизодите, когато вървеше след Лиъм заради случката с Италия. Не било честно, не можело така да се лъже..., тя не можела да го понесе
И това е парадиране на морал според теб? Sick Това ли успя да си изстискаш от.пръстите като пример Laughing

Цитат
Значи излиза, че да скочиш в леглото на женен мъж и да родиш от него, да го разделиш от жена му е висша форма на морал.
Не съм казвАл това #Sniper

Цитат
А това да се събереш с вдовец, не е морално. Или и двамата трябва да влязат в манастир
тУЙ също не съм го казвАл #Sniper
Много добре ме разбра Naughty
Неморално е точно в конкретния случай,касаещ Торбалана и Мечо Sick ooooh!
Хора,това наистина е най-голямото падение в сериала
и то се пада на Джуклата smile3508
Не доумявам кък е възможно да се правите,че я защитавате
и да плюйте Брук Sick ooooh!
Как може да дават такива работи по телевизията? newsm78
Аз смятам да пиша на БНТ да изрязват тези извращения от сериите.

Не разбрах в какви лични сравнения ме обвиняваш,както и последния ти въпрос към мен Naughty
С въпроса си "навярно за вас ситуацията е сходна"
исках да констатирам,че според вас Брук и бил е съпоставимо с мега издънката Джуклица-Мечо Naughty Naughty Naughty

# 733
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Според теб няма значение ситуацията- щом в нея играе Хънтър Тайло, значи е неморално и грозно, а с твоята любимка-хвъркат ангели небесни. Типично. Crossing Arms Не ми се влиза повече в диалог. Stop

# 734
  • Мнения: 400
Не ми се влиза повече в диалог. Stop
Защото не ти изнася диалога ли?
Типично Stop

Аз разбира се не понасям тази надувка,твойта "любимка",
но аз винаги съм бил обективен Човек-
дори и да ми е неприятна,не бих казАл на бялото черно Naughty
Но какво да направя като "идеята на сценаристите" е тотално да я омаскарят?
Аз мога само доволно да потривам ръце и да се поздравЯ,
че съм я усетил още от самото начало що за негодница е  smile3508

Общи условия

Активация на акаунт