Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 540
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 715
  • Мнения: 13
Lusi Nikolova- Как ли и нас ни Обучаваха по-същият начин  newsm78 newsm78 newsm78
Недей сега и ти,че "доволните клиентки на Дееп" ще ни бият на края-как може да говорим лошо за "Най-Добрата Фирма" !!!
Олеее думи нямам-интересно ми е само-кой те е Обучавал?Сузана,Илиева,Благовеста или Максим?
Ред на провеждане на презентацията на компанията „DeSheli” - Анна Шейхеева,а след това как изгонили Шейхеева и Илиева и Благовеста и Максим.

# 2 716
  • Мнения: 63
Значи най-голямите натегачки са Уволнение - оле тази фирма е сериозна поне в Уволненията  Joy Joy Joy Не са лъгали достатъчно добре явно

# 2 717
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Савинче, по-напред те помолих нещо, ще се повторя - може ли да смимаш кремче, което ползваш, с днешен вестник или списание?

# 2 718
  • Мнения: 2 650
Коси Боси, Савинче Малинче, очаквам и Цуни Гуни - бе...  вложете малко въображение smile3527

# 2 719
  • София
  • Мнения: 19 448
Що не дойде модератор и да заключи. Да си се Убиждат във ФБ

# 2 720
  • Мнения: 32 495
Здравей Савинче  bouquet

Обида се пише с о, а не с у. Усещаш, а не осещаш.
Предпоагам се пише предполагам.
 Rolling Eyes
Толкова грешки ти открих, не ми се търсеше повече.  Mr. Green
Ся да те питам нещо. Откога е расистко някой да е българин, турчин, китаец, французин и т.н?  newsm78
И впрочем публикуването на имена не е незаконно. На ЕГН-та да.
Има впрочем и свобода на словото. Вече многократно се изясни защо се говори срещу Дийп. Ама все го пропускате и все задавате като папагали един и същи въпроси.  Joy
Как реши, че е разгонена кифла?
Познаваш я добре? Или просто я наричаш така поради неприязън? О или завиждаш   Joy
Как и откри фейса? newsm78
Това ми говори, че не си обикновена клиентка.

Може ли да снимаш с днешен вестник кремовете, които имаш?
Много ни интересува и състава.  Grinning
Хайде докажи си лъжливите твърдения? Защото на всички е ясно, че си платена и си от фирмата.

Ти въобще кликна ли на линка, който даваш? http://deep-clienti.net/
Та там няма нищо. Що лъжеш?
И недей да лъжеш, че във форума имало много положителни отзиви.
Я ги дай тия постове.
Та къда са хилядите положителни мнения на доволни клиенти? Визирам истински, а не измислени.

# 2 721
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Савинче, мейл няма да ти дам, качи снимката тук, да ти повярваме всички, че използваш днес и сега тези продукти.

# 2 722
  • Мнения: 32 495
demmy, въпросът ти е от вчера. Тя вече се е подготвила, купила е вестник и е отишла във фирмата да снима някоя кутийка. Mr. Green

# 2 723
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
demmy, въпросът ти е от вчера.
Ами много удобно го подминава.

Deepcosmetics са на балкона  Mr. Green

# 2 724
  • Мнения: 32 495
Тя и състава няма да да даде  Mr. Green

# 2 725
  • Мнения: 11
Аз също следя темата от известно време. Не съм ползвала нито козметика на Дешели ( там майка ми беше канена на спа процедура, където й беше обяснено, че единственият начин да изглежда добре е да закупи козметиката), нито на Дийп. Нямам и намерение да ползвам, но прегледах сайта на Дийп и имам няколко въпроса.
1) "„DEEP Cosmetics“ е най-младата марка от серията израелска козметика предлагана по света."

Коя е серията? Ако не греша, никъде не се споменава името на тази серия..

2)"Стъпва на европейския пазар през 2014 година , но срещата със българската жена става година по-късно"

На кой европейски пазар е стъпила марката? В гугъл не намирам никаква информация. Ще ми е интересно да прочета отзиви и от клиентите на европейския пазар...

# 2 726
  • Мнения: 860
С такива приятели врагове не ти трябват...!  Joy

# 2 727
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Савинче, постовете ти 'заравят' все повече любимата ти фирма. По-добре спри.

# 2 728
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 554
Няма да спре. Иска да ги закопа.  Mr. Green

# 2 729
  • Мнения: 32 495
Нали се сещате, че просто обикновен клиент няма да се държи така.
Нека продължава, нека се зарива. То си е за тяхна сметка

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт