The Vampire Diaries & The Originals - Наесен с двойна доза вампири - тема 39

  • 38 312
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 921


Тези портрети да се разгледат, убиха ме Grinning http://www.facebook.com/media/set/?set=a.528885360481993.1073742 … 995756&type=3

# 31
  • Мнения: 33 435
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Четох, че "Дневниците.." почвали на 10.10.2013г. Може ли някой по-наясно (Мокка) да ми каже истина ли е  Thinking newsm78 Mr. Green

# 32
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
една приятелка французойка е ходила да ги гледа в Барселона и има жестоки снимки с Иън  Crazy

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Стефко що гледа на всички снимки все едно са го били до преди малко?!  newsm78

# 34
  • Мнения: 2 921
Четох, че "Дневниците.." почвали на 10.10.2013г. Може ли някой по-наясно (Мокка) да ми каже истина ли е  Thinking newsm78 Mr. Green


Една от възможните дати е, имайки предвид, че пак казаха средата на октомври, ама не са казали от телевизията кога. Чак юли мисля казваха датите.

# 35
# 36
  • Мнения: 74

Тази година не е на конференциите.

# 37
  • Мнения: 33 435
Влизам преди малко в tumblr и какво да прочета  ooooh! Карина Макендзи щяла да е асистент сценарист на "Древните". ooooh! ooooh!
Мокка, моля те,  кажи, че не е вярно Tired ooooh! ooooh! Sick

# 38
  • Мнения: 2 921
Влизам преди малко в tumblr и какво да прочета  ooooh! Карина Макендзи щяла да е асистент сценарист на "Древните". ooooh! ooooh!
Мокка, моля те,  кажи, че не е вярно Tired ooooh! ooooh! Sick




Копирам ти статуса си от снощи: Yoanna Ilieva
13 hours ago
Carina Mackenzie joins "The Originals", what did I do to deserve this??!?!?!?!?!?! Oh.God.Why.

Шоуто е обречено.

# 39
# 40
  • Мнения: 2
  Тереза тъкмо това идвах да пиша. Направо ужас, сега никакъв шанс нямаме да се отървем от Хейлата  Sick, и може да не получим Кларолайн, но аз още се надявам  Praynig.

# 41
  • Мнения: 2 921
Това обаче дава обяснение защо беше толкова въодушевена от простотията с бебето и целия епизод като цяло.

# 42
  • Мнения: 4 607
Аз като най-невежа да попитам коя е тази Карина? Blush

В анкетата гласувах за Делена, Стефко (защото ме изненада развитието) и че Бонка умря. Mr. Green Бих гласувала и за Катрин и Клаус. Flutter

# 43
# 44
  • Мнения: 33 435
Аз като най-невежа да попитам коя е тази Карина? Blush
Журналистка, която се занимаваше с TVD. Oтговаряше на въпроси свързани с предстоящите събития, правеше разни интервюта. Тъкмо се зарадвахме, че спира да се занимава и то какво стана  ooooh! Тя е супер тъпа и нагла. Феновете я мразят Sick Sick Sick
Наглостта й стигна до там да каже на някой в туитър, като не му харесвало да не гледа "Древните"  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Мокка, статуса ти кърти  Joy Joy
Бебълс, Карина май мразеше Кларолайн  ooooh! ooooh! ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт