Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 386
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 730
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
В тази тема няма ли модератор? Първо се рекламират, после сипят обиди, трето не са по темата?

# 2 731
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
demmy. модератор има, но цирка нека да остане.  Laughing

# 2 732
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мани-мани, от Большоя вода само могат да им носят. Crazy

# 2 733
  • Мнения: 32 134
Ми аз се опитах да и помогна да си види грешката, но реши да продължи да се излага.  Mr. Green

# 2 734
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Как беше - плюеш през рамо или в пазвата, пупу. Или както викат бабите в нашия край - Чувай /Пази/, Боже!

# 2 735
  • Мнения: 63
Олеее ама много е хубава тая разгонената бе  newsm44 newsm44 newsm44
Първо от къде си пък решила,че аз съм Кристина-нали си доволна клиентка?
Другото което е-имам много красив приятел който се грижи да не съм разгонена и раздразнителна(може да вземеш пример от мен и да си намериш някой мъж,ако ставаш за нещо де)
Второто което е - расистка съм -Съди ме !!!
Третото което е -Кифла съм ,какво лошо има да си се поддържам с хубава козметика,фитнес , солариум и да държа на себе си? Под нивото ми е да използвам Съмнителна козметика -все пак уважавам лицето си !!!! Май-май за разлика от теб!!!
Как може Аз Разгонената кифла да назовавам хората по-имена,а ти да качваш Facebooka на това момиче-как може?Или си толкова сигурна,че съм ,аз-че няма как да не го споделиш? Такааа ясно е вече-ето я още едната доволна Консултант-Клиентка на Дееп!!! Оххх Ама,че ...... (сещате се какви,за да не ми изтрият коментара,заради заслужена обида) ! Какво още ще кажеш за мен?Коя от назованите от мен си ти? Явно съм те познала и се позасегна! Кажи още нещо за мен де- аз Обичам да слушам каква съм-някак си ми гали самочувствието !!! Слушам сега-----Давай ти си Бивша Колежке!!!

Последна редакция: ср, 30 мар 2016, 22:37 от chesriss

# 2 736
  • Мнения: 110
Значи правилно ли съм разбрала. Ти никога не си ползвала козметиката Дийп а говориш против нея. Никога не си работила в Дийп и пак говориш против тях. Също така, сама си признаваш, че си расистка, многократно обиди коси боси и я заплаши, че ще я атакуваш на улицата. Използваш изрази от рода на “Шш алоууууу”, които са си типично селски. Как после да ти вярвам, че и една дума от устата ти е истина ?

Лицемерно lanfear, ти твърдиш, че познаваш Банин. Аз лично не го познавам а и в случая не ме интересува, но ми направи впечатление, ако не се лъжа ти спомена, че си работила в дешели с Банин 2 дена и си напуснала. Има една поговорка “за да опознаеш един човек трябва една торба сол да изядеш с него”, ти за два дена как успя да го опознаеш този човек ? Или да, ясно, знаеш му името и го познаваш, значи. Виж се само как лъжеш и мажеш. Поне си признай кой ти плаща да говориш против фирма, в която никога не ти е стъпвал крака и против бранд, който никога не си ползвала продуктите за разлика от мен. Как пък се пръкнаха такива експерти да познават нещо без да са го пробвали ? Толкова са ви плитки лъжете, че се чудя дали лъжите, които казвате или вие сте по-плитки.

Също така аз съм писала, че никога не съм работила в тази фирма, а съм само клиент, ама това chesress едва ли може да го разбере кифленската ти глава.

# 2 737
  • Мнения: 78
Здравейте, не можах да прочета всички коментари и дали има въпроси към нашата фирма. Попаднах на едни скриптове, които са извадени от Lusi и бих искала да кажа, че това не са нашите скриптове. Според мен не са лоши, но нашите скриптове са други. Ако някой случайно е писал въпроси към нашата фирма Бюти Индъстри или Дийп бранда и не съм го видяла, моля ви да ми пишете и на лично съобщение и ще се постарая да ви отговоря.

Също така при нас постъпи информация, която е малко обезпокояваща. Получихме имейл от фабриката където се произвежда нашият бранд. Имейла гласи:
“Good day, we are interested Do you produce products of Deep cosmetics and if i could i order directly from you ?”

Toзи имейл е изпратен от kristina_kn1@abv.bg.

Сега тука ясно се вижда, че дадената г-жа иска да купи нашата козметика директно от фабриката и нашите подозрения са, че тя иска да вземе нашия бизнес или да бъде наш конкурент или най-малкото иска да ползва нашата козметика. Това е точно същата г-жа, която пише от акаунта chesress, поне като се консултирах тук в офиса, нейните бивши колеги са 100% сигурни в това.

Също така се извинявам за временното спиране на нашия сайт http://deep-clienti.net/ - който иска да види доволните ни клиенти може да заповяда там и да разгледа, сам ще се обеди, че нещата, които се пишат против нас са лъжа и ние подозираме, че това им е стратегията на тези хора. Говорят против нас за да ни подронят имиджа и най-вероятно да ни вземат бизнеса или да ни бъдат конкуренти. Такива са нашите подозрения.

# 2 738
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529


Лицемерно lanfear, ти твърдиш, че познаваш Банин. Аз лично не го познавам а и в случая не ме интересува, но ми направи впечатление, ако не се лъжа ти спомена, че си работила в дешели с Банин 2 дена и си напуснала. Има една поговорка “за да опознаеш един човек трябва една торба сол да изядеш с него”, ти за два дена как успя да го опознаеш този човек ? Или да, ясно, знаеш му името и го познаваш, значи. Виж се само как лъжеш и мажеш. Поне си признай кой ти плаща да говориш против фирма, в която никога не ти е стъпвал крака и против бранд, който никога не си ползвала продуктите за разлика от мен. Как пък се пръкнаха такива експерти да познават нещо без да са го пробвали ? Толкова са ви плитки лъжете, че се чудя дали лъжите, които казвате или вие сте по-плитки.



Пълни глупости Савинче, пълни глупости плещиш.
И един час е нужен за да си изградиш мнение за даден човек. Всичко говори дори и той да лицемерничи, жестове, говор, интонация, личи си бе!  И защо да го опознава? Тя е щяла да работи там, не да си пие кафето с него в някоя прекрасна събота сутрин? Заради тея кремчета стана голямо шоу, но нека има хора, които се забавляват. А , относно това, че на някой му се плаща да плюе срещу Де Шелито /Дийп е пълна  Sick. Представям си как да речем La Roche /въпреки че не са в тяхната ценова листа, защото нали Дийп са оригинални  Mr. Green/плащат някой да плюе срещу Дийп.  Joy Joy Никому неизвестна фирмичка. Ай стига вече!  ooooh!

Косе спри се и ти, че вече на нищо не мязате.

# 2 739
  • Мнения: 78
Аз какво да се спра ? Аз влизам един път два пъти седмично във форума, не кисна тука изобщо защото съм затрупана с работа, а ти искаш изобщо да не влизам, това ли ти е идеята да се спра ? А относно имейла аз няма какво да коментирам, има го този имейл, черно ня бяло изпратен от кристина, защо го е пратила този имейл ? Защо иска да купува козметиката ни директно от тях ? Аз имам и снимка на имейла.

Ивекс, моля те, дай ми имейл и ще ти пратя снимка да видиш!

# 2 740
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Ти си влизай когато си искаш.
Спри се вече с тези глупости за Дийп.
Не искам нищо да ми се доказва или показва.

# 2 741
  • София
  • Мнения: 5 606
А защо на мен никой не ми отговори на въпроса  Crossing Arms

# 2 742
  • Мнения: 6 390
[...] Аз имам и снимка на имейла.
Ивекс, моля те, дай ми имейл и ще ти пратя снимка да видиш!
Защо на имейл? Ти нали си тук, за да защитаваш фирмата? Направи го публично, в темата, за да видят всички, които някога ще я прочетат. Дано са повече Wink .

# 2 743
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
А дано.

# 2 744
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Коси, някакво си Криси ли ще вземе бизнеса на тази страхотна, невероятна фирма, със стабилни работници, добро име и професионалисти-управници? От едно Криси ли се уплашихте?

Савинче, чакам си снимката, обеща ми.

Общи условия

Активация на акаунт