ВИЛА ЖАНА КРАПЕЦ

  • 1 199
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!Нека и аз споделя моето злополучно ходене до вила Жана в Крапец. Преди десетина дни кандидатствах за работа в сайта Джобс бг. Работя като готвач,имаше много добре съчинена обява.Въпросните собственици имат заведение към тази вила и си търсят майстор-готвач. Много добро заплащане,настаняване в луксозно обзаведени стаи с климатик.Собственика се представя за лекар,има управителка във вилата с която си разменихме кординати по скайп. Искаха веднага да тръгна за там.Поставям една инжекция хормонална веднъж на 28 дни,това е свързано с рак на гърдата.Въпросния доктор ме успокои,че няма да имам проблем там с поставянето/НЕКА УТОЧНЯ ,ЧЕ ТЯ СЕ ПОСТАВЯ ПО ОСОБЕННО И НЕ ВСЕКИ УМЕЕ/Останах около една седмица тъй като наближаваше датата за поставянето и и така се разбрахме да я поставя тук а за следващата той ще се погрижи.През това време с въпросната управителка си пописахме е тя всячески ме увери,че собственика е много свестен мъж,авторитарен и т.н. с който съм извадила късмет.Той бил пластичен хирург.Започнаха едни суперлативи относно него.Тази госпожа се представя,че е бивша управителка на мол в Плевен.Оставаш с впечатление,че отиваш в една частна вила,добре устроена със ресторант който си има чак и управител.Междувременно попадам на стари публикации относно вила Жана тук в този сайт от които се потресох.Копирах всичко и помолих управителката за коментар.А той беше,че това не е вярно,наклеветили са го и като отида сама ще се уверя.Реших,че наистина може да е така,но си имах едно на ум все пак/прочетете старите теми за тази вила/Поставих въпросната инжекция и на другия ден тръгнах приготвена за работа до края на септември с вероятност за целогодишна такава/според уговорката/Пътувах до Варна с автобус оттам до Каварна и в един момент въпросната управителка щеше да дойде да ме вземе,защото до Крапец има един автобус само.Оказа се,че не може и ми изпрати някакъв мъж,нейн познат.Закара ме той до въпросната вила и О ПОТРЕС.ТОВА НЕ Е ВИЛА ТОВА Е ЕДНА СТАРА КЪЩА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЗАНЕМАРЕНА,МРЪСНА,МИРИШЕЩА НА МУХАЛ.ДВОРА СЪЩО,МРЪСЕН.ЗА ЗАВЕДЕНИЕТО НЯМАМ ДУМИ.БЯХ ВИЖДАЛА ВСИЧКО НА СНИМКИ,НО НАЙ-ВЕРОЯТНО Е ПОЛЗВАН ФОТОШОП. ТОВА НЕ Е НИЩО ПО-ВЕЧЕ ОТ ЕДИН МРЪСЕН КАПАН ЗЛЕ ОБЗАВЕДЕН,ЗАНЕМАРЕН. НЯМАМ ДУМИ ХОРА БЯХ В ШОК. ОСЪЗНАХ,ЧЕ СТАРИТЕ КОМЕНТАРИ СА ИСТИНА И НИКОЙ НЕ КЛЕВЕТИ. ТИЯ СОБСТВЕНИЦИ СА ВЛЕЗЛИ В НЯКАКВА РОЛЯ, НО НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ,ЧЕ ТАКАВА МИЗЕРНА ВИЛА МОЖЕ ДА СЪЩЕСТВУВА И ДА ПРЕДЛАГАТ НОЩУВКА И ХРАНА ТАМ. ПОТРЕСЕНА СЪМ.ИМАМ МОЙ БЛИЗЪК В КАВАРНА КОГОТО ПОМОЛИХ ВЕДНАГА ДА ДОЙДЕ И ДА МЕ ПРИБЕРЕ. АЗ НЯМА КАК ДА СИ ТРЪГНА САМА ОТ ТАМ,ТОВА БЕЗ ТРАНСПОРТ Е ДОСТА ТРУДНО. ПИША ТОВА ЗАЩОТО АЗ САМАТА СЕ ПОДВЕДОХ ВЪПРЕКИ,ЧЕ СТАРИТЕ КОМЕНТАРИ СА ДОСТА ШОКИРАЩИ. СРАМ МЕ Е ОТ ТОВА,НО ДОБРЕ,ЧЕ СЕ РАЗМИНАХ САМО С ЕДНО ПЪТУВАНЕ И МАТЕРИАЛНИ ЩЕТИ. ЕСТЕСТВЕННО И ШОКА И СТРАХА ОТ ВИДЯНОТО И МИСЪЛТА КАКВО ОЩЕ МОЖЕШЕ ДА СЕ СЛУЧИ. ТИЯ ХОРА ОТ ТОВА МИЗЕРНО ЗАВЕДЕНИЕ НЯМАШЕ КАК ДА МИ ПЛАЩАТ ТОВА КОЕТО ДОГОВАРЯХМЕ. ЕДВА ЛИ УСПЯХ ДА ОПИША ТОВА КОЕТО ПРЕЖИВЯХ,НО ПОВЯРВАЙТЕ И СТОЙТЕ НАСТРАНИ ОТ ВИЛА ЖАНА. АКО ТОЗИ ЧОВЕК Е ЛЕКАР,ПЛАСТИЧЕН ХИРУРГ КАК МОЖЕ ДА ЖИВЕЕ В ПОДОБНА МИЗЕРИЯ А И ДА КАНИ ХОРА ДА РАБОТЯТ А ДРУГИ ДА ПОЧИВАТ. ЧЕТЕТЕ ХОРА И СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА КОМЕНТАРИТЕ ЗАЩОТО ЗА ЖАЛОСТ ИЗМАМНИЦИТЕ СА МНОГО.   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=433155.msg12643066#msg12643066

Последна редакция: сб, 25 май 2013, 11:03 от nova nova

# 1
  • Мнения: 371
Ти за това ли се регистрира?

# 2
# 3
  • Мнения: 97
Прочетох подробно старата тема.
Като кореняк карапчанин, така се казват местните, но лишен от алчни роднини от своята собсвеност за пари, ще кажа Крапец е райско кътче и вила "Жана" не е мерило. Явно, че собствениците й са безотговорни и си нямат и понятие от туризъм.
Моля, ако искате да я продадете, обадете се.
С болка разбрах, че това, което имах е препродадено. Сигурно хората не са знаели за мен...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт