Звездни компромати - 173 част

  • 61 256
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

Да си изяде г*за. Ще има повече ефект.

# 707
  • Мнения: X

 Sick

Нищо чудно, тя нали все прави разни разкрасителни процедури. Няма да забравя една снимка дето лицето й беше намазано с кръв  Tired

# 708
  • Мнения: 9 144
Хммммммммм и явно сциентолозите са и влезли под кожата,
ако успеят да се доберат и до Кание това ще е голям успех за тях.

Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 09:48 от Бумър

# 709
  • Мнения: 1 400
Ооо не, това е отвратително просто, как ще изяде плацентата Sick Защо ги раждат тези деца- едната щяла да изяде плацентата, за да не погрознеела, друга пък искала да роди с хипноза, за да не я боли, трета не искала да кърми, за да не й се развали бюста, ами да не правят деца тогава.
Скрит текст:
Аз пък даже повече се харесвам след раждането на детето, по-слаба съм от преди, косата ми е по-здрава, лицето ми е по-чисто Mr. Green

# 710
  • София
  • Мнения: 23 112
Това с плацентата не е от днес или вчера.  Peace
Ядат си ги отдавна.
 Sick

Да си изяде г*за. Ще има повече ефект.
smile3521  Joy

# 711
  • Мнения: 9 144
Това с плацентата не е от днес или вчера.  Peace
Ядат си ги отдавна.
 Sick

Точно нито ще е първата нито последната,
сещам се за Том Круз (вероятно, защото Кейти е отказала  Mr. Green) и Джануари Джоунс ...

# 712
  • Мнения: 4 199
Ким е тамошната Николета и сън няма да спи ако няма поне една вест в пресата за нея на ден ooooh!

# 713
# 714
  • Мнения: 2 655

Ужасно много ми харесва това Наде ! Пишат какви ли не неща за нея, не знам кое е вярно и кое не, но е много хубава.
На снимката е без грим и изглежда страхотно.Не може Райна да се сравнява с нея, ако говорим само за външен вид.

# 715
  • Мнения: 2 186
Бях чела статия, че плацентата я преобразувт в таблетки, които известните майки просто изпиват. Едва ли ще я захапе като животно. Mr. Green Ама, знае ли човек..

# 716
  • Мнения: 540
Не става въпрос за изяждане на плацентата с ножче и виличка непосредствено след раждането. Нали не си го представяте така  Sick
Изсушава се, правят се капсули и се пие така. И не е сциентоложка приумица. Има инфо по въпроса в нета  Peace

едит: с Поточе сме писали заедно.

# 717
  • Мнения: 4 864
Ужасно много ми харесва това Наде ! Пишат какви ли не неща за нея, не знам кое е вярно и кое не, но е много хубава.
На снимката е без грим и изглежда страхотно.Не може Райна да се сравнява с нея, ако говорим само за външен вид.

Точно, че без грим е толкова нежна и хубава.. Райна и с помпа да си напомпа устните и гърдите не може да я стигне..

# 718
  • Мнения: 309

Ужасно много ми харесва това Наде ! Пишат какви ли не неща за нея, не знам кое е вярно и кое не, но е много хубава.
На снимката е без грим и изглежда страхотно.Не може Райна да се сравнява с нея, ако говорим само за външен вид.
Много са хубави и Надя, и малката Simple Smile

# 719
  • Мнения: 511

Ииии,браво!
Следя сериала и много ги харесвам поотделно и като двойка.

Общи условия

Активация на акаунт