The Vampire Diaries & The Originals - Наесен с двойна доза вампири - тема 39

  • 38 268
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 867


Тези портрети да се разгледат, убиха ме Grinning http://www.facebook.com/media/set/?set=a.528885360481993.1073742 … 995756&type=3

# 31
  • Мнения: 33 425
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Четох, че "Дневниците.." почвали на 10.10.2013г. Може ли някой по-наясно (Мокка) да ми каже истина ли е  Thinking newsm78 Mr. Green

# 32
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
една приятелка французойка е ходила да ги гледа в Барселона и има жестоки снимки с Иън  Crazy

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Стефко що гледа на всички снимки все едно са го били до преди малко?!  newsm78

# 34
  • Мнения: 2 867
Четох, че "Дневниците.." почвали на 10.10.2013г. Може ли някой по-наясно (Мокка) да ми каже истина ли е  Thinking newsm78 Mr. Green


Една от възможните дати е, имайки предвид, че пак казаха средата на октомври, ама не са казали от телевизията кога. Чак юли мисля казваха датите.

# 35
# 36
  • Мнения: 74

Тази година не е на конференциите.

# 37
  • Мнения: 33 425
Влизам преди малко в tumblr и какво да прочета  ooooh! Карина Макендзи щяла да е асистент сценарист на "Древните". ooooh! ooooh!
Мокка, моля те,  кажи, че не е вярно Tired ooooh! ooooh! Sick

# 38
  • Мнения: 2 867
Влизам преди малко в tumblr и какво да прочета  ooooh! Карина Макендзи щяла да е асистент сценарист на "Древните". ooooh! ooooh!
Мокка, моля те,  кажи, че не е вярно Tired ooooh! ooooh! Sick




Копирам ти статуса си от снощи: Yoanna Ilieva
13 hours ago
Carina Mackenzie joins "The Originals", what did I do to deserve this??!?!?!?!?!?! Oh.God.Why.

Шоуто е обречено.

# 39
# 40
  • Мнения: 2
  Тереза тъкмо това идвах да пиша. Направо ужас, сега никакъв шанс нямаме да се отървем от Хейлата  Sick, и може да не получим Кларолайн, но аз още се надявам  Praynig.

# 41
  • Мнения: 2 867
Това обаче дава обяснение защо беше толкова въодушевена от простотията с бебето и целия епизод като цяло.

# 42
  • Мнения: 4 606
Аз като най-невежа да попитам коя е тази Карина? Blush

В анкетата гласувах за Делена, Стефко (защото ме изненада развитието) и че Бонка умря. Mr. Green Бих гласувала и за Катрин и Клаус. Flutter

# 43
# 44
  • Мнения: 33 425
Аз като най-невежа да попитам коя е тази Карина? Blush
Журналистка, която се занимаваше с TVD. Oтговаряше на въпроси свързани с предстоящите събития, правеше разни интервюта. Тъкмо се зарадвахме, че спира да се занимава и то какво стана  ooooh! Тя е супер тъпа и нагла. Феновете я мразят Sick Sick Sick
Наглостта й стигна до там да каже на някой в туитър, като не му харесвало да не гледа "Древните"  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Мокка, статуса ти кърти  Joy Joy
Бебълс, Карина май мразеше Кларолайн  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт