Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 524
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Мнения: 548
Интересно е как правите еднакви правописни грешки със Савина...
А конспирацията звучи толкова нелепо, че няма дори да започвам.

# 2 746
  • Мнения: 63
Интересно ,как пък са Ви изпратили този имейл-Да искам да Ви крада Бизнеса-гледам как забогатяхте всички  Joy Joy Joy
Аз повтарам за хиляден път-попитах,защото не вярвам,че фабриката произвежда тези кремове-другото което е-вече съм напълно сигурна,че не ги !!! До колкото до Савинчето- какво като съм расистка?Нещо лошо има ли?Също така не харесвам дебели хора-сега да не се и засегнеш!  bowuu bowuu
Косе-започни да трепериш вече-отварям и аз офис-виждам ,че има смисъл!!! Завиждам ви искрено!!! Савинче,ако аз съм плиткоумна то ти и плиткоумна не може да си-дори и за това нямаш капацитет!!! Доволна Клиент-консултантка
И до колкото дали съм селянка-проблем ли имаш с това?Вчера си пасех козите,днес пиша за Вас утре може да отворя и офис "гражданке",до колкото ти ще си останеш в Дееп или където максим отваря и затваря и ще плюеш хората които не ви харесват!Да не съм ползвала Дееп и дори и да ми го подарят няма да го ползвам! Повторих и по третвам - уважавам себе си ,за да ползвам козметика която за нищо не става! И до колкото разбрах,на теб ти е основното,че можеш да я върнеш,ако няма резултат.Ползвай си химийката колкото искаш,дано постигнеш страхотен ефект,но козметиката акъл няма да ти даде.И когато я спреш не ти пожелавам ефекта който те очаква!
По-принцип не обичам да се заяждам ,защото всички сме хора и всеки има различна гледна точка и приема по-различен начин нещата,но вие всички които защитавате Максим сте като облъчени и всички едно и също си пишете,съответно за мен вие не сте хора които трябва да уважавам и да приемам за равни.Хората които са податливи за маниполиране са ми под нивото! Някак си ги оприличавам на маймуни в цирк!Сега ,ако има засегнати не е моя вината !

Последна редакция: чт, 31 мар 2016, 14:23 от chesriss

# 2 747
  • Мнения: 11
Добре де, като е толкова чудотворна тази козметика защо я няма на световния пазар? Защо точно в България, която е най -неплатежоспособната страна в Европейския съюз? На страницата на Дийп Козметикс пише, че от 2014та козметиката се продава на европейския пазар... но в кои държави?

# 2 748
  • Мнения: 738
Добре де, като е толкова чудотворна тази козметика защо я няма на световния пазар? Защо точно в България, която е най -неплатежоспособната страна в Европейския съюз? На страницата на Дийп Козметикс пише, че от 2014та козметиката се продава на европейския пазар... но в кои държави?

Е, в България, де. България да не би да не в Европа... Mr. Green

# 2 749
  • Мнения: 11
Добре де, като е толкова чудотворна тази козметика защо я няма на световния пазар? Защо точно в България, която е най -неплатежоспособната страна в Европейския съюз? На страницата на Дийп Козметикс пише, че от 2014та козметиката се продава на европейския пазар... но в кои държави?

Е, в България, де. България да не би да не в Европа... Mr. Green

Стъпва на европейския пазар през 2014 година , но срещата със българската жена става година по-късно.

Аз това го разбирам, че преди да внесат козметиката на българския пазар, я е имало и в други европейски държави. Аз бих искала да знам кои са те. А ако разбирам изречението грешно, все пак ме интересува защо разпространяват козметиката точно в България. Защо не са се опитали досега да пробият и в други страни? Ако козметиката е толкова ефективна и дори в България се продава толкова успешно, със сигурност в чужбина биха я разграбили като топъл хляб.

# 2 750
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тя се разпространява, ама от амазон, за по 30 евро  Mr. Green

# 2 751
  • Мнения: 6 391
Предвид историята на Дешели и простотите, които е направил Банин е напълно логично да се плюе и Дийп. Ето ти го точно и ясно.
Или накратко - нов... салон със стари... служители Mr. Green .
Сега сериозно. Дали по трохички, дали по неонови знаци сходствата са ясни - персонал, продукт, методи на работа и т.н. и т.н.
Излиза също, че фирмата явно действа в рамките на закона щом институциите не могат да направят кой знае какво вече толкова много време. Но действа и на ръба на етиката. И тук идва значението на тази тема, която се открива лесно, и повече хора могат да разберат за какво става въпрос и да са подготвени, вместо да стават жертви на собствената си неувереност, моментна слабост и после да съжаляват. А който е информиран и е решил да купи и ползва тази козметика - нека, нямам нищо, нищичко против.

# 2 752
  • Мнения: 32 463
Тя се разпространява, ама от амазон, за по 30 евро  Mr. Green
Наистина ли?  Mr. Green Може ли линк? Нещо съм изпуснала или съм забравила.
 По-важното е качеството. Всички сме запознати с "качеството" на Дешели. Огромна е вероятността и тук да са некачествени. Направо 99%. Давам 1% шанс, щото съм добричка  Rolling Eyes
То ще се разбере скоро  Grinning
Уф, няма ли някой истински клиент да сподели състава?  newsm78
Умния човек е наясно, че няма вълшебна козметика, която да оправи проблемите с кожата. Затова се нарича козметика, а не лекарство. Проблемната кожа е симптом.

Импалче, знаем ги институциите. Има закони, но не действат. Толкова много хора се оплакаха след ползването на козметиката и нищо. Тук даже назад и състава го има.
Дали от корупция или мързел, ама трудно работят. Затова и Банини седят в България. Не могат да виреят в чужбина. Не намерих в гугъл нищо за европейския пазар на Дийп. Ни вопъл, ни стон.
Да не би да става въпрос за някой европейски пазар на друга планета?  Mr. Green

# 2 753
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Lanfear, по-напред в темата някой ги беше показал.

# 2 754
  • Мнения: 32 463
Деми, намерих го.
http://www.amazon.com/Absolute-Care-Effect-Wrinkle-Creme/dp/B00L … amp;tag=bgma0c-20

Но дали е на Дийп не знам  newsm78  Имитира кутията много, но надписа е друг -Absolute Care

# 2 755
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ами произведен е от B4U. Това е една от марките /Absolute Care/, които те произвеждат. А Дийп не са в листата им, незнайно защо. Та какви са тези кремове на Дийп, които се правят от B4U, а са на тройни-четворни цени за българската потребителка?

# 2 756
  • Мнения: 32 463
Ами произведен е от B4U. Това е една от марките /Absolute Care/, които те произвеждат. А Дийп не са в листата им, незнайно защо. Та какви са тези кремове на Дийп, които се правят от B4U, а са на тройни-четворни цени за българската потребителка?

Ами тогав не виждам логика другите продукти на тази фабрика да са на почти еднакви цени. Проверих още две. Цените са подобни на Absolute Care. Та какво толкоз ценно има в дийп козметиката, което да го оскъпява?  Mr. Green

# 2 757
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Отварям на сайта на Deep. На 'галерия' - нищо. На 'диагностика' - пак нищо. Само едни фактури от B4U, Пък като отидеш на сайта B4U - и дума няма за Deep. Но ценоразписът е ясен. Никъде не открих каква е процедурата за връщане, ако се откажеш от продукта. Във всеки сайт има 'return policy', тук няма.
Как да не се набухаш 2000 лева ей така, от добро сърце  Heart Eyes

# 2 758
  • Мнения: 32 463
Е, това защото фирмата като цяло е едно голямо нищо.
Впрочем като отида на продукти ги няма фактурите на B4U  newsm78

Даже открих и правописни грешки. Ама тихо, не казвайте никому, че сега пак ще ме нападнат  newsm43

" През този период козметиката преминава през множество изпитания и подобренията. "

"около очен крем"

Мързи ме да ровя за още.


"Една от причините за предпочитане на „DEEP Cosmetics“ е богатството на натурални съставки, с които Израел разполага: минерали от Мъртво море, зехтин, мед и цитрусови плодове."

Сериозно ли само Израел разполага със зехтин, мед и цитрусови плодове?  Mr. Green

И доста хора имат алергии към мед и цитруси...  Whistling
Дано да предупреждават жените за това.


А като се кликне на Начало има статия от Доктор Гергана Манолова- Георгиева

Клиниката по Кожни и венерически болести на ККВБ "Александровска".

Колко ли са и платили за да напише това?  Thinking

# 2 759
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Убихте ме, момичета.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт