The Vampire Diaries & The Originals - Наесен с двойна доза вампири - тема 39

  • 38 310
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 921
От изброените само вампир може да стане, за другото трябва семейно предразполагане Grinning

# 676
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Според мен Сайлъс търси Катрин защото е човек освен че е двойница. През всички сезони постоянно повтаряха колко е важна двойницата особено човек,
Жалко за Мат направо съм потресена че го превърнаха. Според мен някоя вещица вселиха и сега ще го карат да им помага.

# 677
  • Мнения: 74
Сайлъс не търсеше ли Катрин и преди да се превърне в човек?

# 678
  • Мнения: 2 921
Мисля, че не.

# 679
  • Мнения: 74
Сайлъс търси Катрин май за да има дете от нея Simple Smile. Нещо такова ми се върти, че четох някъде.


# 680
  • Мнения: 2 369
ама всички ли гледате без субтитри? засега в Арена-та няма:(

# 681
  • London
  • Мнения: 612
Сайлъс търси Катрин май за да има дете от нея Simple Smile. Нещо такова ми се върти, че четох някъде.



не е това! Тя му даде шанс, нали го покани във ваната. Много злобен сексуален подход, той направо и натика главата под водата.... Mr. Green

# 682
  • Мнения: 62
Пишете по-бързо, че искам да направя нова тема, цяло лято тая я къткаме.

Ето, за целта, лексикон, докато си чакам картофите:  Mr. Green

1. Смятате ли, че Стефан ще изключи хуманността си? Не
2. Кога ще се завърне Тайлър? Не ми се ще да се връща,не го харесвам особено.
3. Каква ѝ беше драмата на новата съквартирантка (хипотези)?Идея си нямам,но явно има някаква връзка с Елена.
4. Защо Сайлъс търси Катрин?Отмъщение или за експерименти свързани с изпития лек.
5. Какво е Мат в момента, като тук можете да изберете отговор:
а) демон
б) сукуб (аз си го помислих, ако някой пита, ще кажа защо)
в) вселиха в него дух (на вещица, например)
г) друго същество, което би привлякло мигновено двама братя в черна кола и един ангел в тренчкот
Ами ,аз изтървала ли съм нещо?Освен ,че е правил изненадващо тройка ,какво му има на момчето?

# 683
  • Мнения: 2
1. Смятате ли, че Стефан ще изключи хуманността си? не
2. Кога ще се завърне Тайлър? вероятно само като гост след няколко епизода
3. Каква ѝ беше драмата на новата съквартирантка (хипотези)? Може би с бащата на Елена са правили някакви проучвания в сферата на свръхестественото или може би и тя е имала родителска драма (представяте ли си той да и е баща) Thinking
4. Защо Сайлъс търси Катрин? Защото е човек и му трябва кръвта и, или пък тя има някаква информация, която му трябва
5. Какво е Мат в момента, като тук можете да изберете отговор:
в) вселиха в него дух (на вещица, например) - това най-много ми се вярва да е, или пък си е той, но ще могат да го контролират по някакъв начин.
 

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 380
Аз да ви почерпя за рождения си ден Hug Hug Hug
Скрит текст:
[/img]

# 685
  • Мнения: 2 921
Сайлъс търси Катрин май за да има дете от нея Simple Smile. Нещо такова ми се върти, че четох някъде.



Нещо измислено си прочела Simple Smile

# 686
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
1. Смятате ли, че Стефан ще изключи хуманността си? - НЕ
2. Кога ще се завърне Тайлър? - НИКОГА
3. Каква ѝ беше драмата на новата съквартирантка (хипотези)? - НЕ ЗНАМ, НО ЩЕ МИ Е ИНТЕРЕСНО ДАРАЗБЕРА
4. Защо Сайлъс търси Катрин? - МОЖЕ БИ НЕЩО ВЪВ ВРЪЗКА С ПРАВЕНЕТО НА ХИБРИДИ. сЕГА кАТРИН ЗАМЕСТИ ЕЛЕНА, СЕГА ТЯ Е ЧОВЕК И ДВОЙНИЦА.
5. Какво е Мат в момента, като тук можете да изберете отговор:- ВЕЧЕ НЕ Е ЧОВЕК СПОРЕД МЕН. НО СУКУБ - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ  Joy
а) демон
б) сукуб (аз си го помислих, ако някой пита, ще кажа защо)
в) вселиха в него дух (на вещица, например)
г) друго същество, което би привлякло мигновено двама братя в черна кола и един ангел в тренчкот

Хриси, чесит рожден ден !   chef   bouquet Няма дя те питам на колко ставаш  Mr. Green Да си жива и здрава   bouquet

# 687
  • София
  • Мнения: 6 219
Хриси, Честит Рожден Ден! Жива, здрава, заобиколена от любими вампири, вещи, приятели и емоции!   bouquet  bouquet  bouquet



Катрин е време да си ходи от сериала. Съжалявам, но се изчерпа. Тотално. Епизод-два-три още докато я гътнат и стига голкоз. Няма смисъл тази подмяна на ролите.


# 688
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
·٠• Hrisi•٠· ЧРД  Hug  newsm59 newsm38
1. Смятате ли, че Стефан ще изключи хуманността си? - Не мисля
2. Кога ще се завърне Тайлър? - Най-добре ще бъде да не се връща
3. Каква ѝ беше драмата на новата съквартирантка (хипотези)? - Тъкмо се зарадвах, че момичета ще съжителстват със човек, а те я убиха Crossing Arms Тя определено знаеше за вампирите, щом имаше върбинка във водата, но ще ми бъде интересно да разбера каква връзка има бащата на Елена със въпросното момиче newsm78 /сори не се сещам името й/
4. Защо Сайлъс търси Катрин? - Не знам, за да я убие, че му изпи лека  hahaha
5. Какво е Мат в момента, като тук можете да изберете отговор:- Отговор г) ми допада  Whistling, но се колебая м/у отговор б) и в)  
а) демон
б) сукуб (аз си го помислих, ако някой пита, ще кажа защо)
в) вселиха в него дух (на вещица, например)
г) друго същество, което би привлякло мигновено двама братя в черна кола и един ангел в тренчкот

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 14:29 от Mystik

# 689
  • Мнения: 2 921
Честито и от мен!

Айде айде още маааалко остава

Общи условия

Активация на акаунт