ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 61 603
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 489
Само хубави отзиви чета за тоя Ревлон колорстей - е, имам го и не ми харесва особено. Първо цвят Buff се оказа безумно тъмен и жълт за мен, затова го смесвам с най-светлия на Севънтийн /в грозното пластмасово шишенче, приличащо на капки за нос Grinning/. Та за ревлон - не е толкова дълготраен, определено лъщи, доста видим и тежък и на всичкото отгоре мисля, че ми запушва порите, защото ми се появяват миниатюрни пъпчици. И най-важното и гадно - ефект КИР....налага се да лющя на някои места, защото се бели. Абе не ми харесва и това е.

Ако може да препоръчате някой наистина ХУБАВ, дооста светъл, средно покритие;...ох абе просто наистина да е хубав. Кожата ми я определям като смесена, през лятото доста лъщяща най-вече в областта на носа.

# 31
  • варна
  • Мнения: 682
тopsi91,
+1 за Калър стея!
Предложенията ми са
1.Анти блемиш солюшън - Клиник -около 50-55лв
2.Студио фикс флуид -МАК - 55-60лв
3.Шисейдо синята бутилчица(ох,забравих точно какво пише на нея...) -около 60-65лв
4.Евърластинг на Кларинс-около 70-75лв
5.Макс Фактор 3 в 1-около 20-25лв
6.Флаулес перфекшън - Буржоа - около 25лв
7.МАТ МУСОВЕТЕ - на Лореал,на Мейбълин,на Есенс - всички са добри.Ако са то много пудрени,смесваш с малко друг фдт и са ок.
Не забравяй да ексфолираш редовно,за да ограничиш лющенето на кожата!
Дано съм ти била полезна!

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 18:30 от zvezdelina6407

# 32
  • Мнения: 928
момичета помагайте , от къде поръчвате  прозрачната пудрата на бен най ? Може ли линкове , няма значение от къде е само да е на изгодни цени

# 33
  • София
  • Мнения: 489
тopsi91,
+1 за Калър стея!
Предложенията ми са
1.Анти блемиш солюшън - Клиник -около 50-55лв
2.Студио фикс флуид -МАК - 55-60лв
3.Шисейдо синята бутилчица(ох,забравих точно какво пише на нея...) -около 60-65лв
4.Евърластинг на Кларинс-около 70-75лв
5.Макс Фактор 3 в 1-около 20-25лв
6.Флаулес перфекшън - Буржоа - около 25лв
7.МАТ МУСОВЕТЕ - на Лореал,на Мейбълин,на Есенс - всички са добри.Ако са то много пудрени,смесваш с малко друг фдт и са ок.
Не забравяй да ексфолираш редовно,за да ограничиш лющенето на кожата!
Дано съм ти била полезна!

Да, благодаря ти, ще ги имам предвид. Относно ексфолирането - наскоро си купих на Гарниер с черен въглен мисля беше и действително хубаво ексфолира. Има промяна откъм лющене Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 5 499
2.Студио фикс флуид -МАК - 55-60лв
4.Евърластинг на Кларинс-около 70-75лв
Не забравяй да ексфолираш редовно,за да ограничиш лющенето на кожата!
Дано съм ти била полезна!
Тези двата и аз ги препоръчвам.И само искам да допълня че лющенето може и от дехидратация да идва.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 691
А MAC Face & Body , защо не влиза в класацията (не съм пробвала нито един техен фдт и само събирам мнения, бях останала  с впечатлението, че той е най-хубавия им) ?
Аз от темата за МАК останах с впечатление, че техните фдт са много зле, но пък срещам много хубави отзиви.

# 36
  • Мнения: X
Revlon colorstay има в Елитис до Практикер.Взех си ревлонската база от там и видях,че го има.

Също и в Дъглас и в Клео (на ул. Шопен до Окръжния съд).

По темата - аз през лятото не излизам без висок фактор. Това лято за ходене по сенките през деня ползвам ББ на Диор и този ФДТ на Герлен, който е с фактор 30 и много ми харесва като консистенция.

 
Върху тях обикновено слагам MAC Magically Cooled Liquid Powder. Харесва ми, че е много фина, матира без да е брашняна, не мърда часове наред дори и в жегите и има много приятен холографски блясък. Чат-пат контурирам с бронзър на Лореал.

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 15:01 от Анонимен

# 37
  • Мнения: 779
Влизам да дам един глас за  ето този http://www.vichyconsult.bg/dermablend/dermablend
от седмица минах на него и съм много доволна,изключително лек ,а с много добра покривност ,без да се получава маска ефект..Харесва ми това ,че е с висок фактор също , защото кожата ми е проблемна , имам си и петна тук там ..Издържа ми цял ден ,единствен минус в големите жеги ,малко ми лъсва лицето на челото и около носа ,но считам ,че е нормално ,когато е супер жега.. Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Влизам да дам един глас за  ето този http://www.vichyconsult.bg/dermablend/dermablend
от седмица минах на него и съм много доволна,изключително лек ,а с много добра покривност ,без да се получава маска ефект..Харесва ми това ,че е с висок фактор също , защото кожата ми е проблемна , имам си и петна тук там ..Издържа ми цял ден ,единствен минус в големите жеги ,малко ми лъсва лицето на челото и около носа ,но считам ,че е нормално ,когато е супер жега.. Peace
а как се държи с околоочния контур?

# 39
  • Мнения: 779
ами аз около очите слагам коректор и не мога да кажа ,но на останалата част от лицето е 6

# 40
  • София
  • Мнения: 5 499
Аз от темата за МАК останах с впечатление, че техните фдт са много зле, но пък срещам много хубави отзиви.
Досега два фондьотена съм взимала от МАС и съм била доволна,единия студио фикс (който ми харесва повече) и pro longwear май се казваше другия,но като цяло май вече ще се пренасоча към Клиник,те поне правят нещо и за кожата,или поне така твърдят,че не са само цвят,а и са леки и добре седят,прикриват ми това,което трябва.

# 41
  • София
  • Мнения: 489
Днес за майтап взех един от най-евтините възможни на Impala, защото просто видях, че 01 най-светлия има шанс да ми пасне. И той пък взе, че май ми пасна наистина Grinning За разлика от по-скъпите които съм си купувала, имам най-светлия на Avon BB, както вече споменах Ревлон Buff и на Севънтийн Time plus най-светлия възможен, но май най-евтиния се оказа най-сходен с моя цвят Grinning Вероятно не ще да е много хубав откъм качество, но пък като гледам и Ревлона не струва, та...

# 42
  • варна
  • Мнения: 682
Revlon colorstay има в Елитис до Практикер.Взех си ревлонската база от там и видях,че го има.

Също и в Дъглас и в Клео (на ул. Шопен до Окръжния съд).

По темата - аз през лятото не излизам без висок фактор. Това лято за ходене по сенките през деня ползвам ББ на Диор и този ФДТ на Герлен, който е с фактор 30 и много ми харесва като консистенция.


 
Върху тях обикновено слагам MAC Magically Cooled Liquid Powder. Харесва ми, че е много фина, матира без да е брашняна, не мърда часове наред дори и в жегите и има много приятен холографски блясък. Чат-пат контурирам с бронзър на Лореал.
Ах,тиии
хайде казвай сега от къде да си купя това чудо на МАС,дето и в жегите не лъсва!Какво означава холографски блясък?По колко часа не лъсваш с нея,че се бях запалила за блот пудрата им,но сега като чета тези суперлативи...Само да не е от онези които стоят като металните сенки,че много ми се струва мазен този вид.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Днес за майтап взех един от най-евтините възможни на Impala, защото просто видях, че 01 най-светлия има шанс да ми пасне. И той пък взе, че май ми пасна наистина Grinning За разлика от по-скъпите които съм си купувала, имам най-светлия на Avon BB, както вече споменах Ревлон Buff и на Севънтийн Time plus най-светлия възможен, но май най-евтиния се оказа най-сходен с моя цвят Grinning Вероятно не ще да е много хубав откъм качество, но пък като гледам и Ревлона не струва, та...
и за мен Импала са хубави ,имат много добро покритие и имат и матиращ вариант,но след дълго ползване го смених с Ла рош,защото много ми запушваше порите .Ако нямате проблеми с кожата Импала е един доста сносен фон дьо тен на супер цена

# 44
  • Варна
  • Мнения: 815
Във Варна не мога да намеря Ревлонския colour stay, днес ходих къде ли не...ако има в района на червения или другаде моля споделете..
Мисля, че видях и в Елитис на пазара, но не съм сигурна дали са в срок. Ако решиш да провериш там, първо гледай срокът им на годност  Peace

Общи условия

Активация на акаунт